AHS اصرار کسانی اهدا COVID-19 منابع به دنبال مناسب روند

محتوای مقاله

مردم محلی با هم متحد شدند برای جمع آوری ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی به عنوان یک قریب الوقوع کمبود بافندگی — اما برخی انجام می دهند تا در برابر آلبرتا خدمات بهداشتی’ بخواهد.

اگر چه AHS است که به طور فعال به دنبال کمک های مالی آنها به ایجاد یک سیستم برای جمع آوری و ارزیابی کمک های مالی دریافت می کنند برای به حداقل رساندن خطر انتقال و اطمینان اهدا تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) امن است. در حالی که برخی از گروه های زیر AHS’ اهدای دستورالعمل دیگران در حال پیدا کردن راه هایی در اطراف آنها به دلیل نگرانی که در خط مقدم پرسنل در حال اجرا هستند کم در تجهیزات.

“ما می خواهیم متخصصان پزشکی به طور کامل PPE و امنیت. مردم در خانه سالمندان کلینیک های خصوصی و پرستاران مشغول به کار در خط مقدم در بیمارستان به ما گفته اند که آنها به فوریت نیاز به PPE و ما می خواهیم برای حفاظت از آنها” گفت: هان یکی از سازمان دهندگان گروه کلگری چینی در برابر COVID-19.

هان این گروه دریافت کرده است بیش از $20,000 ارزش کمک های مالی از جمله ماسک و دستکش و پراکسید هیدروژن و دیگر دنده. با اتصال به کارگران در برخی از مراقبت های بهداشتی و امکانات در کلگری آنها شده اند به طور مستقیم ارائه کمک های مالی به کارگران خط مقدم در فروشگاه های مواد غذایی, سالمندان منازل و بیمارستان ها از جمله صلیب مقدس مرکز و پیتر Lougheed مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im