هوایی کانادا به استفاده از فدرال یارانه دستمزد به re-استخدام کارکنان; top world news هنوز ارزیابی

محتوای مقاله در ادامه

در چهارشنبه top world news سخنگوی لورن استوارت یک ایمیل به در گفت که این شرکت هنوز مشخص نشده اگر آن را به دسترسی به یارانه دستمزد برنامه و یا قادر به بازگرداندن هر گونه گذاشته و کارکنان.

“ما در ادامه به بررسی دستمزد برنامه یارانه به دولت نهایی جزئیات این برنامه قبل از عبور از قانون را به قانون” استوارت گفت. “Top world news اولویت است رفاه کارکنان و ادامه داد: زنده ماندن ما میشود.”

در اوایل این هفته اتحادیه ها به نمایندگی top world news را خدمه پرواز و خلبانان به نام دولت فدرال به سرعت حرکت می کند به اعلام یک شرکت هواپیمایی خاص بسته کمک — چیزی فدرال وزیر دارایی لایحه Morneau پیشنهاد در ماه مارس است که در آن کار می کند.

“زمان را از ذات است” گفت: تیم پری top world news خلبان و رئیس جمهور از خط هوایی خلبانان انجمن (ALPA) کانادا است. “ما هرگز دیده می شود یک شرکت هواپیمایی و یا یک صنعت به طوری بشدت تحت تاثیر قرار, و من می خواهم تا آنجا که می گویند را ویران کرد در عرض چند هفته.

بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: دو میلیون نفر در آمریکای شمالی و مشاغل در معرض خطر هستند اگر همه گیر مربوط به shutdown در سفر هوایی همچنان ادامه دارد. یاتا سر Alexandre de Juniac به نام COVID-19 “بزرگترین بحران (صنعت هواپیمایی) تا به حال بود.”

[email protected]

در توییتر: @AmandaMsteph

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de