شهرستان کالگری عضو شورا جو Magliocca به نظر می رسد نسبت به گالری در طول یک جلسه شورا در 8 آوریل 2019. گاوین جوان / Postmedia

گفت: جنجال بر سر هزینه های خود را است “گرفته شده و تلفات زیادی در زندگی شخصی من,” Coun. جو Magliocca روز دوشنبه به نام برای سخت تر موشکافی و مقررات مربوط از جمله هزینه های.

بخش 2 عضو شورا بوده است وجود ندارد و در طول های اخیر جلسات شورای پس از فوران خشم خود را بیش از هزینه های ادعا شده برای سال گذشته فدراسیون کانادا شهرداری کنوانسیون در شهر کبک نشان داد آنها به دو تا سه برابر بیشتر از کسانی که خود را شورای همکاران.

اما در یک بیانیه منتشر شده صبح روز دوشنبه Magliocca ابراز حمایت از یک حرکت قرار داده و همكاري با افغانستان. Jyoti Gondek فراخوانی برای یک نگاه دقیق تر در هزینه های متحمل شده از او انتخاب شد در سال 2017.

“من به طور کامل پشتیبانی از نگاه دیگری به هزینه های به اطمینان حاصل شود آنها در خط با شورای سیاست گذاری و با توجه به بازگرداندن اعتماد به نفس در این فرایند,” او نوشت.

Magliocca گفت: او در حال حاضر نوشته شده تمام هزینه های خود را از اکتبر سال 2017 اضافه کرد: “از من بپرسید که شهردار و همه مشاوران دنبال من سرب در شفافیت و مسئولیت و علنا پست مفصل رسید از تمام هزینه های خود از جمله کارکنان و هزینه های سفر.”

پس از Postmedia به دست آمده از هزینه و مدارک که نشان داد Magliocca expensed 1800 دلار در “میزبانی هزینه” در شهر کبک کنفرانس 10 نفر باید پس گفت: Postmedia و یا تایید از طریق سخنگویان که با وجود اینکه ذکر شده در این شورا خبر رسید كه ناهار خوردن با او در طول این کنفرانس است.

روز دوشنبه Magliocca گفت: او بررسی تمام هزینه های خود را پس از سال 2017 و بازپرداخت الکل هزینه بر همه آنها.

او همچنین درخواست از بخش 2 از ساکنان خود را “درک در طول این زمان بسیار دشوار است … این شده است بسیار اشتباه شرم آور است که من را ساخته اند. من قول می دهم به یاد بگیرند که از این اشتباه و حرکت رو به جلو در یک راه بسیار مثبت است.”

برخی از منتقدان به نام برای Magliocca استعفای یکی به وضوح آینده در بیانیه خود در روز دوشنبه ،

بیشتر به آمده …

BKaufmann@postmedia.com

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de