طرفداران دیدن معایب به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست برطرف رعایت قوانین در بحران

“در طول این زمان فوق العاده ای سازمان حفاظت محیط زیست معتقد است که آن مهم تر است و امکانات به اطمینان حاصل شود که خود را کنترل آلودگی تجهیزات باقی مانده و در حال اجرا و امکانات عامل با خیال راحت نسبت به انجام روزمره نمونه گیری و گزارش” سخنگوی گفت: در یک ایمیل پاسخ.

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس مقامات در سراسر کشور را به کارگردانی غیر ضروری کسب و کار برای بستن یا محدود کردن عملیات و مردم در کار از راه دور در هر زمان ممکن است.

اجرای اختیار مشاوره نیز صادر شده توسط دولت فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات انرژی شبکه و خط لوله تنظیم کننده. کمیسر نیل Chatterjee گفت: در 19 مارس که او “به کارگردانی کارکنان ما شامل دفتر اجرای به کار با شرکت در این بار تلاش برای ارائه رسمی راهنمایی و مشاوره است که توازن منطقی آنچه که اتفاق می افتد بر روی زمین با قابل انطباق با الزامات.”

گروه صنعت مانند آمریکا Farm Bureau فدراسیون ادیسون برق موسسه ملی معدن انجمن ملی و روستایی برق شرکت تعاونی بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در سازمان حفاظت محیط زیست سیاست.

در آن اطلاع آژانس گفت که عواقب ناشی از این بیماری همه گیر “ممکن است محدود توانایی تنظیم اشخاص” برای انجام روال نظارت بر انطباق و یکپارچگی تست نمونه گیری آزمایشگاه, تجزیه و تحلیل, آموزش, گزارش, یا صدور گواهینامه. این سازمان گفت: آن را به جای “تمرکز منابع خود را تا حد زیادی در موقعیت هایی که ممکن است ایجاد خطر حاد” یا مطرح فوری تهدید برای بهداشت عمومی و یا محیط زیست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im