پس از 85 سال کلگری ناشنوا جامعه باز می شود اولین مرکز

کلارک آرچیبالد رئيس جمهور و گونیا-ژان تیلور, معاون رییس جمهور و عضویت اعضای کلگری انجمن ناشنوایان به مناسبت افتتاح خود تسهیلات. کلگری انجمن ناشنوایان تاسیس شد در سال 1935 و امروز بیش از 300 نفر عضو فعال دارد. امکانات جدید است واقع در شمال شرق کلگری. سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. برندان میلر/Postmedia برندان میلر/Postmedia

بیش از 100 نفر از کلگری جامعه ناشنوایان جمع شده بودند روز شنبه به مناسبت کلگری انجمن ناشنوایان اولین خانه دائمی.

فضای جدید واقع در شهرستان شمال شرقی است که اولین بار از این سازمان تاسیس شد و در سال 1935 که آن را به یک ساختمان خود را به خدمت به عنوان یک نقطه برای ناشنوایان Calgarians به معاشرت و دسترسی به برنامه های اجتماعی و خدمات است.

“ما تصمیم گرفت از آن زمان به جای ما می تواند خانه تماس بگیرید تا ما می تواند ارائه خدمات است که جامعه ما به نظر می رسد” گفت: CAD معاون رئیس جمهور Norma-ژان تیلور.

“تا به حال ما اجاره فضاهای و ما نقل مکان کرد و در همه جا اما در حال حاضر ما در جایی ما می توانید تماس بگیرید ،

جامعه رفت و بدون سازگار فیزیکی فضای جلسه برای 85 سال به دلیل کمبود بودجه تیلور گفت. CAD ذخیره پول برای سال عمدتا از طریق کازینو جمع آوری اعانه قبل از آن شروع به جستجو برای یک خانه.

شور و هیجان در میان کلگری جامعه ناشنوایان آنقدر بزرگ بود تیلور گفت: یک دوم افتتاح برنامه ریزی شده بود تا هر کس می تواند در پیوستن به این جشن است.

“برای من این است که صفحه اصلی” گفت: عمران Hakamali ناشنوا Calgarian که با حضور در مراسم افتتاحیه روز شنبه. “افراد ناشنوا به عنوان یک جامعه باید خانواده خود را البته و مردم در مدارس خود یا محل کار خود را. اما به عنوان یک جامعه بزرگ شده اند از جان گذشته برای یک خانه برای مدتی.”

برای Hakamali فضا واقعا جمعی.

“من فکر می کنم صرف نظر از این که آیا شما شنوا و یا ناشنوا این مکان شگفت انگیز برای به دست آوردن یک مقدمه به جامعه و بازدید و دیدن آنچه که همه ما در مورد” او گفت:. “ما می خواهم به تاکید است که هر کس خوش آمدید اینجا.”

CAD برنامه ریزی برای میزبان کلاسهای زبان اشاره آمریکایی برای خانواده و کودکان ناشنوا مهاجران و کسانی که از دست دادن شنوایی خود را در مراحل بعدی زندگی. آنها امید به ارائه خدمات برای کر سالمندان برای کاهش انزوا و همچنین به طور کلی اجتماعی شب.

“شما می توانید ببینید جامعه ناشنوا در اینجا حمایت از این تلاش است. آن چیزی است که جامعه در اینجا مورد نظر” تیلور گفت.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>