دولت آلبرتا گزارش مصرف ایمن سایت در آلبرتا نشان داده شده است در مقابل Safeworks سایت در مرکز شهر کلگری در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 است. تصویر توسط Jim Wells/Postmedia تصویر توسط JimWells/Postmed

این UCP-حمایت گزارش به نظارت مواد مخدر سایت طراحی خشم از دانشگاهیان و برخی از آنها سوال خود را جمع آوری داده ها تجزیه و تحلیل و درک يافته است.

یک استاد در دانشگاه آلبرتا مدرسه بهداشت عمومی گفت: بهره باید تقاضا متعادل تر ارزیابی استان خدمات درمانی و کاهش آسیب.

“من می گویند که این تنها نتیجه ای است که معقول و منطقی و منصف خواننده باید رسم است که این گزارش یک سند سیاسی و نه یک هدف و یا علمی معتبر ارزیابی مصرف نظارت سایت” گفت: کامرون وحشی که کار با تمرکز بر اعتیاد و سلامت روان.

“این واقعا غیر ممکن است در پایان به بگویید که آیا نتیجه ای که ظاهر می شود (در گزارش) بودند گیلاس برداشت برای توجیه برخی از نتیجه گیری و یا اینکه آیا این نتایج واقعا نسبتا نمایندگی نمایش متنوع بودند که به دست آمده است.”

200 صفحه چکیده پنجشنبه منتشر شد جزئیات یک چشم انداز مثبت در جرم و اختلال اجتماعی رو به وخامت و امنیت عمومی در مناطق اطراف سایت های موجود. آن را به دولت ارائه شد و در پایان 2019 پس از هشت فرد کمیته وظیفه بود در ماه اوت به مطالعه “اجتماعی و اقتصادی” اثر تمام استانی نظارت مواد مخدر-استفاده از سایت های.

وحشی وجود دارد گفت: بسیاری از مسائل با توجه به این گزارش در کنار هم قرار شد از جمله گرایش به حوزه نقد و بررسی, نامشخص, جمع آوری داده ها و اندازه گیری های انتخاب تعصب در نمونه محدود و تایید شرکت کنندگان ،

بر اساس این گزارش یک مخلوط-روش رویکرد مورد استفاده در این بررسی. این شامل استفاده از گروه های تمرکز, مصاحبه, آزمایش و نظرسنجی است.

در مورد 19,000 بهره در مجموع به اشتراک گذاشته افکار خود را در نظارت مصرف سایت با UCP-منصوب پنل در شهر و سالن ذینفعان جلسات و از طریق نظر سنجی ناشناس انجام می شود آنلاین و یا از طریق پست الکترونیکی. این است که به عنوان یک نمونه) به معنای مردم بودند که به راحتی رسیده است.

“این نوع مانند دعوت هر کسی که احساس می کند مانند شرکت کننده به ارائه نظرات خود را در سقط جنین. وجود دارد در حال رفتن به مقدار زیادی از شدت برگزار اعتقادات و علیه و آسان در دسترس تقریبا تضمین می کند تنها کسانی که نظرات قوی شنیده خواهد شد” گفت: وحشی.

“این روش بسیار موثر است — آن را به شما می دهد مقدار زیادی از اطلاعات در سرعت — اما معرفی آنچه ما تماس بگیرید انتخاب تعصب به نتایج.”

کاهش آسیب شواهد در نظر گرفته شد خارج از محدوده نقد و بررسی زمانی که پنل منصوب شد توسط ایالات محافظه کار دولت در مرداد ماه.

وحشی گفت: این هم یک نگرانی عمده با توجه به بررسی و پس از آن گزارش را شامل نمی شود هر گونه بین المللی و یا کانادا شواهد در مورد فواید مصرف نظارت سایت و نه آن را در نظر بگیرید اگر هر ديدگاه مصرف کنندگان مواد مخدر.

“این نوع مانند گفت: ما می خواهیم به بررسی تاثیر متوسطه آموزش و پرورش برنامه اما ما مجاز به نگاه به اینکه دانش آموزان شاغل پس از آنها فارغ التحصیل,” او گفت:.

“مناسب ترین مردم به دیدن این نوع از محدودیت به عنوان یک گرایش رویکرد به ارزیابی (آموزش و پرورش) پس از من سوال بپرسید: چرا دولت تعصب بررسی جلوگیری از این کمیته با توجه به اینکه این خدمات در واقع سود در نظر گرفته شده کاربران؟”

مرتبط

گزارش می دهد هیچ نشانه ای از اینکه چگونه شرکت کنندگان انتخاب و به صورت آنلاین بررسی و در صورت وجود هر گونه تایید برای اثبات مردم می گویند زندگی می کنند و که در آن آنها گفت: آنها را. نیز وجود دارد هیچ گفتن که آیا کسی می تواند ارسال پاسخ بیش از یک بار.

Statistician جنی Godley که می آموزد در دانشگاه کلگری گفت: میزان شرکت کنندگان از شهرستانها متفاوت متنوع و قابل توجهی ایجاد اختلال در تعادل نمونه. به عنوان مثال وجود دارد 2,296 ساکنان که ارائه بازخورد در کلگری نسبت به 5,079 در Lethbridge.

به طور کلی نتایج حاصل از این گزارش شد و پس از آن به شدت رانده شده توسط Lethbridge پاسخ دهندگان که تا حد زیادی تعداد شرکت کنندگان از هر شهر دیگر.

موضوع دیگر Godley گفت: است, این گزارش می گویند هر چیزی در مورد اهمیت آماری و نه فقط رله داده ها بدون جزئیات آنچه در آن به معنی.

“اجازه دهید فقط می گویند (این گزارش) نمی پاس من کارشناسی آمار کلاس” گفت: Godley که اضافه شده نیز وجود دارد مشکلات را با سوالات موجود در این نظر سنجی. نه تنها آنها صرفا تمرکز بر روی نتایج منفی مربوط به سایت اما آنها گذشته نگر.

آن شده اند که بهتر است او توضیح داد: اگر یک بررسی انجام شده قبل و بعد از سایت’ آغاز به کار, بنابراین پاسخ می توان مقایسه.

“ما باید به تمام این اطلاعات با یک دانه نمک” گفت: Godley از اطلاعات موجود در گزارش است.

او گفت: در حالی که نظرات معتبر آن است که به سادگی یک گزارش مبتنی بر درک افراد و حمایت است تا شواهد. برای مثال کسی ممکن است می گویند که آنها را دیده اند و ده ها تن از سوزن خارج از درب خود را اما هیچ کس در واقع شمارش آنها.

Kassandra Kitz مطبوعاتی وزیر دیپلم, وزیر بهداشت روان و اعتیاد گفت: دولت می پذیرد و این گزارش را در تمامیت آن.

او کاهش یافته است به روشن شدن جزئیات در بررسی واجد شرایط بودن و یا داده های اندازه گیری و به جای آن اشاره کرد این گزارش, برای توضیحات.

Kitz گفت: این استان خواهد شد “در نظر گرفتن یافته های این گزارش همراه با یک موجود وسعت تحقیقات و اطلاعات در دسترس امتیاز به وزارت در مورد زنجیره کامل از اعتیاد به مراقبت از آن را به عنوان حرکت رو به جلو در یک شهر-با-شهر تحلیل سایت است.”

alsmith@postmedia.com

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im