پس از نوادا برنده ساندرز ادعا می کند ‘Uniter’ منتل

X

داستان جریان

مقالات اخیر

لاس وگاس — لفظی تغییر از شورشیان به پرچمدار بود و تیز و بی تردید است. در آستانه برنی ساندرز’ پیروزی قاطع در نوادا قفقاز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی سناتور بود ستیللینگ stoking پوپولیستی خود شورش از دموکراتیک جریان اصلی.

“ما در حال گرفتن در کل لعنت به 1% — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و استقرار جمهوری خواه — و ما در حال گرفتن در دموکراتیک استقرار” ساندرز گفت: بیش از 2000 هواداران جمعه شب برای نهایی, هوای آزاد, تجمع در اینجا قبل از جلسه رای گیری آغاز شد و صبح روز بعد.

“شما ممکن است متوجه به تازگی — استقرار گرفتن کمی, عصبی,,” او اضافه شده است.

این سخنان مانند آن است که به کمک سوخت “احساس برن” جنبش که رو ساندرز از مبهم سنا backbencher به هیلاری کلینتون یک اجرا برای پول خود را دموکراتیک معرفی مسابقه چهار سال پیش. اما با پیروزی بزرگ در نوادا ساندرز تحت الشعاع جو بایدن به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده درآمد بیش از دو بار به عنوان بسیاری از آرا به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و جذب متنوع ائتلاف حامیان پوشا نزدیک به هر جمعیتی رای دهندگان.

یک واقعیت جدید در حال حاضر در لگد. ساندرز است به ضرب و شتم در حزب دموکرات را در سال 2020 مبارزات انتخاباتی برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. 78 ساله بومی نیویورکر که تا به حال نشان داده ورمونت برای سه دهه در واشنگتن در حالی که حفظ خود را ضد استقرار cred بلافاصله شروع به خیاطی پیام خود را به جا بی پروا نقش جدید.

“امشب یک پیروزی تاریخی چون ما برنده آن در یکی از متنوع ترین ایالت در کشور” ساندرز گفت: هواداران در پیروزی او ، “ما با هم ائتلاف است که رفتن را به نفع خود در سراسر امریکا است.”

“ما پیروز خواهیم شد زیرا ما در حال آوردن مردم با هم در یک نسل چند, چند نژادی کمپین که شامل کار مردم در روند سیاسی در راه ما هرگز قبل از دیده می شود,” او اضافه شده است.

قبل از او می تواند پایان به شدت لاتین جمعیت شکست در به شعارهای “Si Se Puede” و “من ما” یک ساندرز شعار بسیاری از در اتاق مزین در T-پیراهن آنها پوشیده بودند. وجود گروه آغوش بالا-سپاس و اظهارات نزدیکی کفر: “ما برنده ما برنده!”

فقط پس از ساندرز به پایان رسید ارائه حامیان او یک یادداشت شخصی از تشکر, جدید, شعار را شکست: “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن!”

ادعای صدا کمی بی پروا بر روی پاشنه از 27 نقطه سرب بیش از بایدن اما این نیز قابل فهم است. با ساندرز ظاهر می شود آماده به پرچ نقره ای دولت پیروزی میزبان MSNBC کریس ماتیوز صرف این هفته سطل زباله ساندرز در لیبرال ترین کابل شبکه.

قبل از چهارشنبه دموکراتیک بحث ماتیوز گفت ساندرز بود “از آن” خواهد بود “بدبخت رئیس جمهور” و “از دست دادن 49 متحده” فراخوانی برای دیگر نامزدها به “پس از” حزب سوسیالیست ایدئولوژی و یا خطر را قادر می سازد چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

زمانی که ساندرز حک شده اولیه سرب در قفقاز شنبه ماتیوز تشبیه آن به شوک فرانسه سقوط به آلمان در طول جنگ جهانی دوم.

“این خیلی دیر به او را متوقف کند. … آن را بیش از” ماتیوز اظهار داشت. اگر چه که باقی مانده است دیده شود دیگر صاحب نظران مانند سی ان ان دانا باش بارها و بارها ابراز نگرانی از رهبران دموکرات در واشنگتن که ساندرز به راحتی می تواند هزینه حزب کنترل مجلس و هر گونه امید مجدد به مجلس سنا. این wringing دست led ون جونز ادعا می کنند که آرواره های دموکراتیک “استقرار” شد “حلق آویز کردن خود مواجه است.”

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg صادر وخیم هشدار در مورد ساندرز’ در اوایل افزایش نماینده تعقیب است. “قبل از ما با عجله به معرفی سناتور. ساندرز” متوجه است که او “معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی” Buttigieg استدلال در نوادا سخنرانی امتیاز.

اگر چه جوشان برای بسیاری از شب ساندرز حامیان صدها نفر از آنها پر بد بو کردن نوار نوار به جشن می گیرند با عصبانیت رد چنین خصوصیات به خصوص کسانی که از متیوز و شبکه خود است.

