کشاورزی گروه می خواهید برای مقابله با تغییر آب و هوا, اما نمی خواهد آن را که

اعضای این ائتلاف می خواهید برای مبارزه با آنچه به آنها تماس بگیرید اطلاعات بد در مورد نقش کشاورزی در کمک به تغییر آب و هوا اشاره کرد که به طور کلی صنعت حساب برای 9 درصد از ایالات متحده انتشار گازهای گلخانه ای. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست و حمل و نقل است که در آمریکا تولید کننده گازهای گلخانه ای و به دنبال آن تولید برق, صنعت, صنعت و تجاری و مسکونی و تنها پس از آن کشاورزی است.

“ما اینجا در خانه کارگروه کشاورزی اتاق چون ما می دانیم که بحث در اطراف آب و هوا سیاست هستند ramping تا. مجلس نمایندگان و سنا کشاورزی کمیته های بازی یک نقش مهم را در روز آمد گفت:” پر از وزوز دووال رئیس جمهور آمریکا Farm Bureau Federation.

اتان لین دولتی امور معاون رئیس جمهور برای ملی Cattlemen گوشت گاو انجمن گفت: گوشت گاو تولید شده است ناعادلانه بدنام شدن در آب و هوا بحث به عنوان یک منبع اصلی تولید گازهای گلخانه ای. لین گفت: تولید گوشت گاو حساب برای 3 درصد از محصولات کشاورزی تولید گازهای گلخانه ای.

او تحت فشار قرار دادند در برابر سوال در مورد مطالعات به این نتیجه رسیدند که کاهش در تولید گوشت گاو است که نیاز به برش کشاورزی گازهای گلخانه ای.

“من قاطعانه مخالفت خود را با ارزیابی که علم می گوید که پروتئین حیوانی است کاهش می یابد به منظور دستیابی به توسعه پایدار” لین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im