کارکنان شرکت هواپیمایی ببینید تهدید به محرک دستمزد پشتیبانی ارائه

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همواره مطرح کرده است که برای کمک به شرکت های هواپیمایی باید با رشته ها. $25 میلیارد وام برای مسافری خطوط هوایی, بیش از حد, با, محدودیت, او گفت:.

“من شده است بسیار روشن این است که یک شرکت هواپیمایی, نجات,” او گفت: فاکس کسب و کار. “و که مالیات دهندگان باید جبران برای تسکین آنها در حال دادن به خطوط هوایی است.”

هنوز هم گروه های کارگری به نمایندگی هواپیمایی کارگران می گویند آنها مصمم به توقف اعطای محدودیت.

در نامه ای به Mnuchin در چهارشنبه نمایندگان انجمن از خدمه پرواز که نشان دهنده 20 airlines, انجمن های حرفه ای خدمه پرواز که نشان دهنده هواپیمایی آمریکایی خدمه پرواز و حمل و نقل اتحادیه کارگران آمریکا 556 که نشان دهنده جنوب غربی نوشت که ارائه “را تهدید می کند که آیا کارگران تا به حال خواهد شد را ببینید وعده داده شده را تسکین می دهد.”

“اگر شرکت های هواپیمایی مورد نیاز برای پرداخت کمک های مالی به طور کامل با یک موقعیت حقوق صاحبان سهام از $25 میلیارد دلار است که دولت معادل 40 درصد سهام خود در شرکت های هواپیمایی در ازای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد به مدت شش ماه” آنها نوشت. “این به طور موثر ارائه کمک های مالی حقوق و دستمزد یک قرص سمی خواهد شد که هزینه با ما ما شغل و فشار ما بر روی مالیات دهندگان بودجه بیمه بیکاری — مخالف چه این هر دو حزب توافق نظر گرفته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de