در مورد آخرین شب: حبس’ پیروزی بر پایتخت بود, برای غرور

حبس نیاز به پیروزی بر سرمایه به حداقل سعی نکنید شرم آور بازی مقابل دیترویت

Canadiens’ توماس تاتار اسکیت گذشته پایتخت’ Nicklas Backstrom در مقابل دروازه بان کری, قیمت پنج شنبه شب در واشنگتن است. پاتریک اسمیت / گتی ایماژ

اشاره شاعر برجسته Jay Z یک بار گفت: “پیروزی اخلاقی برای جزئی لیگ مربیان”.

او اشتباه نیست. اما Canadiens به دنبال استثنا به این خط پس از آنها به دست آورده اخلاقی و ادبی پیروزی بر واشنگتن پایتخت پنج شنبه شب. این یک پیروزی است که نمی خواهد زنده خود حذفی شانس, اما آنها نیاز به یک به طور موقت فراموش سه شنبه شب از دست دادن به پست Detroit Red Wings.

اگر Canadiens’ حذفی شانس بودند غیررسمی در حمایت از زندگی پس از برداشتن دو امتیاز در چهار بازی هفته گذشته پس دیترویت باز گشت برنده شدن بیش از Canadiens سه شنبه شب بود که به اندازه کافی به تماس با یک پزشکی قانونی.

حبس طرفداران خورش که در دیترویت از دست دادن (بهتر است همه چهار نفر از آنها در این فصل) در حالی که برای. شما می توانید تصور کنید که چگونه بازیکنان باید احساس ؟

اما از آنجا که این تیم هنوز هم نمی خواهید به ترک بر خود تنها پیروزی را برای آنها به کسب اخلاقی هستند آنهایی که از اینجا.

به حبس می توانید حداقل می گویند, آنها برنده بازی در برابر یک تیم خوب در حالی که داشتن بالا تر از خطر شانس تر از حریف خود را. آنها می گویند که آنها برنده بازی در حالی که هزینه های بسیاری از این مسابقه که منجر به مقابله با ضربه. مونترال حتی تا به حال 17 عکس در شبکه در دوره دوم در حالی که واشنگتن نمی, بهترین بازی خود را.

شده است وجود دارد کاملا چند بازی در این فصل که در آن Canadiens باید فلفلی عکس در یک مخالف دروازه بان اما فایده ای نداشت. شما خوشحال خواهید بود به می دانم که Canadiens دوم در لیگ ملی هاکی در عکس در هر بازی و در لیگ سوم-بهترین Corsi به صورت درصد در هر, طبیعی, آمار فوت و فن.

به حبس می خواستم هیچ بخشی در تاریخ یا. الکساندر Ovechkin بود تعقیب خود را 700th هدف شغلی پنج شنبه. او گل خود را 699th حرفه ای هدف اما در این نقطه عطف او را تعقیب.

آن را کاملا قابل قبول که می خواستم تاریخچه ساخته شود پنج شنبه شب.

آن را تنها به طور موقت احساس شادی اما Canadiens می توانید برخی از راحتی در دانستن آنها قادر بودند برای به دست آوردن یک پیروزی بیش از یک برتر لیگ ملی هاکی تیم.

هنگامی که واقعیت بازدید آنها باید برای مقابله با دفاعی خود را به واحد دیگری با ضربه خاویر Ouellet مجروح بودن در برابر کلاه. آنها در حال حاضر نمی خواهد که ویکتور Mete در صف شنبه در برابر اتاوا. این Canadiens همچنین داد و ستد دور مارکو Scandella این هفته است.

اما هی حبس به دست آورد. خون و عرق و اشک و تمام. یک پیروزی برای یک گروه است که در اجرا از پاسخ چرا فصل رفته آن را به عنوان است.

شما ممکن است پاسخ که استانداردهای Canadiens’ پیروزی ممکن کاهش داد. اما در این نقطه در این فصل این است که آنها در.

• • •

در اینجا بهترین liveblog از شب گذشته بازی:

گلی c

از کلاه ديدگاه اشتباه شماره 8 به ثمر رساند دو گل. که فکر می کردم به حبس’ #8 خواهد outscore کلاه’ #8.

جوزف بری

به خوبی سزاوار. ببخشید من در حالی که من از دست دادن توانایی به صحبت می کنند و فردا. مترو سوار صفحه اصلی میخوام خوب.

لعن جناح

که این تیم??

آرتور فلفل

ما یک شات در ابتلا به سن خوزه – در وارونه جدول رده بندی و پیش نویس #6. فقط انجام آنچه شما بهترین Habs….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im