متهم در DOJ Upper Echelon, بی گناه, تا Scot-Free

X

داستان جریان

مقالات اخیر

فوق crime lab نشان داده شده در تریلر سال 1959 را “F. B. I. داستان”

توسط اریک Felten, RealClearInvestigations
آوریل 25 سال 2020

این اولین بار نیست زمان FBI وکیل شده بود در دریایی سپاه, پایگاه Quantico ارز. و نه بود که بعد در فوریه سال 2018 اولین بار او تا به حال ترشح لوازم آرایشی در کیف پول خود را. اما این اولین بار بود او گرفتار شد – با $257.99 ارزش shoplifted زیبایی محصولات در کیسه خود را. او اعتراف به جرم و جنایت و سرقت از منطقه دیگر فروشگاه ها. و در عین حال او تحت تعقیب قرار ندارد.

نه این که آن را تعجب آور بود. وزارت دادگستری به طور منظم کاهش می یابد به تعقیب عالی رتبه فعلی و سابق وزارت مقامات حتی زمانی که آن دفتر بازرس کل فراهم می کند و زمینه را برای آن.

وزارت دادگستری OIG حفظ کند تکمیل پرونده های عمومی در تعدادی از تعقیب حاصل از تحقیقات است. اما کار می کند پیگیری موارد خاص – کسانی که مربوط به تخلف توسط ارشد DoJ مدیران و مسئولان که عدالت کاهش به تعقیب.

در سال 2019 وزارت دادگستری بازرس کل دفتر صادر 27 چنین گزارش از اتهام تخلف توسط ارشد وزارت دادگستری مقامات و کارکنان که رفت unprosecuted – همه چیز از خویش و قوم پرستی در استخدام به ساخت ادعاهای دروغین در اسناد وام مسکن به “عدم خلوص” با بازرسان فدرال به تجاوز جنسی. RealClearInvestigations بررسی OIG را خلاصه ای از آن تحقیقات و متوجه شد که در حداقل یک دوجین از این موارد بازرس کل مشخص شود که تخلف جدی بود به اندازه کافی برای مجرم است. حتی پس از وزارت دادگستری کاهش یافته است به اتهامات جنایی. مهم انگشتی FBI وکیل یکی از این مطلب صرفا درمان – او به توافق برسند به 125 ساعت خدمت به جامعه برای جلوگیری از محاکمه.

James Comey عموم شناخته شده است. اما متعدد عدالت بالا گروه ستمكاران هستند.

(AP Photo/چارلز Krupa)

این OIG همچنین باعث می شود به نتایج “موارد مربوط به مشخصات بالا تحقیقات” از جمله کسانی که به سابق FBI مدیر James Comey و معاون سابق مدیر اندرو McCabe.

“با حفاظت از اطلاعات حساس به دست آمده در طول دوره خود FBI اشتغال” به OIG یافت “Comey مجموعه خطرناک است. بازرس کل دفتر ارائه آن “یافته به بخش برای دادستانی تصمیم گیری است.” اما “پس از بررسی این موضوع در این بخش کاهش یافته و دادستان است.”

همانطور که برای McCabe این OIG یافت او بارها و بارها فاقد خلوص و صداقت در حالی که مورد سوال زیر سوگند. عدالت را انتخاب و به اتهامات علیه او یا.

آن را بسیار سخت تر برای پیدا کردن موارد از مقامات ارشد که توسط OIG به گونه تخلف و پس از آن تحت پیگرد قانونی قرار. به عنوان مثال باربارا Zoccola بود که یک دستیار آمریکا وکیل در ممفیس تا OIG او را جعل و سوابق حضور و غیاب.

