فعال آریزونا: آیا نمی شود فریب خورده آن گذاشته پشت کویر پرنیان

محتوای مقاله

هیچ تصویر از غرب آمریکا بیشتر تعریف از قوی کاکتوس ساگوارو.

در نور آن قد و طول عمر — برخی از رشد به 200 سال — به نظر می رسد تقریبا ناخوشایند در فروشگاه تی شرت و آهن ربا یخچال. اما همه جا تصویر در واقع یک ادای احترام به یک گیاه رشد می کند که در همه جا در آریزونا اما هیچ جا در خارج از بیابان سونورا.

برخی ممکن است می گویند آن را نیز اتصالات نماد Arizonans خود را — یک هاردی دسته پر رونق در اغلب شرایط تفسیر. درجه حرارت محدوده از حدود 20 C در زمستان اما می تواند افزایش یابد تا 40 C در ماه های تابستان در حالی که تنها به طور متوسط 22 سانتیمتر باران در سال است.

در اسکاتسدیل ساکنان آموخته اند که برای مقابله با زود بیدار شدن و دور ماندن از اواخر برای لذت بردن از تمام شهرستان را ارائه کرده است. و آنها را به برخی از مشاوره برای کانادا مسافران: این نیست پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ آریزونا.

فعال است که کلمه کلیدی در این جامعه شرق سیمرغ. در حالی که شما می توانید صرف یک هفته lounging توسط یک استخر یا گلف در دوره های مختلف روزانه شما می شود از دست رفته را در مقدار زیادی است. Scottsdale شهرت برای استراحتگاه لوکس و دوره های گلف و چشمه های معدنی است که به خوبی به دست آورده است. اما اگر شما سرگردان هزينۀ فقط یک کمی شما پیدا کردن تمام جهان دیگر در حال انتظار برای کاوش. و این یکی نیاز به یک حس واقعی از ماجراجویی و برخی از کفش محکم. به در و دیدن Scottsdale از صندلی دوچرخه, قایق, زین یا حتی یک سبد خرید اگر شما به اندازه کافی شجاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>