سایبان رشد پرده برداری از شرکت های خوراکی ارائه شده از جمله این vape محصولات در هتل هنر در کلگری در روز دوشنبه 9 دسامبر 2019. دارن Makowichuk / Postmedia

فقط به عنوان عدم اطمینان بیش از شاهدانه vapes تا به حال برداشته در آلبرتا آمده ترس رمان coronavirus می تواند مختل صنعت ماری جوانا زنجیره تامین.

توزیع کنندگان و خرده فروشان می گویند به آنها گفته شده است محدودیت های مسافرتی برای مبارزه با گسترش این ویروس مرگبار در چین و در نتیجه تعطیلی کارخانه ها که در آن تقریبا همه vaping سخت افزاری تولید می شود در نهایت می تواند قرار داده یافت نشد در محلی موجودی انبار.

که شامل کارتریج که شامل vaping محصول باتری که حرارت آنها و vapourizers خود را.

“این واقعا سخت است برای گرفتن دست خود را در 510 باتری های تولید شده در چین در حال حاضر به دلیل کروناویروس گفت:” مک اندروز صاحب Aylmer, Nelson شاهدانه فروشگاه در جنوب شرقی کلگری.

“تامین کنندگان با داشتن یک زمان سخت در جلسه تقاضا است.”

اندروز گفت که مغازه اش دستور داد خوب به اندازه سهام از باتری و قبل از بحران در چین اما او افزود: “من مطمئن هستم که هر فروشگاه می توانست تا به حال که موفق باشید.”

آن مشخص نیست چگونه فروشگاه خود را عرضه باتری های قابل شارژ خواهد شد و آخرین بار vape کارتریج فروش دوشنبه “از آنجا که این محصول با نام تجاری جدید,” او گفت:.

خود فروشگاه و دیگران در حال آماده سازی خود را برای دریافت سفارشات از شاهدانه vape کارتریج پس از استان به اتمام بررسی ایمنی و اطلاع خرده فروشان Feb. 7 تصویب خواهد شد.

“وجود خواهد داشت برخی از فروشگاه ها قادر به فروش کارتریج اما نمی خواهد که باتری” گفت اندروز.

یک سخنگوی آلبرتا حشیش فروشان و دارای مجوز تولید گفت: اعضای او تماس نمی بیش از حد نگران است.

“هنوز ما شاهد هیچ چالش مهم — ما واقعا باید این واقعیت مبتنی بر ارزیابی ما می توانیم” گفت: Nathan Mison, مدیر اجرایی, Alberta شاهدانه شورای.

و کارمند از فروشگاه دیگری گفت: مشتریان و خرده فروشان را ذخیره و برای ماه ها در vaping لوازم و لوازم جانبی که به احتمال زیاد آنها را از طریق هر گونه اختلال.

“این شاید یک نگرانی در آینده اما این همه مسائل شده است که در اینجا برای مدت زمان طولانی” گفت: Beau Gaebel از ملکه باد, در جنوب غرب کلگری.

زمانی که برای اولین بار vaping کارتریج می رسند و در مغازه اش در دوشنبه Gaebel گفت که او به طور کامل انتظار دارد آنها را به یک ضربه بزرگ.

“ما از فروش آن روز” او گفت:.

برخی از ایالات متحده بر اساس توزیع کنندگان می گویند که محصول محبوبیت می تواند منجر به کمبود عرضه و آنها نگران زمان از رمان شیوع کروناویروس.

ویروس زده در ارتفاع قمری تعطیلات سال جدید که تمدید شد در چین در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است. این, به نوبه خود, تاخیر در بازگشت کارگران به کارخانه اخلال در برنامه تحویل.

سخنگوی یک تولید کننده-توزیع کننده گفت: این نگرانی وجود دارد در مورد این ویروس تاثیر حداقل پایین جاده.

“شما نمی بینی این اتفاق می افتد, ما تلاش کرده ایم برای محافظت از همکاران و مجوز تولید” گفت: Gerry Tissenbaum از تحقیقات مشتری.

“من فکر می کنم وجود یک اختلال در عرضه? من امیدوارم که نه چون ما در مرحله که در آن ما می خواهید به رشد کسب و کار است.”

او گفت: شرکت خود را در “برگزاری الگو برای دیدن اگر کارخانه ها دوباره” زیر سال جدید قمری در چین است.

و او اشاره کرد تولید اختلال در چین تاثیر انواع بسیار متنوعی از محصولات بسیار فراتر از vaping سخت افزار.

اما در حال حاضر گفت: Tissenbaum مشتری محصول سهام در آمریکای شمالی است ،

“ما به ارمغان آورد موجودی زیادی به انبارهای ما در کانادا و آمریکا گفت:” Tissenbaum.

که عدم اطمینان نیز می آید در زمانی که شک و تردید در مورد ایمنی vaping محصولات هنوز به صورت کاملا زدوده زیر تعدادی از بیماری ها و مرگ و میر در سراسر شمال امریکا است.

اما Tissenbaum گفت: صنعت است که در یک موقعیت خوب به بازار محصولات تحت امن دولت-تنظیم چتر.

“برای اطلاعات بیشتر (جدیدتر مصرف کنندگان) که می خواهید امتحان کنید شاهدانه می دانید روند قانونی راه رفتن است,” او گفت:.

“آن را به عنوان امن به عنوان هر چیزی می تواند باشد.”

تمرکز بر vaping بیماری کاهش یافته است در غیر قابل تنظیم محصولات با ویتامین E استات افزودنی دیده می شود به عنوان یک نخست مقصر است.

BKaufmann@postmedia.com

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im