پس از angering مغلوب ساختن پیشی جستن است توماس Massie واقعا در دردسر ؟

“بیش از یک عضو آرزو من شانس با من اولیه” Massie گفت: در یک شنبه مصاحبه تلفنی بنحوی خود را در نظرات طعنه آمیز. “شما می توانید به خواندن آنچه شما می خواهید به آن است.”

Massie را به مخالفان و حتی برخی از حامیان او می گویند او می تواند رو به رقابتی ترین مسابقه از او برای اولین بار انتخاب شده در سال 2012.

جدید ویژه

توجه در Massie نیز بازیگران ویژه در McMurtry که به نمایندگی از کاوینگتن کاتولیک دانشجو است که حل و فصل یک دعوی افترا در برابر سی ان ان بیش از پوشش خود را از برخورد بین یک دانش آموز و یک بومی آمریکایی فعال در یادبود لینکلن در سال 2019.

همان روز که Massie ساخته شده خود را ناموفق ایستادگی در برابر coronavirus لایحه عمل سیاسی کمیته از دولت ایران درخواست کردند برای یک گروه گزارش حمایت میلیاردر Sheldon Adelson اعلام کرد آن را تایید McMurtry و جمع آوری پول برای او.

“بسیاری از مردم از جمله رئیس جمهور تهمت هستند به حق ناراحت است که توماس Massie خواهد سعی کنید برای جلوگیری از coronavirus کمک از رسیدن به مردم آمریکا و پاسخ آنها به آن خشم با حمایت, داوطلب, و, کمک,” McMurtry را مدیر کمپین جیک Monssen در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>