اما دلایلی وجود دارد به این باور چنین تعقیب نادر است. برای مثال ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا – که صلاحیت بیش از سوء رفتار متعهد در واشنگتن قرار می دهد منتشر شده در مطبوعات اعلام کیفرخواست و محکومیت. در سال 2019 بودند منتشر شده در مطبوعات در مورد هر تعداد از قتل و سرقت و molestations – این همه بیش از حد معمول جنایات هر شهرستان های بزرگ. اما واشنگتن که صندلی از دولت وجود دارد اطلاعیه از کیفرخواست و محکومیت از کارکنان دولت از جمله موارد رشوه خواری در وزارت مسکن و توسعه شهری و امور جانبازان و همچنین جاسوسی در بخش دولت و دفاع. اما هیچ یک از 2019 منتشر شده درگیر تخلف توسط ارشد DOJ مقامات.

یکی دیگر از مزیت DOJ مقامات ظاهرا لذت بردن از این است که کسانی که ادعا به گونه تخلف – حتی جنایی تخلف – به ندرت نام publicly.

رابرت مولر با استفاده از نیروی کامل از قانون را محکوم به همکاران رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از روند جنایات. برای وزارت دادگستری ستمكاران آن یک داستان متفاوت است.

(AP Photo/الکس Brandon)

این نرمی است که طراحی جدید موشکافی در پی مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی روسی تبانی که بارها و بارها با استفاده از نیروی کامل از قانون را محکوم به همکاران رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از روند جرائم به خصوص جرم و جنایت از اظهارات نادرست به دولت محققان.

بسیاری از 27 مورد مقام ارشد تخلف گزارش شده توسط عدالت OIG سال گذشته حل و فصل شد با استعفای بی ادبی کارمند. “کارمندان فدرال رو بالقوه اقدام انضباطی فراموش اغلب استعفا به جای آن می گوید:” شان Bigley که شیوه های استخدام دولتی و امنیتی ترخیص قانون است. “بنابراین این واقعیت است که بسیاری از مقامات ارشد در بر داشت مقصر از سوء فرار از پاسخگویی.” کارکنان دولت باید کار حمایت است که در چند بخش خصوصی لذت ببرید. مقامات که بدست خود در مشکل “اغلب می تواند مذاکره خود را خروج جای مجازات” Bigley می گوید. “این نوع از ترتیبات در واقع انجام شده با یک چشم به سمت اجتناب از زمان و بدون هیچ زحمتی از دادخواهی.”

اما حتی زمانی که یک مقام رسمی است که در حال حاضر از بین رفته از سرویس فدرال به DOJ غریزه است که برای درمان خود را با سخاوت است که بر روی صفحه نمایش در موارد مربوط به همکاران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون سابق دستیار دادستان کل خوشحال بود که برادر او در یک اتاق بیمارستان با بیمار دیگر. ژانویه 2019 OIG گزارش آمده است که او به نام بیمارستان ادعا او “شماره 4 فرد با وزارت دادگستری است.” اعمال نفوذ که باطل سابق دادگستری خواستار برادر خود بود نقل مکان کرد به یک اتاق خصوصی. بیمارستان پیروی.

زمانی که مورد سوال توسط عوامل وزارت دادگستری بازرس کل سابق عالی رتبه وکیل به آسانی پذیرفته و او متعهد “اخلاقی نقض شده است.” او “همچنین توافق کردند که رفتار خود را به مبلغ جعل هویت از یک مقام دولتی.”

در واقع با استفاده از یک موقعیت دولت به امن ویژه درمان را جدی اخلاقی و سوء رفتار. اما انجام این کار زمانی که یکی نیست حتی در دولت ترکیبات جرم جعل هویت فدرال رسمی. یک فرد که به گفته یک مقام رسمی در وزارت دادگستری خواهد می دانم آنچه که او انجام شده بود اشتباه بود. شارژ جدی ممکن است به نظر می رسد بیش از حد به فشار علیه نگران,, برادر,, اما شاید در دوره ای که در آن misstatements به ماموران اف بی آی در حال درمان به عنوان جرائم جدی – فکر می کنم سابق مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران جورج پاپادوپاولوس و ژنرال مایکل فلین. همانطور که برای نگران برادر در نهایت OIG گزارش داد که باراک اوباما و DOJ “هر دو کاهش یافته است پیگرد قانونی این موضوع است.”

