یک بیدارباش به انتخابات کابوس

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در اوایل این هفته افسرده اقتصادی پیش آگهی مرتبط در خرحمالی گزارش به این نتیجه رسیدند: “یک کل خیلی بیشتر درد در راه است و رفتن به لرزش ملت ما به هسته است.”

که هوا هم توضیح انتخاب من شب کابوس: رقابت انتخابات ریاست جمهوری نتایج نه نامزد حاضر به تن. این اختلاف باعث شده است با تاخیر و خرابی سیستم در حالی که شهرستان و شهرستان های انتخاباتی در کار خستگی ناپذیر پردازش بیشترین تعداد پست در برگه های رای در تاریخ ایالات متحده است.

کابوس دهانه انتخابات هفته با “گزارش” ادعا رای-توسط-mail “بی نظمی” در یک تعداد انگشت شماری از نوسان متحده ؛ سپس در روز جمعه, نوامبر. 6 در دوئل کنفرانس های مطبوعاتی هر دو رئیس جمهور تهمت و سابق معاون رئیس جمهور بایدن اعلام پیروزی. تحقیق و بحث. ارتش از وکلا در حال بسیج همراه با گارد ملی و سپس … خوشبختانه my alarm clock وقفه تیمارستان.

من کابوس جدا از واقعیت ؟ خواهد شد و یا اواخر پاییز COVID-19 “موج دوم شیوع” تغییر رای دهندگان از فرد به پست الکترونیکی-در رای گیری در مقیاس است که می تواند ویران در روند دموکراتیک?

مشکل این است که دم به عنوان گزارش شده در مارس 25 سیاسی قطعه با عنوان “متحده عجله برای آماده شدن برای افزایش بزرگی از ایمیل های رای گیری.”

نقل شد وندی Weiser, معاون رئیس جمهور برای دموکراسی در Brennan Center که هشدار داد: “ما در حال رفتن به دیدن یک قابل سوئیچ به پست الکترونیکی رای گیری یا نه کسی آماده برای آن است. سوال این است که آیا این سیستم آماده شده و به جای روند که یا می خواهد آن را به یک ظرف غذا واقعی?”

برای استارت “ظروف سرباز یا مسافر واقعی” آغاز می شود و قبل از رای گیری هستند و حتی فرآوری شده در Nov. 3 با هر ایالت با داشتن ایمیل های مختلف در قوانین و ضوابط برای درخواست یک absentee ballot. آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه زمانی که ایمیل های رای گیری است که به سرعت و به طور چشمگیری گسترش یافته در میان اولین coronavirus/اجتماعی فاصله/احساسی متهم انتخابات ریاست جمهوری انجام شده در طول بدتر آب و هوای اقتصادی پس از رکود بزرگ?

ماه گذشته یک NPR گزارش با عنوان “Coronavirus ممکن است تغییر شکل که آرا و چگونه در سال 2020 انتخابات” برجسته این مشکلات:

“برخی از ایالت ها نیاز است که رای دهندگان باید بهانه ای مانند اینکه از دولت یا بد — در حالی که دیگران هیچ بهانه ای رای گیری غایب. متحده با تمام پستی در انتخابات به طور خودکار ارسال برگه های رای به ثبت نام رای دهندگان در حالی که دیگران نیاز به رای دهندگان به درخواست این رای گیری. برخی از ایالت ها پرداخت پستی بازگشت; دیگران نیست. برخی از ایالت ها نیاز به پست الکترونیکی-در برگه های رای برای دریافت, روز انتخابات در حالی که دیگران تنها نیاز است که آنها بود شهریور آن.”

دادن اعتبار به کابوس هستند مشکلات بالقوه در دو “باید برنده” نوسان متحده است. فوق سیاسی قطعه به نقل از کهربا McReynolds مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی رای دادن در صفحه اصلی موسسه (بیشتر در بعد) به عنوان و اشاره کرد که “میشیگان و پنسیلوانیا, دو تا از مهم ترین 2020 ریاست جمهوری میدانهای نیز دو نفر از کشورهای در معرض بیشترین خطر” است و دو “به تازگی به تصویب رسید هیچ بهانه ای رای گیری غایب معنی آنها باید زیرساخت های کمی و فقط مدیریت سطوح پایین از رای گیری از طریق پست در گذشته ایجاد فرصت های بیشتر برای خطا.”

چه مقدار از “خطا” است “قابل قبول” در آمده است که نسبت ناروا به سختی برنده در سال 2016 — میشیگان با 0.3 درصد و پنسیلوانیا 0.7 — زمانی که مجبور به سرعت تا سطح شیب دار به صورت “هیچ بهانه ای غایب” رأی دادن دارد ؟ دوباره آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه در این دو کشور با مجموع 36 آرا برنده است که به احتمال زیاد رئیس جمهور بعدی یا دوباره انتخاب می شوند ؟

که برد یکی دیگر از سوال: چقدر ایمیل جدید-در رای گیری است و انتظار می رود در ماه نوامبر ؟

من از مایکل مک دونالد, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا که آهنگ های مشارکت رای دهندگان در ایالات متحده انتخابات پروژه. “یک حدس خوب در این نقطه است که نیمی یا بیشتر از تمام برگه های رای ريخته خواهد شد توسط ایمیل” او جواب داد. سپس مک دونالد افزود که “برخی از کشورهای که در آن ما می تواند قابل ملاحظه ای کمتر آراء بازیگران توسط ایمیل به طوری که 50 درصد در سراسر کشور گمراه کننده است.”

