پس از گائو نقد DHS منتشر 2020 تامین امنیت انتخابات طرح

دولت بالا, امنیت, سازمان خواهد شد با تمرکز بر چهار هدف کلیدی برای تامین امنیت این انتخابات از نرم و دخالت دیگر: حفاظت از انتخابات زیرساخت کمک به مبارزات سیاسی و افزایش آگاهی عمومی در مورد نفوذ خارجی و تسهیل جریان اطلاعات در آسیب پذیری و تهدیدات بالقوه بین بخش دولتی و خصوصی.

که با توجه به امنیت سایبری و زیرساخت های آژانس امنیت #Protect2020 ریزی استراتژیک صادر شده توسط وزارت امنیت میهن در روز جمعه. این طرح به دنبال یک دولت پاسخگویی دفتر گزارش گفت: آژانس مبارزه را به اجرا در سراسر کشور استراتژی بدون نهایی دستور کار است.

برنامه ریزی استراتژیک توصیف این سازمان برنامه ای برای کار با اجرای قانون فدرال و ایالتی و محلی انتخابات در یک “کل-از-کشور تلاش” برای دفاع از انتخابات سیستم.

“اگر ما آموخته است که هر چیزی از طریق 2016 و تداخل با انتخابات ما آن را [که] هیچ سازمان هیچ دولت و هیچ محل می تواند در حل این مشکل به تنهایی” CISA مدیر کریستوفر کربس گفت: در گزارش.

“دولت های محلی و مقامات انتخاباتی در خطوط مقدم جبهه و نقش دولت فدرال است به مطمئن شوید که آنها آماده هستند,” او اضافه شده است. “در نهایت CISA تلاش بستگی به اعتماد و همکاری دولت و مقامات محلی. کسانی که روابط قوی و در حال رشد قوی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de