این قطعنامه تأکید هر دو قدرت دادستان باید تصمیم بگیرید که چگونه و چه زمانی به اعمال قانون و نرمی آنها اغلب می توانند به همکاران خود.

سیدنی پاول نشان داده شده با مشتری مایکل فلین می بیند وزارت دادگستری دو استاندارد: “به آنها داده می شود عبور می کند.”

AP Photo/مانوئل Balce Ceneta

بیان دیگری از نرمی بود که سابق معاون دادستان کل شد و هرگز نام برد. در طول گزارش OIG به دست آمده توسط RealClearInvestigations از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست نام خود را محذوف است. هر گونه اطلاعات که ممکن است شناسایی ممکن است به طور مشابه redacted. به عبارت دیگر او است که هنوز هم محافظت می شود.

پرسید که چرا این افراد از جمله سوالات مجاز به ناشناس باقی می ماند استفانی M. لوگان یک سخنگوی DOJ دفتر بازرس کل گفت: RCI “ما یک تصمیم در مورد هر فرد با اشاره به حفظ حریم خصوصی قابل اجرا و افشای عمومی قوانین ما این اطلاعات می تواند آزاد کند.”

با این حال حتی زمانی که مقامات اعتراف به گناه به جنایات بازرس کل تمایل به فراغت آنها را بد نامی می آید که با نام. در این ماه OIG گزارش تحقیقات خود را به یک دستیار آمریکا وکیل دستگیر شد و برای رانندگی در حال مستی. بازرس کل یافت که رسمی تهدید پلیس که کشیده او و یا او را بیش از و به استناد دفتر خود را در یک متخاصم پیشنهاد برای جلوگیری از بازداشت. “این اوسا استعفا داد و در طول OIG تحقیقات گفت:” بازرس کل “و مجرم به جرم DUI.” در مقابل این DOJ نمی دریغ به نام متهم زمانی که آن را اعلام کیفرخواست اجازه دهید به تنهایی اعتقادات از کسانی که نه در عدالت سلسله مراتب است.

معاون دستیار مدیر (پدر) از FBI رفت unnamed زمانی که بازرس کل در بر داشت که در میان دیگر جرائم رسمی بود “فاش به رسانه ها وجود اطلاعاتی که تا به حال شده است در زمینه مهر و موم در دادگاه فدرال.” هر چند این یک تخلف از 18 ایالات متحده کد بخش 401 فدرال قانون حاکم جنایتکار اهانت به دادگاه OIG اشاره کرد که “محاکمه پدر بود کاهش یافته است.”

وزارت دادگستری بازرس کل در گزارش سپتامبر که اداره زندانها دستیار کارگردان “درگیر در یک جنسی و مالی شخصی در ارتباط با اداره زندانها اتحادیه های اجرایی است.” این شامل ارسال عکس جنسی صریح در دولت های تلفن همراه. این OIG یافت و این منجر به “در تضاد منافع در تخلف از مقررات فدرال و BOP سیاست.” فراتر از آن محققان این است که خود را در مصاحبه های خود در این BOP دستیار کارگردان “فاقد خلوص…در نقض قانون فدرال است.” هنگامی که آن را به مولر پروب نادرستی در مصاحبه مواجه شد با نیروی کامل از قانون است. اما نه تنها عدالت کاهش به تعقیب زندان رسمی بازرس کل کاهش یافته و حتی به نام او. (ایالات متحده آمریکا امروز شناسایی شده او را به عنوان جودیت Garrett). تماس با RealClearInvestigations گرت گفت: “بسیاری IG اشتباه کردم.” فراتر از آن است که او گفت: “متاسفم من چیزی برای به اشتراک گذاشتن با شما.” گرت استعفا از اداره زندانها است و در حال حاضر یک عامل املاک و مستغلات.

