حبس در حال حاضر winless در چهار بازی گذشته خود را بهبود شانس در گرفتن شماره یک به طور کلی انتخاب کنید در این تابستان پیش نویس

کانادا الکسیس Lafrenière جشن پس از به ثمر رساندن گل دوم خود را از بازی و پنجم کانادا هدف در برابر ایالات متحده در U20 هاکی روی یخ جهان در استراوا, جمهوری چک, در دسامبر. 26, 2019. پیتر دیوید Josek / آسوشیتد پرس

زنگ مرکز خون دماغ پشت مطبوعات گالری یک محل عالی برای شنیدن منحصر به فرد از شعارهای طرفداران.

شما ممکن است شنیدن کسی که در تلاش برای شروع یک “Go Habs Go” شعار یک شب. شما ممکن است شنیدن یک گروه از دوستان با صدای بلند تشویق برای دیل Weise در یکی دیگر از شب. اما برای یک لحظه کوتاه در شنبه شب, شما می توانید برخی از طرفداران با اشاره صدا زدن برای کسی خاص خود را حق رای دادن.

یک گروه از هواداران شروع به سر دادن شعار “Lafrenière” به عنوان یک تماس به الکسیس Lafrenière های تصویری شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید در این تابستان آینده را در لیگ ملی هاکی ورود پیش نویس است. آنها بیش از حد با صدای بلند اما با صدای بلند به اندازه کافی شنیده می شود از طریق جمعیت سر و صدا. اما تماس های خود را برای Lafrenière شد و در نهایت بلعیده شده توسط حسرت از طرفداران در حضور و غیاب به عنوان حبس منفجر 3-0 منجر شود و در نتیجه 4-3 از دست دادن اضافه کاری به ستاره دالاس در زنگ مرکز.

به جای پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی که در آن تیم خود را به اشتباه (یا رو به کاهش حذفی شانس) قرار داده شد جلو و مرکز Habs سر مربی کلود ژولین ابراز نا امیدی در کیفیت officiating.


کانادا الکسیس Lafrenière جشن پس از به ثمر رساندن گل دوم خود را از بازی و پنجم کانادا هدف در برابر ایالات متحده در U20 هاکی روی یخ جهان در استراوا, جمهوری چک, در دسامبر. 26, 2019.

پیتر دیوید Josek / آسوشیتد پرس

“ما تا 3-0 ما در حال بازی هست. ما را یک اشتباه بد و به آنها جن که اولین هدف” Julien گفت. “در آن شرایط که ما می تواند به حال قدرت ، این چنین مدیریت ضعیف بازی. اجازه دهید آن را که در راه است.

“امشب برای من شرم آور بود. من می توانم هر چیز دیگری می گویند. ما مسئولیت برای برخی از مسائل ما. زمانی که ما خوب نیست, من قصد دارم به ایستادن اینجا و می گویند نمی توانیم به اندازه کافی خوب امشب. امشب ما تا به حال به ضرب و شتم دو تیم دشوار بود.”

این Canadiens یک نقطه در مورد تماس های که رفتن نیست راه خود را شنبه شب مقابل دالاس. تعدادی از طرفداران ما liveblog در مورد شکایت کرده اند officiating در طول فصل. اما officiating نیست تنها دلیل که چرا حبس در موقعیت آنها در.

این Canadiens خود را پیدا هشت امتیاز از مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد و نه امتیاز دوم و نهایی نقطه کارت های وحشی. وجود دارد یک شانس بسیار واقعی به Buffalo Sabres می تواند تصویب Canadiens در جدول رده بندی به عنوان آنها تنها دو امتیاز پشت سر گذاشت.

اگر شما شیشه نیمه خالی شما ممکن است غم انگیز در حبس’ حذفی شانس متزلزل. اگر خود را شیشه ای نیمه کامل شما در حال حاضر ممکن است فکر کردن در مورد چگونه Canadiens ادامه می توانید به بهبود شانس خود را در به دست آوردن یک پیش نویس انتخاب از طریق قرعه کشی درفت.

حبس طرفداران پیش از آن در هفته تشویق برای Lafrenière پیش از آن در هفته زمانی که حبس میزبانی او و تعدادی کبک عمده تاریخ لیگ هاکی چشم انداز در طول یک بازی در برابر کویوتس. در دو نوبت جداگانه طرفداران گرمی تشویق برای او زمانی که چهره اش نشان داده شد در Jumbotron. و این زمانی بود که برخی از خوش بینی باقی مانده در تیم شانس در postseason.

واضح طرفداران برخی از حبس طرفداران او را به عنوان یک بازی شکستن استعداد خود را فهرست کرده است بشدت مورد نیاز برای سال. دیگران در حال حاضر به دنبال بازیکنان مانند Quinton Byfield تیم Stutzle یا جیمی درایسدیل به عنوان تسلی جوایز.

پس Lafrenière ظاهر در زنگ مرکز Canadiens هستند winless در آخرین چهار بازی. اگر خود را اجرا و از بازی همچنان وجود دارد شانس آن Lafrenière شعارهای خواهد شد بلندتر و بلندتر در زنگ مرکز.

• • •

آن زمان برای بهترین liveblog. من معمولا سعی می کنید به پایه این دیدگاه در چگونه همه احساس در مورد بازی. یکی دیگر از بازی که در آن طرفداران نیست دست زدن به از دست دادن هست.

مایکل Feraco

من از دست تراویس Moen

Barry Allen

این فقط وحشیانه به تماشای. این تیم داده است. NHL به شدت رقابتی است و ما باید ساختار مدیریت در محل و که منظورم کلی مدیر و مربی و پیش نویس میدارد و یا پیش نویس کننده به رقابت بپردازند.

مارک Taillefer

چربی بانوی آواز من دوستان است. اجازه دهید هیچ کس صحبت از پلی آف هر بیشتر.

رایان کاتز

این مجازات ها نرم هستند, جمع شدن نرم کننده پارچه نرم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im