درمان اعتیاد مرکز به خانه جوانان یک شبه طی COVID-19 بحران

با توجه به COVID-19 مرکز شده و مجبور به لغو زیادی رویداد جمع آوری کمک مالی و متحمل هزینه های پیش بینی نشده مربوط به افزایش کارکنان بالینی اضافی پرستاری و آشپز شیفت و لوازم. آن هزینه شده است AARC حدود 5500 دلار بیشتر در هر هفته به کار گیرند.

“ما در حال تخلیه هر ذخایر ما” گفت: Vause. “ما مانند هر کس دیگری درخواست چه مدت این است که به گذشته. می توان ماندن در این نبرد به اندازه کافی بلند است که ما یک شانس یک بار این توان تا حدودی?”

در حال حاضر Vause گفت: آنها در حال مصرف آن روز به روز.

“هدف من این است که به حقوق و دستمزد این ماه,” او گفت:. “ما در حال درخواست جامعه برای کمک به نگه داشتن درهای ما باز است. ما فراموش کار ما است. کارکنان من بالا رفته است و فراتر از آن و حتی در معرض خطر به سلامت خود را. ما مراقبان در خط مقدم.”

Vause گفت: “لطف خدا” آنها نداشته COVID-19 تشخیص هستند اما عامل با احتیاط شدید. همه کارکنان باید تحت آزمایشات هنگام ورود به مرکز و باید خود جدا اگر آنها تجربه هر گونه علائم یا در تماس با کسی که آزمایش مثبت است.

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>