آگهی صنعت به کنگره: محافظت از داده ها-رانده روزنامه نگاری

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پروس تحلیلگر نظامی Carl von Clausewitz معروف توصیف سردرگمی و عدم اطمینان در اطراف عملیات نظامی به عنوان “مه جنگ”.

در طول چند هفته گذشته اغلب آن را به احساس مانند یک شبیه مه نورد در طول زندگی روزمره برای همه آمریکایی ها به میلیون ها نفر از مردم نشستن جدا شده و در خانه های خود نگران ادامه بحران بهداشتی و هراس آن اقتصادی و اجتماعی در کشور ما است.

اطلاعات کمک می کند تا پاک کردن مه از جنگ اجازه دادن به مردم برای درک حقایق کشف مفاهیم و تصمیم گیری مناسب است. به همین دلیل ملت ما داده محور کسب و کار باید بسیج بیش از دو ماه گذشته به ارائه پوشش خبری بی سابقه ای تجزیه و تحلیل داده ها و آموزش عمومی در مورد بسیاری از چالش های مربوط به رمان coronavirus.

صدها نفر از شرکت های بزرگ و کوچک را پا به جلو به استفاده از داده ها برای خوب بیشتر. برخی از این تلاش ها شامل کمک به مقامات محلی اندازه گیری انطباق اجتماعی فاصله دستورالعمل های, هشدار به مقامات بهداشت عمومی به جدید ویروس های بالقوه نقاط از طریق شبکه هوشمند, دماسنج, تأمین, فردی, هشدار در مورد اطلاعات غلط و شایعات در شبکه های اجتماعی و حتی شناسایی جدید ممکن است علائم این بیماری است.

محلی و ملی, اخبار رسانه ها باید مضاعف تلاش خود را برای آموزش و اطلاع رسانی آمریکایی ها در مورد وضعیت این بیماری همه گیر و مراحل نیاز به آنها را به ماندن بگیرید امن و همچنین پزشکی و خدمات مالی ارائه شده برای پشتیبانی. کار در پشت ماسک و چت تصویری و روزنامه نگاران افزایش یافته است در حال چالش با ارائه بحرانی در حدود ساعت, اطلاعات, تجزیه و تحلیل و نظارت بر اقدامات ما سیاستگذاران و مقامات منتخب.

رسانه های دیجیتال نیز یک کانال مهم برای خدمات عمومی و تبلیغات هر دو از طریق ملی pro bono کمپین های تبلیغاتی با آگهی شورا و همچنین به عنوان منطقه ای تلاش های آمریکا و محلی بهداشت عمومی و نهادهای دولتی است. عمده رسانه های اجتماعی و جستجو در سیستم عامل های انجام شده خود را در کمپین های آموزش عمومی برای کمک به کاربران خود پاسخ به سوالات و پیدا کردن اطلاعات مربوط به این بیماری است.

متاسفانه در حالی که صنعت رسانه های دیجیتال اختصاص داده شده خود را به تلاش های جدید در سراسر آموزش و پرورش توسعه و تجزیه و تحلیل درآمد حاصل از تبلیغات است که پشتیبانی از این صنعت کاهش یافت. با توجه به بررسی های اخیر توسط اداره تبلیغات تعاملی 82 درصد از رسانه های خریداران در حال حاضر به تنظیم و یا متوقف شده خود را برنامه ریزی تبلیغ صرف با توجه به کروناویروس و 37 درصد گفت: آنها متوقف شد همه تبلیغات تا پایان ماه ژوئن است.

از لحاظ تاریخی, سایت های کوچکتر و اخبار ناشران جان سالم به در درآمد حاصل از تبلیغات به بازدید کنندگان خود را تحت منسجم و سازگار در چارچوب مقررات. فراتر از مالی فوری شوک ناشی از بحران بهداشت و درمان این رسانه های دیجیتال کسب و کار نیز صورت دراز مدت با چالش های از جدید و متناقض دولت مقررات در اطراف اطلاعات و تبلیغات است.

متاسفانه این مهم کسب و کار در حال حاضر در معرض خطر ظهور آمیخته متفاوت مقررات دولت است که چشم پوشی از ملی – جهانی – طبیعت از اطلاعات دیجیتال و خدمات است. کالیفرنیا در حال حاضر تصویب یک جارو اطلاعات جدید قانون حفظ حریم خصوصی در حالی که ده ها تن از کشورهای دیگر با توجه به خود را متفاوت و اغلب متضاد مقننه روش. هرج و مرج متعاقب آن از که نظارتی رایگان-برای-همه می خرد هر دو ویژگی های معماری و بودجه مدل برای روزنامه نگاری دیجیتال محتوای آگهی های خدمات.

این balkanized رویکرد را نیز ترک مصرف کنندگان با تکه تکه حمایت که از ایالت به ایالت متفاوت بر اساس متناقض با الزامات تست قدرت و منابع محدود است. ما باید استفاده از قوی و ثابت سازمان تنظیم مقررات از کمیسیون تجارت فدرال به خصوص اگر آن است که تقویت شده با منابع بیشتر و rulemaking قدرت توسط کنگره است که بخشی از این رویکرد پیشنهاد شده توسط گسترده حریم خصوصی برای امریکا و ائتلاف است.

یک بحران می تواند نوار دور کمتر مسائل مهم و ارائه دیدگاه های تازه بر روی چیزهایی که واقعا مهم و چند هفته گذشته نشان داده اند که این مهم ارزش از داده ها برای جمع آوری اطلاعات حیاتی و حمایت از رسانه ها و کسب و کار است که اطلاع رسانی عمومی است. داده محور تبلیغات فراهم می کند حیاتی از روزنامه نگاری دیجیتال و نشر و تکه تکه خارجه حریم خصوصی تلاش قرار داده است که نیاز به منبع مالی در خطر است.

نقاشی از درس از این بحران ما امیدواریم که که سیاستگذاران در هر سطح خواهد شد نگاهی تازه به مسائل اطراف جمع آوری داده ها و استفاده از, بنابراین ما می توانیم با هم کار کنند به تصویب ملی قانون حفظ حریم خصوصی است که اجازه می دهد تا داده ها مورد استفاده قرار گیرد برای مهم بهداشت عمومی و مسائل ایمنی حفظ ad-پشتیبانی از اخبار و دیگر خدمات دیجیتالی و فراهم می کند قوی حمایت از مصرف کننده برای اطمینان از داده های خود را استفاده می شود مناسب است.

دیوید گریمالدی است معاون اجرایی رئیس جمهور, سیاست, Interactive Advertising Bureau; دن Jaffe است EVP روابط دولت, انجمن ملی تبلیغ; David LeDuc است معاون رئیس جمهور, سیاست, Network Advertising Initiative; Alison فلفل معاون ارشد 4A و کلارک رئیس اجرایی معاونت دولت در امور تبلیغاتی آمریکا فدراسیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de