پس از دو بازمانده سلامت می ترساند پسر Lafleur راه اندازی خود را شراب

Canadiens افسانه است و روحیه خوب پس از چهار عمل جراحی بای پس و داشتن یک سرطانی لوب حذف شده از ریه است.

پسر Lafleur می داند که او یک مرد بسیار خوش شانس.

در پاییز گذشته او رفت و به دکتر خود مراجعه کنید برای معاینه به طور منظم او نیاز به تمدید مجوز خود را به عنوان یک خلبان هلی کوپتر و doc به او گفت که او نیاز به مراجعه به یک متخصص قلب و عروق. بنابراین او رفت و به دیدن دوست قدیمی خود دکتر استیون Coutu یک متخصص قلب و عروق در مرکز بیمارستان de l’université de Montréal و پس از انجام چند آزمایش Coutu به او گفت: “تماس های خود را, همسر شما در حال خارج شدن از اینجا.”

معلوم شد او تا به حال چهار شریان به قلب او که 100 درصد مسدود شده و یکی دیگر مسدود شده بود در 86 درصد است.

“آنها واقعا نمی دانند که چرا من هنوز زنده بود” Lafleur گفت: در مصاحبه ای در مرکز شهر هتل پنج شنبه بعد از ظهر فقط قبل از راه اندازی خط جدید خود را از شراب در یک رویداد خصوصی در زنگ مرکز.

دو روز پس از تشخيص در همه زمان منجر Montreal Canadiens گلزن تا به حال چهار عمل جراحی بای پس. عمل جراحی خوب پیش رفت اما بیشتر اسکن و اشعه X در بر داشت یک نقطه در بالا سمت راست ریه است. دو ماه بعد از آنها قطع یک لوب در ریه است. بعد از عمل آنها را تایید کرد آن را سرطانی.

Lafleur می گوید او احساس خوب است. او را دیدم او پزشکان برای آزمایشات بیشتر در این هفته و همه چیز بیرون آمد و به دنبال خوب است.

با وجود ترساندن قابل ملاحظه ای خوش بین Lafleur اصرار دارد او هنوز هم همان مرد است.

“من فقط امیدوارم که من قادر به انجام همان چیزهایی که من انجام شده بود قبل از” Lafleur گفت.


پسر Lafleur, سمت چپ, راه اندازی خود را برچسب شراب با شریک ژیل Chevalier در مونترال در روز چهارشنبه.

John Mahoney / Montreal Gazette

اما او احتمالا نمی خواهد بلند کردن کیسه های شن هر زمان به زودی. که آنچه که او انجام شده بود در سپتامبر گذشته زمانی که او شروع به احساس عجیب و غریب. او زندگی می کند در Île-Bizard در نزدیکی آب و در سال گذشته و جاری شدن سیل او را با قرار دادن در برخی از کیسه های شن با پسرش مارتین و معده اش سوختن بود. او فقط فکر کردم که او از شکل.

سپس او رفت و در یک سفر ماهیگیری در لابرادور — ماهیگیری برای ماهی قزل آلا و Arctic char — و او تا به حال برای بالا رفتن از یک تپه بزرگ و دوباره معده اش سوختن بود. پس از آن او رفت و برای پزشکی خود را و زمانی که او آموخته است که چگونه همه چیز بد شد.

او می داند که این مسائل بهداشت و درمان مربوط به سیگار کشیدن. او دودی یک بسته در روز برای بیش از 40 سال از جمله در حالی که او با به ثمر رساندن 50 گل یا بیشتر از یک سال در لیگ ملی هاکی است.

“وجود دارد نه بچه ها سیگار کشیدن در این تیم گفت:” Lafleur. “باب Gainey, ماریو ترمبلی ریک Chartrand خودم.”

او ترک در ماه سپتامبر هنگامی که او با دریافت این تشخیص در مورد قلب خود را. خوشبختانه او هنوز هم می تواند نوشیدن شراب. او شده است یک عاشق شراب برای سال و یک سفر را از طریق برخی از نیاگارا از wineries یک زن و شوهر از سال پیش با دوست قدیمی خود را ژیل Chevalier led دو مرد به فکر می کنم ممکن است آن را سرگرم کننده برای شروع خط خود را از شراب. که آغاز مرد Lafleur شراب و ارواح. نجیب زاده در حال حاضر صاحب یک تاکستان در نیاگارا.

و بر خلاف برخی از افراد مشهور شراب که در آن ستاره فقط خود قرار می دهد و یا نام او را بر روی برچسب گل است که در واقع بسیار درگیر در این سرمایه گذاری.

“من یک sommelier من بزرگترین خبره شراب, اما من می دانم که چیزهای من و سلیقه من, بنابراین مردم در حال رفتن به نوشیدن چیزی که من را انتخاب کنید” Lafleur گفت. “هر کس سلیقه های مختلف اما من فکر می کنم من برداشت خوب شراب.”

وجود دارد پنج شراب برای شروع با, از جمله یک بوته Syrah Grand وین, Cabernet, فرانک و Chardonnay. آنها نیز خواهد شد راه اندازی یک ساخته شده-در-کبک جین در مدت کوتاهی. شراب آمده از انتاریو تاکستان Tawse و شده اند وجود دارد چند روزنوشت نظرات به رسانه های اجتماعی در مورد آن است که چگونه یک خیانت است که Lafleur نمی همکاری با یک کبک شراب.

“در کبک من مطمئن هستم که وجود دارد برخی از wineries اما من فکر نمی کنم آنها قادر به تماس با ما مقدار از بطری است که ما می خواهیم” Lafleur گفت. “تولید عاقلانه آنها نمی تواند ما را کمک کند. که مشکل اصلی ما با کبک شراب. ما 16,500 بطری در حال حاضر. هیچ کارخانه شراب سازی در کبک است که می تواند شما را با آن مقدار از بطری.”

این Lafleur شراب راه اندازی خواهد شد در روزهای آینده در انتاریو و کبک و در نهایت گسترش به سایر نقاط کانادا است. این بودجه شراب. آنها را به فروش برای $36.75.

“من انتخاب, برچسب, طراحی, همه چیز” Lafleur گفت. “آن را سرگرم کننده است.”

او دیگر شور و شوق پرواز هلیکوپتر و او است که هنوز هم در انتظار مجوز خود را به تمدید می شود به دلیل تمام مسائل مربوط به سلامت. او را به بازگشت در پایان ماه مارس برای پزشکی. او شده است پرواز هلیکوپتر از سال 1995 و او به طور منظم مگس مشتریان یک شرکت به آنها را برای ناهار در نقاط مختلف مانند Montebello شرقی شهرستان و در تروا ریویر. در سه سال گذشته او می خواهم پرواز 75 تا 80 ساعت در سال است. او حتی یک پد هلیکوپتر در حیاط خلوت خود را.

bkelly@postmedia.com

twitter.com/brendanshowbiz

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im