جذب نرم افزار کارکنان خیس کردن مزایای

جذب نرم افزار کارکنان گام برای ‘YYCTECH می دهد’ – سالانه کمپین جمع آوری کمک مالی توسط کلگری tech جامعه برای بانک مواد غذایی محلی. عرضه

چقدر لذت می کند تام Whelan باید کار در جذب نرم افزار ؟

“من در واقع گاهی اوقات جست و خیز صبحانه برای شروع به کار هر چه زودتر چون من می خواهم برای دیدن هر کس می گوید:” کانال شریک متخصص. “شماره 1 چیز برای من این است که هر کس در این دفتر است که فوق العاده خوشحال به کار وجود دارد و وجود دارد به طور کلی مثبت فرهنگ است که از طریق درخشد.”

جذب نرم افزار آموزش شرکت فناوری مستقر در کالگری با دفاتر در لندن و دوبلین, شانگهای سیدنی, بوستون تمپا و سالت لیک سیتی. این شرکت برنده جایزه جذب LMS و جذب دم و محصولات مورد استفاده توسط کسب و کار, آموزش عالی دولتی و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان است.

به سرعت در حال رشد جذب انتظار دارد که به دو اندازه در آینده 2 1/2 سال است. اما Whelan می گوید آن را هنوز هم حفظ یک شرکت احساس می کنید که در آن هر کس دوست دارد کار با هم در یک, حمایت, تیم گرا فرهنگ سازمانی.

Whelan و دیگر کارکنان پشتیبانی جامع مزایای بسته است. از شهریه حمایت و سه هفته از شروع تعطیلات به تطبیق RRSPs و کامل بهداشت دهان و دندان و چشم انداز مزایای جذب نرم افزار است و مردم آن را پوشش داده است.

“منافع اینجا فوق العاده هستند. من هنوز در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای استفاده از تمام مزایای که به شما می گوید چقدر خوب است. شما در مجموع پوشش در اینجا می گوید:” Whelan.

دو کلگری جذب دفاتر نیز دولت از هنر. اطلس هنر ساختمان دفاتر کارمند سالن با بازی های ویدئویی و صندلی استادیوم. همچنین حباب های کلاسیک هاکی روی میز مجموعه و هیئت مدیره اتاق بازی است که همیشه پر در موقع ناهار. قدرت پردازش دیگر شامل هفتگی شیرینی تحویل.

در حالی که دفاتر بزرگ هستند و کارکنان و همچنین باید این گزینه برای کار از خانه — بخشی از تعهد این شرکت برای سالم تعادل کار و زندگی.

“این یک نمایشی خروج از هنجار صنعت اما از زمانی که بخش عمده ای از کارکنان مشغول به کار هستند که 35 ساعت در هفته می گوید:” مدیر عامل شرکت مایک اونز. “اگر شما به طور مداوم کار 60 ساعت در هفته است که فقط نه سالم برای مردم است. شما نمی توانید خود را با بهترین کیفیت کار هنگامی که شما با قرار دادن در این نوع از اضافه کاری عظیم.”

برای اونز راز حفظ جذب نرم افزار فرهنگ ساده است: اعتماد و دلسوز و کار تیمی.

“ما یک تیم هستیم که مراقبت در مورد هر یک از دیگر و مشتریان ما است. اعتماد و سادگی مراقبت در مورد هر کس که شما را با کار و مشتریان در همان شیوه ای واقعا می رود تکان دهنده یک راه طولانی می گوید:” اونز.

“بدون توجه به موقعیت شغلی در سطح و یا در این تیم است که شما بر ما باور داریم که شما واقعا باید لذت بردن از آمدن به کار هر روز.”

این داستان تولید شد توسط Mediacorp در همکاری با Postmedia به نمایندگی از جذب نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de