پس از بدن از دست رفته دختران جستجو برای مارتین Carpentier ادامه

محتوای مقاله در ادامه

در روز پنج شنبه کهربا هشدار صادر شد در 3 p. m. در تلاش برای پیدا کردن دختران و پدر خود را که پلیس می گویند به احتمال زیاد ربوده شده آنها در Lévis. پلیس بر این باورند که دختران و پدر خود را درگیر در یک تصادف ماشین در بزرگراه 20 نزدیکی St-Apollinaire و سمت چپ صحنه ،

روز جمعه پلیس و امدادگران جستجو یک منطقه پوشیده شده از درخت از بیش از 150 کیلومتر با یک هلیکوپتر نظامی ارتش کانادا حمایت هوایی جستجو.

Carpentier دوست دختر کتی Gingras نیز ساخته شده گریان عمومی درخواست در رسانه های اجتماعی به دوست پسر او را در روز جمعه درخواست او را به خانواده اش نشانه ای از زندگی است.

در یک ویدئو منتشر شده توسط QSQ او گفت: “Martin ما نگران است. ما از شما شنیده و پس از حادثه. ما تعجب اگر شما در حال OK, دختران رومی, نورا. ما برخی از اخبار ما ثبت نام تماس با پدر و مادر خود را ، آنچه مهم است این است که شما خوب, ما نمی مراقبت در مورد هر چیز دیگری. ما فقط می خواهم به می دانم که شما OK.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>