در مورد آخرین شب: Canadiens نیاز به چارلی لیندگرن بیشتر شروع می شود در شبکه

چارلی لیندگرن باعث 27 موجب صرفه جویی برای دومین پیروزی خود در این فصل شکست طوفان

Feb 29, 2020; مونترال, کبک می تواند; Montreal Canadiens goaltender چارلی لیندگرن (39) باعث صرفه جویی در برابر Carolina Hurricanes در طول دوره اول در زنگ مرکز. اجباری اعتبار: Jean-Yves Ahern-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی ژان-ایو Ahern / USA TODAY Sports

چارلی لیندگرن شده است انتظار برای شانس خود را برای بازی بیشتر در لیگ ملی هاکی دقیقه است. این Montreal Canadiens باید به او چند شانس بیشتری برای تحقق بخشیدن به هدف خود است.

این Montreal Canadiens منفجر 3-0 منجر شود اما آنها هنوز هم یک پیروزی در وقت اضافه برابر Carolina Hurricanes شنبه شب. چارلی لیندگرن ساخته شده 27 موجب صرفه جویی از جمله یک کلید صرفه جویی در کارولینای آندره Svechnikov برای پایان دادن به قوانین و مقررات.

لیندگرن به وضوح نبود اما او در ساخت اولین شروع خود را در 25 روز. آن سخت است برای او برای به دست آوردن زمانی شروع می شود که شما باید Carey قیمت در هدف ،

او این تیم را بهترین گزینه در هدف شکی نیست. او به تازگی آغاز شده و تیم خود گذشته 11 بازی متوالی. پس از از دست دادن به نیویورک رنجرز پیش از آن در هفته Canadiens سر مربی کلود ژولین وحشت زده به نظر می رسید که Montreal Gazette نویسنده استو کوان پرسید که آیا یا نه Carey قیمت فرسوده شد پس از بازی بسیاری از بازی ها.

بازی همه جهان goaltender زمانی که تیم خود را یک شانس مبارزه در پلی آف را حس می کند اما Canadiens نیست. آنها از دست رفته به بیش از حد بسیاری از غیر حذفی تیم و منفجر بیش از حد بسیاری از آگهی منجر به کاهش امتیاز در جدول رده بندی.

در این مرحله در فصل Canadiens بیشتر برای به دست آوردن از دست دادن با شروع لیندگرن در هدف. این هیچ راز است که یک نسخه پشتیبان تهیه goaltender شده است بشدت مورد نیاز برای قیمت. این تیم به احتمال زیاد به دنبال گزینه دیگری مگر اینکه مارک Bergevin به طور معجزه آسایی احساس کیت Kinkaid سزاوار یک شانس دوم.

این است لیندگرن فرصت را به نشان می دهد که تیم او می تواند در شمارش در آن نقش اما Canadiens باید به او فرصت بدهید. به این معنی استراحت قیمت بیش از فقط صبح اسکیت.

لیندگرن را دو پیروزی این فصل نبوده است اما در حال پیروزی همه یکسان است. به حبس باید به او بیشتر شروع می شود در حال حاضر و در پایان فصل و امیدوارم او می تواند اضافه کردن به این تعداد.

. . .

آن زمان برای بهترین liveblog.

مارک Taillefer

چارلی “Ayres” لیندگرن در حال پخش هست.

مایک Sampson

کلود را که مقید هدف بیش از حد هست. من فکر کردم سر خود را که قرار بود منفجر شود. 🙂

این واقعیت آن را در زمان اضافه کاری برای پیروزی در این بازی و پس از باد 3-0 سرب نیست و چیزی برای افتخار

میک چو

این است که چرا شما در حفظ و Petry. شب خوب fellas. زمان برای سیگار و ویسکی. مبارک شنبه شب. به سلامتی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de