تعقیب کیفری نیز کاهش یافته است در مورد ناشناس دستیار آمریکا وکیل است که با توجه به یک ماه اکتبر 2019 بازرس کل گزارش بررسی “نادرست فاش [DC] برتر دادگاه هیئت منصفه مواد را به یک فرد مجاز.”

یکی دیگر از عالی رتبه وزارت دادگستری, رسمی, رفت, بی نام و unprosecuted حتی زمانی که او بستری گمراه محققان در مورد مشاهده پورنوگرافی در محل کار با توجه به بازرس کل. جرم گمراه کننده و محققان شده است اجرا unsparingly در برابر افراد شاغل در سمت های ارشد در وزارت دادگستری. در ابتدا انسان شناسایی شده توسط قانون ملی مجله به عنوان دونالد Kempf جونیور — “اصرار داشت که او هرگز مشاهده یا دسترسی هر مستهجن و یا وب سایت خود را در دولت, کامپیوتر” با توجه به OIG گزارش به دست آمده توسط RealClearInvestivations از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست.

این OIG دیجیتال پزشکی قانونی تیم, اما, یافت “صریح ماده” در DOJ کامپیوتر همراه با “متعدد” بازدیدکننده داشته است به وب سایت های مستهجن و موتورهای جستجو مانند “xvideos.com.” هنگامی که مواجه با کامپیوتر شواهد OIG گزارش Kempf عذرخواهی به محققان و گفت: “من معنی نیست که برای گمراه کردن شما.”

بازرس کل به این نتیجه رسیدند او “ساخته اظهارات نادرست خود را در طول مصاحبه اولیه و…را در تخلف از عنوان 18 U. S. C. بخش 1001.” که همان اظهارات نادرست قانون ژنرال مایکل فلین مجرم به نقض. فلین دنبال شد تا او التماس کرد گناه در حالی که دونالد Kempf اجازه داده شد به سادگی به استعفا. وزارت دادگستری “کاهش یافته و پیگرد قانونی در این زمینه است.” جدی ترین اقدام صورت گرفته بر اساس OIG بررسی شد که DOJ را از مسئولیت حرفه ای خواسته وزارت حرفه ای سوء بررسی واحد به گزارش Kempf به دولت میله که در آن او بستری شده است.

OIG تحقیقات هستند و نه آنها بود – حرف آخر. برای مثال اگر یک IG می یابد یک حزب بیشتر باور در او — گفت: او گفت: وضعیت IG ممکن است یا نه ممکن است درست است که در قضاوت. وجود دارد یک تفاوت ایجاد حقایق در مورد چه کسی انجام داد و یا انجام نداد و تعیین در مورد آنچه که فرد انگیزه یا نیت بودند. قانون همراه با برائت برای یک دلیل.

هاروی Silverglate: “ترکیبی از مبهم اساسنامه و سیاسی گرا تحقیقات باعث می شود بسیار ناهموار اجرای جنایی فدرال قانون است.”

دونالد Kempf اشاره می کند که در پایان ژانویه و عدالت و حرفه ای سوء بررسی واحد را رد کرده و از مسئولیت حرفه ای خواست که به او گزارش شده به انجمن های نوار. “این OIG پیدا کردن که شما ساخته شده نادرست زیر سوگند اشتباه است” این نظر واحد گفت Kempf.

این مورد ممکن است به پایان رسید که راه اگر Kempf تا به حال با آن مواجه دادستان مشتاق را بیشتر از بازرس کل یافته های به جای یک بررسی داخلی هیئت مدیره مایل به سوال OIG را نتیجه گیری.

