در مورد آخرین شب: Bergevin دلیلی برای نگه داشتن قطعه مانند Petry در مهلت

حبس شکست سناتور 3-0 در بازی نهایی در روز دوشنبه و تجارت مهلت اما ممکن است او را محکم نگه دارید در برخی از بزرگترین تجارت چیپس ؟

Montreal Canadiens مدیر کل مارک Bergevin. John Mahoney / Montreal Gazette فایل

ما در آستانه اوج احمقانه فصل در لیگ ملی هاکی است.

آن زمان از سال که در آن طرفداران هاکی, روزنامه نگاران, پخش و هاکی وبلاگ نویسان صبر کنید با نفس bated برای آخرین در معاملات پیش از لیگ مهلت تجارت.

اگر یکی از fanbase انتظار (im)با صبر و حوصله برای دوشنبه این Canadiens خود را. شنبه شب بازی در برابر سناتور دیدم Canadiens نشان می دهد تلاش زیادی در برابر سناتور, اما آن را سخت به فکر می کنم در مورد هفته پیش رو است. آنها بوده ام جویدن ناخن خود را به عنوان آنها صبر کنید تا ببینید چه مدیر کل مارک Bergevin می کند یا نمی کند.

هک کسی ارسال شده جعلی تجارت در liveblog در طول بازی. گاهی اوقات ما باعث انگشتان دست آوردن بهترین (یا بدترین) از ما است. اما می تواند یک قطعه از اخبار را به عنوان نشانه به آنچه اتفاق می افتد دوشنبه ؟

در طول شنبه شب شب هاکی در کانادا پخش خودی Elliotte فریدمن صحبت حبس defenceman جف Petry. او مرتبط شده است به تیم های مانند Carolina در روزهای اخیر. فریدمن گفت که او بوده است که بیشترین مورد در “گذشته کمی در حالی که”.

اما به دلیل یک برنامه به طور بالقوه زیادی درخواست قیمت برای defenceman او ممکن است در نهایت ماندن در مونترال پس از دوشنبه.

“من فقط شنیده بپرسید بزرگ است و من فکر می کنم اکثر تیم ها خواهد شد و انتظار می رود او می مانم در مونترال به دلیل آن را بزرگ بپرسید. آنها تشخیص ارزش خود را.” فریدمن گفت: در شب هاکی در کانادا در دومین تنفس مونترال 3-0 پیروزی بیش از سناتورهای اتاوا.

او تا به حال یک زن و شوهر لحظات او می خواهم برای فراموش کردن این فصل اما هیچ سوال Petry نشان داده است ارزش خود را به عنوان یک defenceman برای Canadiens پس از پیوستن به آنها را partway از طریق فصل 2014-15. او به خصوص بوده است کلید مشارکت کننده در بازی قدرت و بر اساس نام را انتخاب کنید تا خود را شل زمانی که شیا وبر نتواند زمان به دلیل مصدومیت.

با توجه به نازک Canadiens نگاه کرده اند در دفاع این تیم مطمئنا می تواند استفاده از یک rearguard مانند جف Petry. حتی اگر آنها به دست آورد و پیش نویس میدارد و یک چشم انداز برای Petry وجود دارد هیچ گفتن که چشم انداز می تواند آماده برای پر کردن اسکیت فصل آینده است.

توماس تاتار نام دیگری که به ظاهر در ایران در پرتو دیگر به جلو مانند بلیک کلمن معامله بودن دور برای بیش از مساعد می گرداند. این سخت است نه به حدس و گمان بیش از بازده بالقوه برای هر دو بازیکن یا هر کس دیگری در حبس. Bergevin صرف وقت در کلرادو در هفته گذشته تنها اضافه شده کمی بیشتر سوخت که شعله.

حقیقت این است: تا زمانی که Canadiens باید بازیکنان مانند Carey قیمت و شیا وبر خود را تنظیم مجدد به احتمال زیاد همچنان ادامه دارد. مگر اینکه Bergevin می یابد یک راه برای کاهش آنها و دیگر بخش عمده ای از هسته Canadiens خواهد شد و نزدیک به رقیب از cratering.