“به عنوان یک یهودی آمریکایی, من برای پیدا کردن آن فوق العاده توهین آمیز و ضد یهودی برای کسی که قرار است در یک ایستگاه است که پیشرفته ترین شرکت رسانه ای به بیرون می آیند و می گویند که برنی ساندرز پیروزی در نوادا است که به نوعی قابل مقایسه با حزب نازی غاصب ملی خط در سال 1940 گفت:” گابریل Morantz یک زن 34 ساله ساندرز حامی گفت RealClearPolitics در حالی که نشسته در یک جدول در ساندرز پیروزی حزب. “آن را هولناک و نفرت انگیز است.”

اگر چه ساندرز به ندرت در مورد دین خود چنین نظرات یک یادآوری است که او می تواند نه تنها در امریکا اولین رئیس جمهور سوسیالیست او می شود اولین یهودی ریاست جمهوری نامزد های اصلی هر حزب سیاسی.

“[ساندرز] اولین یهودی نامزد شده است که در این نزدیک به عقد نامزدی در هر حزب در تاریخ آمریکا” Morantz ادامه داد. “و او به اعضای خانواده بودند کشته شده توسط نازی ها. این ترسناک است که [MSNBC] در ادامه به ترویج [ماتیوز] و همچنان به آن اجازه می دهد بدون هر نوع عکس العمل.”

ساندرز’ حامیان همچنین تاکید کرد که این فقط “برنی وارنر” که به دست او پیروزی قاطع در متنوع ترین دولت تا کنون در نامزدی روند. او نوادا برنده منعکس جستم حزب – کسانی که با مدرک دانشگاهی و کسانی که بدون اعضای اتحادیه و غیر اتحادیه, اعضای, جوان, مردم و رای دهندگان در هر گروه سنی به جز کسانی که بیش از 65. خروج سنجی نشان داد که این ائتلاف شامل بیش از نیمی از رای دهندگان اسپانیایی نزدیک به چهار بار به عنوان حمایت از حد بایدن به دست آورد. حتی کسانی که دموکرات ها که خود را در حد متوسط و یا محافظه کار به دقت رفت و برای Sanders.

“بازگشت در سال 2016 من حمایت ساندرز چرا که او به نظر می رسید مانند یک نامزد صحبت کرد که به ارزش های من” آدم استوارت Littman صندلی از نوادا مترقی ائتلاف گفت RealClearPolitics. “در حال حاضر آن را مانند ما انداخت و به همه نشان داد.”

“این یک تجربه متفاوت در حال حاضر که ما چیزی برای از دست دادن. قبل از آن همیشه شنا دشوار مبارزه دشوار,” او اضافه شده است. “قبل از آنها تخفیف به او فشار نمی خواهد او را پوشش میدهد. در حال حاضر همه حمله است.”

خوزه لا لوز دیرین سازمان کار و ملی ساندرز قائم مقام سازمان نگرانی که ساندرز نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و از دست بدهند دموکرات مجلس اکثریت. “تنها کسی که می تواند در واقع ضرب و شتم جعلی جناح راست پوپولیست واقعی جناح چپ پوپولیستی” لا لوز گفت: RCP.

La Luz بازدید لاس وگاس دو بار پس از سال 2020 مسابقات شروع به کمک به رای دهندگان لاتین توسعه. “ما کشف شده توسط ضربه زدن درب و راه رفتن حوزه و در رویدادهای مختلف ما در شرکت – ما می دانستیم که خیلی زود است که چیزی وجود دارد بسیار قدرتمند در اینجا,” او گفت:.

69 ساله پورتوریکویی نیروی کار فعال است به خصوص احساس خشنودی که رتبه و فایل از اعضای آشپزی اتحادیه کارگران بزرگترین گروه کار خود در دولت و به شدت لاتین را دنبال نمی کند رهبران خود در محکوم کردن ساندرز’ برای حمایت از “مدیکر برای همه” بیش از نگرانی های است که آن را تضعیف دهه از مذاکرات اتحادیه بیش از برنامه های بیمه درمانی.

“رتبه و فایل از اعضای آشپزی اتحادیه – Latinos و آمریکای لاتینی و آسیایی و جزایر اقیانوس آرام, آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر کارگران رنگ — تصمیم آنها نمی شود گفت که چگونه به رفتار سیاسی” او گفت: RCP شنبه شب. “در بسیاری از کشورها که در آن آنها می آیند از وجود دارد در واقع مراقبت های بهداشتی جهانی و … آنها قابل درک است که [خود اتحادیه-مذاکره برنامه های بهداشتی] تنها طبقه برای ساخت چیزی بیشتر.”

فقط به عنوان ساندرز’ به دست آوردن شتاب رفتن به انجمن های آشپزی اتحادیه کارگران رهبری سعی کردم به گام بر روی ترمز. این اتحادیه گفت: آن را تایید نکرده و در این جلسه در حالی که افزایش انتقاد از مدیکر برای همه است.

