در مورد آخرین شب: این هفته بازی باعث شکستن و یا حبس’ فصل ؟

حبس’ برنده خط پایان تیم از دست می دهد Danault به آسیب و به پایان می رسد تا 0-for-6 در بازی قدرت

Montreal Canadiens سر مربی کلود ژولین خیره در طبقه بعد از آریزونا شغالها گل پیروزی با یک دقیقه بازی در این بازی در سومین دوره از لیگ ملی هاکی بازی در مونترال شنبه فوریه 10 سال 2020 است. توماس تاتار چپ و برندان گالاگر نشستن در مقابل از او. John Mahoney / Montreal Gazette

هنگامی که خود را ویژه تیم نیست و خیلی خاص, شما در حال رفتن به یک زمان بد.

آنها در نهایت آیا حبس و آنها اجازه داده سه گل پاسخ داده نشده از آریزونا شغالها در 3-2 دست دادن شب گذشته در زنگ مرکز. آنها خود را برای اولین بار دو گل در کمتر از دو دقیقه از جیک ایوانز (که به ثمر رساند اولین لیگ ملی هاکی هدف) و برندان گالاگر. این کافی نیست.

به حبس موفق به نمره در شش قدرت فرصت بازی شنبه شب. شغالها و حتی در زمان دو جزئی مجازات و به طور منظم جزئی پنالتی به مونترال پنج-در-سه قبل از پایان دوره اول. این کافی نیست.

“ما بازی نمی کند به اندازه کافی برای برنده شدن” Canadiens به جلو برندان گالاگر گفت. “ما بسیار درهم و برهم در بازی قدرت. کار ما این است که بدیهی است به نمره. اگر شما نمی خواهید به نمره شما رو به ساخته شده حرکت است. ما کاری نکردیم که. مجازات کشتن و (کری) قیمت عالی شد امشب. دیگر از آن خوب نیست به اندازه کافی تلاش است.”

گالاگر کاملا اشتباه است در مورد مجازات کشتن, اما آنها موفق به کشتن یک پنالتی در مهم ترین زمان. آن منجر به آریزونا سوم و هدف نهایی از این بازی با یک دقیقه به سمت چپ.

یک بار دیگر Canadiens تلاش کافی نیست.

پس یکی دیگر از بازی که در آن آنها قرار داده نمی pucks در شبکه در دوره دوم (سه عکس) ، حبس اعمال فشار در دوره سوم. اما بر خلاف تورنتو بازی آنها نمی تواند نمره.

“در دوره دوم ما نمی اسکیت در همه” Canadiens سر مربی کلود ژولین گفت.

“عکس های سنگین خود به سمت” Canadiens به جلو Jonathan Drouin گفت. “آنها در حال حرکت, ما, نیست, اسکیت. برگشتیم سوم بود که تورنتو بازی با تعداد زیادی از سرعت. بسیاری از پرش. قطعا ایم خوب به آن پرش در دوم و ایجاد بیشتر و نه جن.”

به مسائل بدتر Canadiens از دست فیلیپ Danault پس از او در زمان توماس تاتار شات به صورت. این تیم نمی تواند تایید چقدر جدی آسیب و یا چگونه او ممکن است.

“من احساس متاسفم,” تاتار گفت. “بدیهی است, آن چیزی است که شما می خواهید برای دیدن. بدیهی است که ما از دست ما بازیکن بزرگ برای بقیه از این بازی است.

“ما او را از دست ندهید برای اطمینان حاصل کنید. در یک بازی مثل این استفاده میکنیم او را برای اطمینان حاصل کنید.”

به حبس در حال حاضر یک نبرد دشوار به صعود به عنوان آنها هنوز هم جاه طلبی را به پلی آف. این Canadiens بازی بعدی خود سه بازی در برابر تیم های در حال حاضر اشغال یک نقطه حذفی از جمله دو جاده بازی در برابر بوستون و پیتسبورگ. به حبس بازگشت به Bell Centre شنبه شب بازی ستاره دالاس.

آریزونا وارد بازی سه امتیاز از یک نقطه حذفی. آن را ممکن است آنها را بیشتر از جان گذشته از تمام تیم ها در حبس هستند و قرار است در این هفته است. به حبس تا به حال شانس پس از فرصت از طریق تیم های ویژه برای قرار دادن آنها را دور اما نمی توان بسیاری از آنها را.

به احتمال زیاد طرفداران خواهد شد که در داد و بیداد بر کیفیت داوری از شنبه شب بازی. مونترال و آریزونا هر دو رفت و در بازی قدرت شش بار. داوری نمی هزینه مونترال بازی. این تیم ناتوانی نمره که همیشه ،

یک چیز بیشتر: The Florida Panthers از دست داده را دوباره معنی Canadiens شکست خورده و به زمین بر روی آنها. حتی بدتر از آنها را از دست داده به این آگهی که به معنی حبس در حال حاضر با هشت امتیاز دوم و نهایی کارت های وحشی نقطه در کنفرانس شرق.

به حبس یک ترکیب 1-3-0 در برابر برونز و پنگوئن ها در این فصل است. مونترال خود را تنها پیروزی مقابل بوستون در ماه نوامبر. آن را غیر ممکن نیست اما از دست دادن آنها در برابر آریزونا دوشنبه شب فقط ساخته شده خود را در هفته بسیار سخت تر است.

به حبس ندارد شیا وبر برای کسانی که بازی یا. آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه درگیر پل بایرون و در حال حاضر Danault خواهد بود و همچنین.

اگر این هفته به پایان می رسد بد برای Canadiens به یاد داشته باشید این بازی در برابر کویوتس.

• • •

در اینجا برخی از بهترین از امشب liveblog.

haari Meech

خوب بازگشت به تخته رسم…

مارک Taillefer

این یکی واقعا لطمه می زند. ممکن است دوباره به ما امد و شد زیاد

Carin Latzel

نمی توانم باور کنم که من باید برای تشویق فیلادلفیا امشب. تهوع من !! lol

ایوانز به حال یک اردوگاه آموزشی خوب. او را “دیگر” چشم انداز. پشت هر کس دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de