کارشناسان می گویند که نوع مورد نشان دهنده یک تناقض اساسی در نحوه نادرست-بیانیه قوانین در حال اجرا. هاروی Silverglate یک آزادی های مدنی litigator زمان و نویسنده که کتاب عبارتند از: “سه جنایات یک روز” و اخیرا “اعتقاد ماشین” (نوشته شده با مایکل فلین وکیل سیدنی پاول) گفت: RCI “به دلیل مبهم طبیعت بسیاری از فدرال جنایی اساسنامه آن را بسیار آسان برای دادستان به متهم برخی برای ساخت ‘نادرست’ به فدرال رسمی در حالی که امتناع متهم دیگر که به سادگی ‘عدم خلوص” و یا شاید یک قدم اشتباه غیر عمدی.” Silverglate می گوید: “ترکیبی از مبهم اساسنامه و سیاسی گرا تحقیقات باعث می شود بسیار ناهموار اجرای جنایی فدرال قانون است.”

به DOJ را اختیاری نرمی به خود توسط برجسته مورد یک مقام ارشد در دفتر دادگستری برنامه های بود که در میان چیزهای دیگر متهم اجبار زن به همکاران به داشتن رابطه جنسی با او را اگر آنها می خواستند هر فرصتی در ارتقاء.

که نیست که کشف شد محققان در مورد چگونه کارکنان زن تحت درمان قرار گرفتند توسط ادیسون Aponte. (به طور معمول OIG نیست انتشار رسمی نام اما هویت خود را نشان داد شد BuzzFeed.) یک زن مشغول به کار در دفتر دادگستری برنامه های محققان گفت که Aponte به دنبال او از خانه یک شب پس از یک دفتر تفرج به بازی بسکتبال. او آمد به خانه او را در تظاهر به استفاده از حمام و پس از آن خواسته برای یک تور. با توجه به OIG اکتبر 2018 گزارش تحقیق و تفحص به دست آمده توسط RealClearInvestigations هنگامی که در اتاق خواب Aponte “شروع به دست زدن به او.” او گفت: او را به “دست کشیدن از آن است.” به جای “او شد پرقدرت” زن گفت: “و تجاوز جنسی او با داشتن مقاربت جنسی با او.”

در ابتدا Aponte محروم به OIG که او به دنبال زن در خانه و یا که او مورد ضرب و شتم او. در مواجهه با شواهد و مدارک به خلاف Aponte “recanted خود انکار است.” او “بستری بیشتر است که او تا به حال نامناسب روابط با زیردستان.”

پیدا کردن زنان “به شاهدان معتبر” که شهادت “بود دقیق و خاص” و سازگار با یکدیگر OIG به این نتیجه رسیدند Aponte “درگیر در سوء رفتار به عنوان ادعایی” از جمله آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و فاقد “خلوص و صداقت در اظهارات خود به OIG.”

هنوز هم برای همه که “باراک اوباما” با توجه به OIG, “کاهش یافته و تحت تعقیب کیفری.”

Aponte این اتهامات را رد کرده است. تماس با RealClearInvestigations, Aponte گفت: “من هیچ نظر.” او متهم شده و او را به حال یک انجمن که در آن به دفاع از اعتبار خود. او بازنشسته ترک اتهامات بلامنازع. او در حال حاضر یک مربی فوتبال در سنت پل ششم کاتولیک دبیرستان در ویرجینیای شمالی.

DOJ سخنگوی Wyn Hornbuckle اصرار مقامات وزارت هیچ درمان خاص. “وزارت دادگستری انتظار دارد که تمام کارکنان خود را نگه دارید به بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه ای انجام,” او می گوید RealClearInvestigations. “گروه طول می کشد اتهامات کارمند سوء رفتار به طور جدی از جمله ادعا می کند که کارکنان فاقد خلوص و صداقت در هنگام برخورد با محققان و تحمل صفر رویکرد به آزار و اذیت جنسی در محل کار.” اتهامات سوء رفتار در حال ملاقات با “اقدام مناسب” او می گوید: از جمله “تحت تعقیب کیفری اگر موجه باشد.”

نه لزوما بنابراین می گوید: Sidney پاول مایکل فلین وکیل. اتهامات خواهد بود که به شدت مورد بررسی و پیگرد اگر ادعایی علیه یک DOJ هدف درمان متفاوت که ادعا DOJ یا FBI مقامات او می گوید:. “به آنها داده می شود عبور می کند.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im