اگر Bergevin است که هنوز هم با اعتماد به نفس است که این فهرست است که به این تیم به پلی آف و فراتر از آن و سپس معاملات دور Petry و تاتار قرار داده و ممکن است این تیم بیشتر از این هدف مگر اینکه بازده بیش از حد خوب به تصویب.

آنها ممکن است این بازیکنان که قرار داده این تیم بیش از بالا. اما اگر Canadiens هنوز هم تاسف خوردن از دست رفته کمک در جرم و دفاع در فصل آیندهنام خواهد آورد.

با وجود این, آن را کاملا امکان پذیر است Bergevin می تواند بسیار فعال منتهی به دوشنبه.

او هنوز هم می تواند تجارت قطعات مانند Nate تامپسون. او پیری کهنه که خوب برای Canadiens این فصل اما می تواند بهترین خدمت را به کمک یک جام استنلی مدعی در این مرحله در حرفه خود. جیک Evans ساخته شده اند ممکن است به اندازه کافی در تصور خود را در شش بازی استماع برای شروع در محل خود آمده است فصل آینده است.

حداکثر Domi به ثمر رساند و دو بار در برابر سناتور یکشنبه در آنچه ممکن است بهترین بازی این فصل است. او به احتمال زیاد نمی خواهد بازی خود خروجی از 2018-19 فصل و در عین حال تیم هنوز هم می تواند یک شانس به او پیشنهاد شد در یک تجارت است. نیک عموزاده فراهم کرده است بسیاری از ثانویه به خوبی کمک کند و می تواند به ارزش یک نگاه.

ایلیا Kovalchuk برداشت یک نقطه برای اولین بار در هفت بازی شنبه شب برابر سناتور کمک در حداکثر Domi دوم شب. در حالی که بسیاری از طرفداران دوست دارم برای دیدن Kovalchuk باقی می ماند یک Hab تا زمانی که او تصمیم می گیرد به قطع خود اسکیت, آن ممکن است ارزش اندازه گیری بهره برای او در بازار است.

هر کسی می تواند معامله را برای یک قیمت. اگر برخی از تیم ها از جان گذشته به اندازه کافی و شرایط مایل به ملاقات کرد Bergevin امر می تواند احمقانه به عمل بر طبق آن است. آشکار به نظر می رسد که تیم ممکن است نیاز به تسویه حساب تا سنگین بازگشت برای برخی از Bergevin دارایی. اگر آنها نمی شود جای تعجب نیست برای دیدن حبس’ مدیر کل نگه داشتن بر روی آن دارایی را به تلاش دیگری اجرا فصل آینده است.

شنبه می تواند روز Bergevin قطعی خود می گوید fanbase او در ادامه خود را تنظیم مجدد و یا او را بازسازی واقعی.

البته این احمقانه فصل.

. . .

میدوی از طریق پنج شنبه شب بازی من شروع به توجه به کارولینای طوفان و تورنتو افرا برگها بازی. دیوید Ayres, a 42-سال اضطراری goaltender/Zamboni راننده ای که کار می کند برای تورنتو Marlies به پایان رسید تا قهرمان برای Carolina Hurricanes. شما می توانید این.

چگونه حماسه بود که لحظه ؟ بنابراین حماسه آن را به خوبی ممکن است برجسته از حبس’ فصل است.

حتی ما liveblog نمی تواند کمک کند اما پست در مورد آنچه که قرار بود. در اینجا بهترین liveblog اضطراری goaltender edition.

Carin Latzel

این یکی از سرگرم کننده ترین شب ما تا به حال برای آه روبرو دلایل بسیاری. lol

مارک Taillefer

آیا Zamboni مرد پرداخت می شود ????

لعن جناح

کلی (Hrudey) گفت: laffs برنده خواهد بود 12-4 با 42 سال در شبکه

مایک Sampson

این خواهد بود یک C. B. C ویژه ; محلی پسر می آید از غرفه را به نفع خود اما پس از ضرب و شتم او را معتقد است هرگز اتفاق خواهد افتاد. اگر راه دیگری در اطراف او می توانست خود را C. B. C نشان می دهد. 🙂

میک چو

آه ، چه تر است, شرم آور است. در حال جاروب شده توسط بال و یا از دست دادن به zamboni راننده در هدف ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im