در برابر مادر خواسته دستور دادگاه کودکان خود را به مدرسه

محتوای مقاله

یک کبک برتر قاضی دادگاه دستور داده است تا دو کودکان برای بازگشت به مدرسه به درخواست پدر خود را, اما در برابر خواسته مادر خود را که می ترسید آنها می تواند تبدیل به آلوده COVID-19.

حکم تحویل در مارس 7 در بدفورد یک شهر نزدیک به مرز ایالات متحده به عنوان کبک آماده برای باز کردن مدارس ابتدایی در خارج از مونترال. حضور در مدرسه بود و نه اجباری مقامات دولتی تاکید کرد: به دلیل برخی از والدین نگران بودند در مورد فرستادن فرزندان خود را در حالی که استان همچنان به مبارزه با کروناویروس.

یک مادر که نام redacted درخواست کرده بود که این زن و شوهر دو فرزند در سن هشت و هفت و نه حضور در مدرسه در مارس 11, زمانی که کلاس تنظیم شد از سر گرفت. او می خواست برای جلوگیری از هر گونه احتمال عفونت و به دادگاه گفت که وضعیت سلامت او است به مخاطره انداخته است. او کار نمی کند و آماده شد به خانه از مدرسه کودکان است.

او سهام حضانت بچه ها با پدر خود. به عنوان کسب و کار باز و فعالیت های اقتصادی شروع به سر در کبک, او تا به حال برای رفتن به محل کار. بچه ها انجام شد ضعیف در آموزش و پرورش خود را حاکم می خواند. او می خواست به ارسال آنها را به کلاس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de