در مورد آخرین شب: حبس مورد نیاز دان به شدت در برابر رعد و برق

Canadiens outshoot رعد و برق اما موفق به نمره در 4-0 دست دادن پنج شنبه شب

رعد و برق defenceman میخائیل Sergachev و Montreal Canadiens defenceman شیا وبر تبادل ضربات در طول دوره دوم در آمالی عرصه شنبه شب. کیم Klement / USA TODAY Sports

این Canadiens در حال حاضر به اندازه کافی با مشکلات تیم خود را به عنوان آن است که روز پنج شنبه در این مخمصه همه بیشتر خسته کننده است.

به حبس از دست 4-0 به Tampa Bay Lightning پنج شنبه شب در حالی که بازی بدون برترین گلزنان در توماس تاتار و برندان گالاگر. آن نقش زیادی در چرا Canadiens اخراج جاهای خالی در پیچ و مهره’ netminder آندره Vasilevskiy اما آن را دشوار stomaching که دلیل اصلی بهانه ای برای چرا به حبس از دست داد.

تمپا شتافت به یک 2-0 سرب پس از 20 دقیقه از بازی در حالی که شلیک 12 عکس در هدف اما تنها می تواند جمع اوری 11 عکس بقیه ی بازی ها. تمپا کردم دو گل بیشتر اما پا ندارد شتاب دهنده همان راه آن بود. رعد و برق برای آنچه در آن ارزش وارد بازی با یک پیروزی در شش بازی.

این Canadiens outshot پیچ 32-23 (از جمله 12 عکس دوم و سوم دوره). آنها تا به حال یک Joel Armia شانس که رفت به Vasilevskiy را در ناحیه میانی یک جیک Evans جزئی که منجر به یک ضربه پنالتی اما هیچ هدف. حتی اواخر بازی قدرت که دیدم این تیم دریافت عکس و چرخه در اطراف رعد و برق در منطقه اثبات بی ثمر.

این یک تیم است که هیچ مشکلی در گرفتن عکس, اما آنها نه در میان بهترین تیم های گل در هر بازی. این یک موضوع خسته کننده برای این تیم درست مثل بسیاری از دیگران که ظهور کرده اند تا در طول فصل.

به حبس نمی توان انتظار داشت که رقابت در لیگ ملی هاکی و نه به اثبات رسیده دان. آنها هنوز هم نیاز است که وصل سوراخ در offseason آیا آن را از طریق تجارت یا آژانس آزاد.

این Canadiens در بر داشت خود را در یک نهر بدون دست و پا زدن زمانی که آنها تا به حال به بازی بدون برترین گلزنان اما می Canadiens باید برنده اگر تاتار و گالاگر تا به حال ایفا کرده است ؟

. . .

من یک حدس است که شیا وبر-میخائیل Sergachev مبارزه خواهد بود موضوع بحث صبح جمعه.

پس از بررسی بیشتر از این شما می توانید بگویید وبر بسیار گرم تر از Sergachev. وبر خشم رو او را به پین Sergachev همراه تخته. وبر بزرگ haymaker در نهایت نمی اتصال با Sergachev و این احتمال وجود دارد که نیروی در نظر گرفته شده نوسان می تواند باعث وبر به لغزش و سقوط است.

یک برنده است که هنوز هم یک پیروزی برای Sergachev و Canadiens نمی آورد و بیشتر از هر چیزی پس از این مبارزه به پایان رسید. بن Chiarot و دیل Weise سعی در انتخاب دعوا در سومین اما هنوز هم ارائه یک جرقه.

TSN 690 را کونور کنار نوزاد ممکن است نوشته اند بهترین نظر است که وبر-Sergachev مبارزه است.

این Canadiens می تواند واقعا استفاده Sergachev خود خروس بزرگ, خود که احتمالا نتیجه این مبارزه احساس بسیار بدتر است.

. . .

آن زمان برای بهترین Liveblog. برخی از نظر نگه ندارد امید زیادی برای حبس یک بار این تیم را اعلام کرد که نمی خواهد یا برندان گالاگر و نه توماس تاتار در صف. آنها حق داشتند.

کسل کننده, حرکت تند و سریع

یک مدیریت ضعیف ضعیف مربی تیم است که فاقد اندازه شن و استعداد. خواهد بود که من یک جمله گزارش Montreal Canadiens در این فصل است.

دیل Campbell

Alzner, Ouellet, Folin, Vejdemo, Weise, Hudon و ایوانز همه نقش قابل ملاحظه ای بیشتر از اهل بازی NHL این سال است. خوب برای مردم به در آمد و به من گفت: تو پس و خیره نگاه کردن به آنها حق داشتند این تیم را بمکد اما من فکر می کنم یک کمی چشم انداز مورد نیاز است.

رایان کاتز

یک تیم با میانگین استعداد از دست رفته خود را دو برترین گلزنان موظف است به shutout

مارک Taillefer

مرسی. Sergachev مرد دستگیره مرد از کوه. این Drouin/Sergachev تجارت متنفر می رویم به از دست دادن ذهن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im