اما خیلی از رتبه و فایل به پایان رسید تا هجوم رهبری خود را. در حالی که آنها گفت: آنها قدردانی اتحادیه های بهداشتی مراقبت از آنها را, آنها ابراز نگرانی می کند که بسیاری از دوستان و بستگان به مراتب بدتر عامل بدون بیمه به طور کامل و یا در حال گذراندن بیش از حد در برنامه های آنها.

همراه با بایدن رئیس جمهور تهمت تلاش برای به دست گرفتن روز قبل از جلسه flare-up بین ساندرز و آشپزی اتحادیه.

“بسیاری از دموکرات ها در حال رفتن به خراب کردن مراقبت های بهداشتی برنامه های این اتحادیه را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خشن و بی ادب رالی او برگزار شد در لاس وگاس بعد از ظهر جمعه. “اتحادیه کار کرده اند سخت در مراقبت های بهداشتی و آنها در حال رفتن به آنها را خراب کردن. شما در حال رفتن به از دست دادن 180 میلیون مردم در خارج از مراقبت های بهداشتی خصوصی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که او برنده خواهد بود نوادا در یک زمین لغزش آمده نوامبر پس از دقت دست دادن وجود دارد به هیلاری کلینتون در سال 2016. اما اتحادیه کنترل کارگران را در نوادا به عنوان دولت همچنان ادامه دارد و روند دموکراتیک در طول چند سال گذشته. در حال حاضر حتی تهمت را بالا عملیاتی بخش خصوصی توجه مینه سوتا یک دولت یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیست برنده از سال 1972 به عنوان دوستانه انتخابات خاک.

اما یکی از اعضای نوادا کنگره هیأت حزب دموکرات و دولت دو سناتور دموکرات و یک فرماندار دموکرات. در حال حاضر وجود دارد 165,000 بیشتر از مجموع ثبت نام دموکرات ها در سال 2008 با توجه به سرشماری ایالات متحده. و 29 درصد از جمعیت لاتین.

“وجود دارد یک رشته عملیات در محل کار در اینجا. شده است وجود دارد دستیابی به موفقیت در ارتباط با رای دهندگان لاتین,” Rep. عیسی “چوی” گارسیا, ایلینوی از حزب دموکرات گفت: RCP در ساندرز تجمع جمعه شب. “من فکر می کنم Latino رای دهندگان احساس بسیار متصل به کمپین – آنها می دانند که او واقعا گوش دادن و کسی که مراقبت و آنها در حال اخراج کردن.”

شور و هیجان بود و ساختمان در سراسر ساندرز اردوگاه در روزهای منتهی به قفقاز و به خصوص پس از سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ این بحث به پایان رسید تا اولین شرم آور مجسمه نیم تنه. الیزابت وارن خون آلود او را با zingers و سوالات در مورد عدم افشای توافق نامه زنان را امضا کرده اند پس از اختلافات حقوقی با این تاجر میلیاردر. اما روز شنبه نتایج نشان داد که برخی اشاره کرده بود از قبل که آتش او گمراه شد. او کمک کرد تا اجازه ساندرز اسکیت به یک پیروزی خرد.

بلومبرگ ساخته شده محاسبه می شود تصمیم به رقابت در نوادا به نفع بیشتر نماینده غنی شنبه متحده که در آن صدها میلیون دلار در تبلیغات را بیشتر نوسان از خرده فروشی سنتی سیاست است. هنوز هم او نمی تواند کمک کند اما صدای آلارم پس از ساندرز پیروزی و چاپ مجدد تماس خود را برای دیگر نامزدهای دموکرات به رها کردن و تثبیت در سراسر مبارزات انتخاباتی خود.

“نوادا در نتیجه تقویت این واقعیت است که این تکه تکه زمینه قرار دادن برنی ساندرز در سرعت به متراکم کردن مانع نماینده رهبری” بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت. “این است که یک نامزد که فقط اعلام جنگ به اصطلاح” دموکراتیک استقرار.’ ما در حال رفتن به نیاز به مستقل و جمهوری خواهان به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن – حمله به حزب خود است و هیچ راه برای گرفتن آغاز شده است. به عنوان مایک می گوید: اگر ما را انتخاب کنید یک نامزد که تجدید نظر به یک پایه کوچک – مانند سناتور ساندرز – از آن خواهد شد یک خطای مهلک.”

کمی تعجب می کنم که چرا ساندرز اردوگاه دارای بلومبرگ در چنین اهانت مطلق. شب قبل از قفقاز به سناتور محکومیت بلومبرگ از تلاش برای خرید این انتخابات رو بلندتر بوس از اشاره خود از مغلوب ساختن پیشی جستن لحظه قبل از.

گارسیا گفت: او می داند که چرا. برنی bros و ساندرز خواهر شده اند “احساس برن” برای چهار سال در حال حاضر, او به یاد می آورد. “شما نه فقط رفتن به در آمده و لغو کار ما انجام داده اند … فقط به خاطر اینکه شما می توانید استطاعت به اشباع رسانه ای” او گفت:.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma