در مورد آخرین شب: آن را سخت برای حبس طرفداران نه به احساس بی تفاوت در مورد تیم خود را

این Canadiens بازی نمی مانند “بدون ترک Montreal Canadiens’ جف Molson خوشحال بود در مورد در ماه فوریه است.

Canadiens goaltender چارلی لیندگرن دفاع خالص در برابر Florida Panthers در BB&T مرکز در روز شنبه 7 مارس سال 2020 در طلوع آفتاب, Fla. جوئل آورباخ / گتی ایماژ

اگر شما یک Montreal Canadiens فن در حال حاضر شما در گذشته در این نقطه از اینکه عصبانی و نا امید.

این Canadiens دست دوم مستقیم بازی شنبه شب انداختن 4-1 بازی را به Florida Panthers در طلوع آفتاب, Fla. از دست دادن خاموش دو بازی در دولت آفتاب که به عنوان لذت بخش به عنوان یک کانال ریشه.

این Canadiens بودند خالی پنج شنبه شب در برابر رعد و برق و حال خود را به تساوی بدون گل خط کشش بیش از 100 دقیقه در طول شنبه شب بازی. شکر خدا جیک ایوانز دوره سوم هدف به پایان رسید رگه هایی از بیهودگی است.

چارلی لیندگرن تنها می تواند انجام این کار بسیار در هدف در برابر Panthers اما او تا به حال نهایی قاب را فراموش اجازه می دهد دو گل و مبارزه با pucks به امید اینکه یک ذخیره کنید.


Canadiens goaltender چارلی لیندگرن دفاع خالص در برابر Florida Panthers در BB&T مرکز در روز شنبه 7 مارس سال 2020 در طلوع آفتاب, Fla.

جوئل آورباخ / گتی ایماژ

ناامید کننده ترین از همه, نتیجه نبود شایسته ارج نهادن به میراث اواخر هانری ریچارد. حبس به جلو برندان گالاگر امیدوار است تیم او می توانست یک نتیجه خوب برای 11 بار قهرمان جام استنلی که گذشت جمعه پس از درد و رنج از بیماری آلزایمر.

“هانری ریچارد آیا آنقدر که برای نیوجرسی و من فکر می کنم آن زمان برای انجام کاری برای او و افتخار خود را میراث و فقط بازی راه است که او انجام داده اند و این چیزی است که مهم است” گالاگر گفت: در طول صبح اسکیت در فلوریدا.

گالاگر و حبس نیست و در نتیجه آنها می خواستند ،

این Canadiens نشان داده اند که آنها یک تیم ناقص نیست ترک در بازی های قبلی در این فصل است. آن سخت است برای حفظ این ذهنیت در طول فصل به عنوان آنها سقوط بیشتر از مشاجره حذفی. آنها لازم نیست که همان درایو و شدت, در بخشی به دلیل آنها بوده است و ضرب و شتم به دلیل صدمات خود را به عنوان ضرر و زیان خود نگه دارید هل دادن آنها را از پلی آف.

به عنوان یک نتیجه, سرگرمی, ارزش کاهش یافته است. طرفداران diehards که سعی کردم بهترین خود را به چوب در اطراف ما liveblog شروع به رشد بی حوصله و سرخورده.

میک چو

Welp. من رویم. این تیم undermanned. فلوریدا است که بیشتر گرسنه برای پیروزی. Refs در Panthers ” طرف. به سلامتی همه!

لاری Mitchell

من نمی خواهم آزادسازی در بچه ها اما خط فعلی تا دو اهل defencemen دو جلو که صرف بیشتر از سال در اهل و دو با نام تجاری جدید پیوستند. نه یک ترکیب برنده و یک تیم ارزش تماشای. من می خواهم به خواندن کتاب. امیدوارم که شما یک دستی بیش از حد جولیان.

لعن جناح

این بازی ها بی معنی در حال حاضر به پایان تلخ ..سخت به ماندن متمرکز..چارلی کار خود, کون کردن

Ballen Munson

این بازی ها شده اند بی معنی از نوامبر

رایان کاتز

آیا فقط من یا این بازی به نظر می رسد خسته کننده

جیمز توت

در مورد هیچ کس متوجه حبس هستند خیلی افتضاح تیم

به حبس هستند 4-7-2 پس صاحب جف Molson توییتی در مورد چگونه افتخار او از خود هیچ ترک Montreal Canadiens’. توییت آمد و پس از حبس شکست تورنتو افرا برگها در وقت اضافه و وجود دارد برخی از خوش بینی به سمت چپ. جداول باید پس از تبدیل و Canadiens در حال مبارزه به پایان فصل خود را.

البته برخی از طرفداران که ادعا می کنند آنها احساس بی تفاوت و خاموش از Canadiens قبل از این فصل حتی آغاز شد.

اگر شما هنوز هم برخی از خوش بینی آن را ذخیره کنید برای Canadiens’ minor league وابسته در لاوال. با وجود حبس یادآوری خود بازیکنان این موشک هنوز هم یک شانس مبارزه در دیدن postseason هاکی در اواسط ماه آوریل به عنوان آنها تنها دو امتیاز از یک نقطه حذفی.

این Canadiens گیر هستند در خود ایجاد برزخ و برخی از طرفداران خود را مایل به چوب در اطراف به تماشای قتل عام دیگر هیچ. آنها را پیدا خواهد کرد دیگر همه چیز برای انجام با زمان خود باشد. شاید آنها تقلید لاری میچل و خواندن یک یا دو کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de