در مورد آخرین شب: زمانی که می آید به آگهی حبس هستند و لیگ را بهترین در باد آنها را

Canadiens یک بار دیگر ضربه سرب در 5-2 دست دادن به رنجرز سهشنبه شب

Canadiens به جلو پل بایرون آهنگ جن در نزدیکی دروازه بان رنجرز Alexandar Georgiev طول دوم-دوره عمل در زنگ مرکز پنج شنبه شب. اریک Bolte / USA TODAY Sports

مخوف دو هدف منجر شود. این Canadiens می تواند به شما بگویم همه چیز در مورد آن در این فصل است.

آن را هر گونه متفاوت پنج شنبه شب در برابر نیویورک رنجرز که در آن آنها اجازه پنج گل پاسخ داده نشده و پس از برگزاری یک 2-0 منجر partway از طریق بازی. این Canadiens در حال حاضر از دست رفته در لیگ-اکثر 10 بازی که پیشرو پس از دو دوره در این فصل از جمله شش ضرر و زیان تنظیم و چهار اضافه و یا ضربات پنالتی ضرر و زیان است.

“من نمی دانم چه می گویند” Canadiens به جلو توماس تاتار گفت. “ما تا به حال بزرگ 40 دقیقه و ما واقعا در مورد ما بازی هاکی. ما فقط کاهش یافته است. من فکر نمی کنم (رنجرز) هر بازی بهتر است. من نمی دانم اگر ما نگران بودند به بازی. چیزی رو به تغییر است.”

اگر شما به این مقاله انتظار هر پاسخ چرا Montreal Canadiens نمی تواند به نظر می رسد برای نگه داشتن سرب در یک بازی شما نمی خواهد پیدا کردن آنها را در اینجا. اما اگر شما انجام Canadiens می خواهم به دانستن است.

“من هیچ ایده” Canadiens سر مربی کلود ژولین گفت. “ما قادر به بازی 40 دقیقه است. ما قادر به بازی 60. ما را تشویق بازیکنان به بازی 60 دقیقه. به ما بگویید که آنها را به بازی بر روی انگشتان و نه ما در دوره سوم.

“ما نمی توانیم بازی برای بازیکنان است. در برخی از نقطه آن را به آمده از آنها را متوقف کند و گفت که آنها فاقد اعتماد به نفس و شروع به راه راست.”

آن را احساس می کند مانند یک رکورد شکسته در این نقطه از: حبس شروع یک بازی خوب, Carey قیمت عالی در هدف و Canadiens به نظر می رسد مانند آنها خواهید بود در کسب و کار. واقعیت به زودی در مجموعه و Canadiens نمی تواند نگه داشتن بر روی مزیت های خود را.

دمیده آگهی باید در نهایت منجر به کاهش امتیاز برای Canadiens هل دادن آنها را بیشتر از مشاجره حذفی. طرفداران در حال حاضر سعی کردم به اچ کردن دمیده آگهی مقابل رنجرز و دیترویت بال سرخ.

یک عیار سرب است که دیگر تعجب آور آن را تقریبا به عنوان دیده می شود اجتناب ناپذیر در حال حاضر. آن را خسته کننده است برای حبس طرفداران برای دیدن در طول فصل و فقط به عنوان خسته کننده برای بازیکنان که نمی دانم چرا آن را نگه می دارد اتفاق می افتد.

“هیچ دلیل واقعی که چرا این اتفاق می افتد اما ما رو به بهتر” Canadiens به جلو حداکثر Domi گفت.

وجود 16 بازی در سمت چپ Canadiens’ فصل است که به احتمال زیاد نمی خواهد به postseason. زمان وجود دارد تا آن را بهتر, اما آن را در حال حاضر کمی بیش از حد بیش از حد دیر است.

در طول کلود ژولین را postgame کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب سر مربی تیم خواسته بود در مورد اینکه آیا یا نه Carey قیمت بود شروع به احساس می کنید فرسوده شده است. در اینجا کامل خود را پاسخ دهد.

“من حتی نمی رفتن وجود دارد,” Julien گفت. “بچه ها سوال بپرسید که حس می شود. به نظر من او تا به حال یک روز بین هر بازی است و او نمی اسکیت در صبح است. او ساخته شده برخی از باور نکردنی موجب صرفه جویی امشب. بنابراین ما در حال رفتن به در یک نگاه هدف است که از طریق رفت و می گویند: “او خسته شده اید؟’ چگونه در مورد صرفه جویی در او ساخته شده است ؟ بیا بچه ها. واقعا….”

Julien به وضوح نبود خوشحال در مورد این سوال اما آن را یکی از معتبر. قیمت خود را 11th متوالی شروع و 17 خود در حبس’ گذشته 18 بازی.

اما شاید سوال بعدی برای اندیشیدن است: وجود دارد یک نقطه برای قیمت بازی را از طریق تمام این بازی ؟

این Canadiens سالم پشتیبان goaltender در Charlie لیندگرن که می تواند با استفاده از زمان بیشتر در net. او می تواند ایستادن به ایجاد یک مورد برای خود به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه goaltender گزینه برای فصل آینده اما این تیم نیست به درستی فراهم او که شانس.

شما می توانید استدلال می کنند این دلیل است که این تیم هنوز هم به دنبال postseason اما شانس خود شده اند پایین برای هفته ها.

اگر کری سالم است, او باید کاملا بازی. اما او نیاز به بازی از 10 بازی در یک ردیف در حال حاضر ؟

آن را به بهترین از liveblog مردمی. وجود دارد برخی از عشق برای توماس تاتار را 2-0 هدف و پس از آن وجود دارد هاکی هیچ کس نظر. من آن را بخوانید با صدای بلند به خبرنگاران postgame و آن را کاملا دلچسب خنده.

مایک Sampson

در سمت روشن من برنده من طرفدار خط شرط بندی. حبس پول در بانک به از دست دادن به ویژه در خانه. با تشکر MB من $2,79 غنی تر است. 🙂

هاکی هیچ کس

بازنده گریه آنها در حال هل دادن برای پلی آف. آنها ننگ به CH تاج شهر و طرفداران. فراموش نکنید که معاملات و یا پیش نویس. کسی که می خواهد به تجارت برای هر یک از بازندگان ؟ هیچ کس. به اندازه کافی با embarrassments. هرگز به ذهن تنظیم مجدد یا بازسازی. جلوگیری از خجالت و ننگ. برابر این تیم است. ریختن (فولد). دوره.

جیم رادرفورد

Taaaaaaaaaatar

میک چو

من آموخته ام درس من. نه هیجان زده شدن توسط زودرس منجر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im