او اشاره کرد که در سال 2020 و حتی قبل از coronavirus “ما در حال حاضر به دنبال در نزدیک به 30 درصد پست های رای.” که به تنهایی می تواند شکستن رکورد اگر در مقایسه با سال 2016 زمانی که پست الکترونیکی-در برگه های رای را به خود اختصاص 21 درصد از 128,838,342 ریاست جمهوری رای. این رقم رشد شاخص تا 23 درصد در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

انتخابات باید توجه به این اخطار در مورد فوق العاده ای افزایش انتظار می رود. “اگر متحده را آماده در حال حاضر آنها را نمی خواهد به اندازه کافی تجهیزات” کهربا McReynolds گفت سیاسی.

پروفسور مک دونالد بیان بسیار دیمر مشاهده: “حتی اگر دولت فدرال امروز اختصاص 2 میلیارد دلار برای اجرای انتخابات نوامبر این خط لوله از فدرال به دولت به دولت های محلی که در آن انتخابات در حال اجرا است که در حال حاضر شکسته شده است. ناکافی و 400 میلیون دلار به دولت فدرال اختصاص داده است جریان به انتخابات محلی مقامات که باید آماده شود.”

دلسرد مک دونالد به من گفت: “وجود دارد نه به اندازه کافی زمان در حال حاضر و انتخابات به خرید تجهیزات و انجام این آموزش ما نیاز به مدیریت تعداد زیادی از ایمیل های رای. ما در حال سقوط به یک سیاه چاله است و به هیچ وجه در این نقطه است.”

همچنین ارسال هشدار توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — دقت در برابر پیام عظیم به ظاهر غیر قابل توقف روند نسبت به پست الکترونیکی-در رای گیری. در تاریخ 1 مه او در توئیتر خود نوشت: “اجازه نمی دهد از تقلب در انتخابات!”

صدای جیر جیر خود را همراه بود RealClearPolitics op-ed با عنوان “28 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای رفت از دست رفته در گذشته چهار انتخابات است.” (که ادعا شد, مورد مناقشه با McReynolds رای دادن در صفحه اصلی موسسه مدیر عامل شرکت پس از آن RCP قطعه با عنوان “وجود ندارد 28 میلیون ‘از دست رفته’ پست الکترونیکی-در برگه های رای.”)

مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم به نگه داشتن به طور فعال به حمایت از فرد در رای گیری گفت: خبرنگاران کاخ سفید در آوریل 7 که “پست الکترونیکی-در رای گیری که یک چیز وحشتناک است. من فکر می کنم اگر شما رای شما باید بروید و حتی مفهوم اولیه رای گیری نیست بزرگترین چرا که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد.”

روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن و دنبال کردن در توییتر نوشته: “رای غایب هستند یک راه عالی برای رای برای بسیاری از شهروندان ارشد نظامی و دیگر افرادی که نمی توانند به پای صندوق های رای در روز انتخابات. این رای بسیار متفاوت از 100% پست الکترونیکی-در رای گیری که توسط ‘رسیده برای تقلب و نباید اجازه داده شود!”

چه کسی می داند که انتخابات “F-کلمه” ممکن است تبدیل به پاره ای مورد استفاده توسط هر دو نامزد — ساخت رقابت 2000 انتخابات به نظر می رسد عجیب و جالب در مقایسه ،

در ضمن ما باید انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار از “تقلب” و “تقلب در انتخابات” به افزایش بیش متعاقب آن ماه به پست الکترونیکی رای گیری در محبوبیت رشد می کند و می گوید شل ضوابط و محدودیت ؟ علاوه بر این او است که ساختمان هر دو حقوقی پلت فرم برای راه اندازی دفاع از خود و خالص ایمنی اگر او می افتد ؟

در طول انتخابات این چنین نتیجه هر دو طرف باید گارد خود را مانند قبل از هرگز. و هرگز قبل از یک انتخابات ریاست جمهوری تکیه به شدت در ایالات متحده خدمات پستی — نزدیک به ورشکستگی موسسه شفاعت برای “75 میلیارد دلار به صورت نقدی کمک های مالی و وام” و هشدار داد که اگر بودجه آن را دریافت نکرده می تواند در نزدیک کردن عملیات در ماه ژوئن.

رای گیری کارشناس مک دونالد نیز نگران به من گفتن “اداره پست تحویل کند شده است و اگر شما رای توسط ایمیل که لثه به بالا کار می کند.”

در نهایت من پرسید که آیا انتخابات آینده او را نگه می دارد تا در شب.

“این بسیار ممکن است که ما در حال رفتن به یک عظیم قطار خراب می آیند نوامبر” او پاسخ داد. “ما در حال رفتن برای دیدن سیستم, شکست, مردم قادر به رای دادن و خیلی دادخواهی شلیک به عقب و جلو. ما انتظار داریم که تعداد زیادی از تقلب ادعا می کند در درجه اول از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تضعیف مشروعیت نتایج انتخابات.”

متاسفانه من شب انتخابات کابوس با هر دو طرف مدعی پیروزی می تواند آینه ای است که وخیم چشم انداز اقتصادی مرتبط با خرحمالی: “یک کل خیلی بیشتر درد در راه است و رفتن به لرزش ملت ما به هسته است.”

میرا آدامز یک تولید رسانه ای و نویسنده را با متعدد ملی و اعتبارات. او خدمت در مک کین آگهی شورا در طول اوباما نامزد 2008 مبارزات انتخاباتی و در سال 2004 بوش در مبارزات انتخاباتی تیم خلاق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de