هوش مصنوعی محققان به دنبال COVID-19 پاسخ صورت موانع

یک ماه پس از کاخ سفید راه اندازی یک تلاش است که با هم به ارمغان آورد فن و هوش مصنوعی کارشناسان به تکاپو جهان مخزن از ادبیات پزشکی برای بینش در COVID-19 محققان هفته گذشته گزارش داد که مجلات و نشریات طراحی شده به عنوان خوانده شده توسط مردم نما چالش برای کامپیوتر را از طریق الک کردن.

اکثر مقالات علمی منتشر شده و توزیع شده با استفاده از فرمت PDF هستند “متمایل به متن پردازش” گروه 24 نوشت: محققان در یک مقاله منتشر شده در هفته گذشته. در حالی که “فرمت فایل است که طراحی شده برای به اشتراک گذاری اسناد الکترونیکی صادقانه برای خواندن و چاپ” آنها چالش برای “تجزیه و تحلیل خودکار از سند محتوا.”

کاخ سفید از سیاست علم و فناوری در تاریخ 16 مارس اعلام کرد که یک سرمایه گذاری مشترک است که شامل کتابخانه ملی پزشکی که بخشی از موسسه ملی بهداشت, مایکروسافت, آلن, موسسه هوش مصنوعی دانشگاه جورج تاون مرکز امنیت و ظهور تکنولوژی چان زوکربرگ موسسه (نام Mark Zuckerberg Facebook بنیانگذار و همسرش پریسیلا چان) و Gavi که یک واحد از گوگل.

هدف این بود برای جمع آوری یک مجموعه داده از ده ها هزار مقاله علمی و ادبیات در coronavirus که مورد بررسی قرار خواهد بود با استفاده از دستگاه زبان و پردازش متن برنامه برای پیدا کردن الگوهای. کمک خواهد کرد که محققان به سرعت در حال پاسخ به سوالات مطرح شده توسط سازمان بهداشت جهانی و سازمان های ایالات متحده آمریکا در مورد این بیماری همه گیر.

دانشمندان در سراسر جهان مشغول به کار شده اند و انتشار یافته های خود را در گونه های مختلف از coronavirus در طول سال از جمله انواع دیگر مانند سارس MERS و آخرین COVID-19. این نرم افزار از هوش مصنوعی ابزار به دنبال مشترکات و تفاوت در میان هزاران نفر از جمله مقالات منتشر شده می تواند کمک به دانشمندان نقطه چیزهایی که آنها ممکن است از دست رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de