یک ویروس دیده بان توسط زمین دریا و هوا

پولی Hanson, مدیر ارشد, از خطر امنیتی و مدیریت اضطراری در آمریکا حمل و نقل عمومی انجمن گفت: سازمان های حمل و نقل باید خار همه گیر برنامه یا ویروس مسری راهنمایی قدمت به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2003 است.

او گفت: همان آژانس است که آماده شده برای آنفولانزای خوکی آمريکا MERS و ابولا در حال به روز رسانی و بررسی برنامه از کسانی که شیوع است. APTA برنامه ریزی شده است وبینار برای کمک به حمل و نقل محلی سازمان های آماده برای شیوع و اتحاد دعوت دولت فدرال حمل و نقل و CDC برای شرکت.

“قطعا مردم آگاه هستند” از شیوع او گفت:. “آنها نمی تواند نمی شود.” به طور مشابه خطوط کروز انجمن بین المللی اتخاذ کرده است افزایش پروتکل برای مسافران و خدمه در کشتی های کروز که از سفر و یا از طریق کره جنوبی و چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو است.

در میان پروتکل های: محرومیت شبانه روزی به تمام کسانی که سفر کرده اند از بازدید و یا ترانزیت از طریق فرودگاه در کره جنوبی و چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو در عرض 14 روز و همچنین به عنوان کسانی که تا به حال تماس نزدیک با هر کسی که مشکوک و یا مبتلا به این ویروس است.

وزارت امور خارجه نیز ارائه می دهد راهنمایی و توصیه هر شهروند ایالات متحده بازگشت به ایالات متحده است که در استان هوبی چین در گزارش قبلی 14 روز بود موضوع را تا 14 روز از قرنطینه در حالی که هر شهروند ایالات متحده بازگشت به ایالات متحده است که در بقیه سرزمین اصلی چین در گذشته 14 روز ممکن است تحت سلامت غربالگری و ممکن است خود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de