Pastrnak و برونز باید راه خود را با Habs, اما آن را سخت به فکر می کنم در مورد شیا وبر آسیب

مونترال, QUE.: 13 دسامبر 2018– Montreal Canadiens defenseman شیا وبر (6) اسکیت در یو پی اس گرم قبل از بازی مقابل Carolina Hurricanes در مونترال در پنج شنبه 13 دسامبر 2018. (آلن McInnis / MONTREAL GAZETTE) ORG XMIT: 61867 آلن McInnis / Montreal Gazette

جمعه نبود یک روز سرگرم کننده برای هر کسی که در حال بازی و یا تشویق برای یک جایگزین ارزشیابی دوزبانه-blanc-روژ ،

Boston Bruins به جلو دیوید Pastrnak تا به حال راه خود را با Canadiens در یک 4-1 پیروزی شنبه شب. او به ثمر رساند کلاه-ترفند تبدیل شدن به اولین بازیکن پس از Gordie Howe در 1951-52 به نمره دو کلاه کلاهبرداری در برابر Canadiens در یک فصل.

بوستون اقدام به قلدر حبس scrums با براد Marchand پیشرو شارژ اسپیرینگ Petry در اولین دوره است. آنها ایجاد گردش منجر به فرد-مرد سراسیمه و اهداف Pastrnak. بوستون دو گل برتری در شک و تردید هرگز یک بار آنها را وارد دوره سوم به عنوان آنها در نهایت یک شبکه خالی هدف برای حفظ این پیروزی با وجود برندان گالاگر بهترین تلاش برای به دست آوردن Zdeno کاراکتر خود بازی.

برونز هرگز trailed در طول پیروزی خود را اضافه کردن به خود را Atlantic Division منجر شود در حالی که به شدت مانع رقبای خود را’ باریک شانس در پلی آف. مونترال در حال حاضر نشسته هفت امتیاز پشت تورنتو افرا برگها سوم در اقیانوس اطلس بخش و هشت امتیاز پشت Philadelphia Flyers برای دومین وحشی-کارت نقطه در کنفرانس شرق.

هر دو تورنتو و شیکاگو باید دو بازی در دست است.

از دست دادن به بوستون به عنوان یکی از نیمی از whammy دو برابر خدمت به حبس طرفداران در این روز اعلام شد که حاوی وبر خواهد بود برای بعد چهار تا شش هفته با یک پیچ خوردگی مچ پا. این Canadiens نمی خواهید به او برای این هفته بازی ها, اما این احتمال وجود دارد تیم خود را حذفی شانس ممکن است به طور کامل خاموش توسط تیم او بهبود می یابد.

البته برخی از حبس بازیکنان خوشبین باقی می ماند.

“این دلگرم کننده است که می دانیم که او می تواند بازگشت” کری قیمت گفت: پس از دست دادن به بوستون. “او بدیهی است که بخش بزرگی از ما در اتاق قفل است. ما باید به مبارزه برای حفظ شانس ما زنده اینجا. امیدوارم او به ما یک افزایش زمانی که او می شود.”

ساعت پیشتر گزارش ها حاکی از بازگشت او بود بسیار خاص. یک صدای جیر جیر از سابق Sportsnet تحلیلگر نیک Kypreos آتش زمانی که او پیشنهاد کرد وبر فصل بود و خود را “آینده در سوال”. حبس طرفداران محکم خود را برای بدترین زمانی که تیم در نهایت گفتند که می خواهم ارائه به روز رسانی در وبر در پایان هفته.

آنها تنها نیاز به یک چند ساعت قبل از آن به روز رسانی ارائه شد. Kypreos می گوید او هنوز هم می ایستد را به داستان خود را.

به قول لاوال موشک سر مربی Joel بوچارد “بیایید تماس بیل با بیل کندن”. این Montreal Canadiens مورد نیاز شیا وبر به گونه جدی اجرا در پلی آف.

آنها نیاز او دوشنبه شب زمانی که آنها می تواند هر گونه شانس در بازی قدرت. آنها می تواند استفاده کردم حضور او در برابر برونز به عنوان آنها سعی در تحمیل خود.

داشتن او را از دست اکثریت فشار خود را اثبات می تواند ویرانگر به خود امیدوار تلخ به عنوان آنها در حال حاضر هستند. اگر Canadiens هستند و با هم او را سالم از آن می خواهم او را خوب به نشستن بقیه فصل.

اگر حبس نمی پایان این هفته قوی آن را نیز باعث می شود Marc Bergevin کار ساده تر اگر او هنوز هم مردد در مورد اینکه آیا یا نه به عنوان یک فروشنده و یا خریدار در مهلت تجارت.

در یک سال که در آن آسیب های گرفتار Canadiens وبر خروج از ترکیب ثابت کند می تواند به این تیم ضربه مهلک.

• • •

زمان برای نشان دادن بهترین از امشب liveblog. احساس می کند مانند برخی از طرفداران در حال حاضر به دنبال برای سال آینده.

کسل کننده, حرکت تند و سریع

فصل انجام شده است زمان برای دیدن آنچه که Bergy می کند.

میک چو

از آن زمان به نگاه به سال آینده. این تیم باید بهتر. آنها نزدیک هستند. بزرگترین درس آموخته است که آنها نیاز به یک پشتیبان دروازه بان. یک شروع خوب کالیبر دروازه بان. نه یک “پشتیبان گیری” دروازه بان. 55 بازی برای قیمت 27 برای دیگر دروازه بان. آن را یک دروازه بان پشت سر هم. نگه داشتن چشم انداز در لاوال بقیه از این سال است. آنها در حال مبارزه برای یک نقطه حذفی. بالا بردن خود را به رقابت بپردازند.

والتر Willett

به شما آقای Molson… در این فصل پخته شده است. زمان برای تمیز کردن خانه… مدیریت و مربیگری سراغ. ما ضربه پایین سنگ

جان راب

سوزوکی خواهد بود که آخرین بازیکن در تیم من می خواهم تجارت است. شاید سازمان

جایزه جیر از اسکات Matla:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su