در مورد آخرین شب: Domi بود Habs’ بهترین بازیکن در مقابل ونکوور, اما این کافی نیست

Domi تا کمک در از دست دادن تلاش در برابر Canucks در حال حاضر با شش امتیاز در آخرین پنج

Canadiens حداکثر Domi طول می کشد پایین Canucks’ جی کاراگاه در طول دوره دوم سه شنبه شب در زنگ مرکز. میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

این Canadiens خود را بدشانسی بازنده شنبه شب خراب چه می تواند بوده ام یکی از شب بهتر برای حداکثر Domi در این فصل است.

Domi یک نقطه کانونی Montreal Canadiens’ جرم, حتی اگر آن را در یک 4-3 اضافه کاری دست دادن به ونکوور کناکز سه شنبه شب. او را برداشت اولیه کمک دو تا از تیم خود سه گل به رهبری تیم خود را با پنج عکس در شبکه و معمول خود را چابک خود با مخالفان.

Domi تنها یک خطر احتمال با توجه به آمار فوت و فن, اما خود کمک آمد چرا که او بهترین خود را به خوراک هم تیمی های خود در حافظه. این Canadiens برای بیشتر قسمت ها سعی در اعمال ترافیک در مقابل Canucks دروازه بان تاچر Demko زمانی که آنها در Canucks منطقه اغلب با داشتن یک درایو رو به جلو به سمت خالص و انتظار عبور از یک فرار رو به جلو آمدن از بال.

این کار را برای پل بایرون و حداکثر Domi در دوره اول به عنوان آنها نشان داد سرعت خود را.

وجود دارد شانس خود را در دوم کمک به خود را به عنوان عبور banked یک کانادایی قبل از سقوط به اردن سعادت, اما آن را هنوز هم چشمگیر عبور از این رو به جلو است.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از خوب با Domi شنبه شب او بود که برخی از بد است. اما آن را به طور کامل تقصیر او.

Domi شد بر روی یخ برای تمامیت اضافه کاری دوره برابر ونکوور. او linemates بودند با گاز کشته معنی او صرف یک معامله خوب از زمان دفاع از خود در منطقه است. Domi بود به جلو بود که عبور تا زمانی که ونکوور تایلر Toffoli و بو Horvat شروع به عبور از جن به هر یک از دیگر در نزدیکی خط آبی قبل از Toffoli تکمیل عبور بازی.

کوچک است اما اشتباه پرهزینه برای سلطه و حبس. اما شما باید به حساب آورد که او به احتمال زیاد با گاز کشته از بودن در نزدیکی دو دقیقه تغییر است.

“ما سخت کار می کرد همه بازی. بازی بیشتر یا کمتر نزدیک به 60 (دقیقه) به عنوان یک گروه. ما تا به حال همه رفتن. آن را دشوار است.” Domi گفت.

24 ساله کشیده شده است بسیاری از انتقاد برای بازی خود را در طول فصل, اما آن را به طور کامل موجه سه شنبه شب.

آن زمان برای بهترین liveblog. در اینجا برخی از چیزهای خوب را از خوب مردمی که اظهار نظر.

لاری Mitchell

یک دوره پر از گردش در د منطقه و ناتوانی پاس در O zone. صرف نظر از اینکه آیا حبس می توانید کوه گشت در این فصل انجام شد و یک ماه پیش.

Carin Latzel

فقط دیدم غیر ممیز. سلام برای من یک علامت است و زمانی که شما پایین آمده سخت کسی را چوب و آن را می شکند. نه زمانی که شما آن را بلند و نوک می افتد!

رایان Bulcock

مرد بسیاری از مردم بی اعتبار اهمیت آسیب به بایرون چون از خود شروع کند اما من فکر می کنم از دست دادن او بیشتر harmfull برای این تیم از دست دادن drouin

شکارچی Muskoka

حدس می زنم که ما نیاز به یک Lafreniere متر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im