یک دنباله از مرگ و غم و اندوه و چه ifs: چگونه COVID گسترش در مونترال

محتوای مقاله در ادامه

“چالش واقعی زمانی است که ما حرکت به عقب در داخل خانه در پاییز,” او گفت:. “به خصوص از آنجایی که ما در حال گرفتن به عادت اجتماعی بودن دوباره.”

ما ترسناک تجربه به عنوان یک بیماری همه گیر کانون می تواند در خدمت به عنوان یک نوع از برکت امیدوارم ساخت Montrealers باز به اقدامات حفاظتی در این رویداد از یک دوم افزایش Mâsse گفت.

در صورتی رخ می دهد که کلید خواهد شد که چگونه به خوبی می تواند مقامات انجام سریع تماس با ردیابی به منظور آن را تعطیل کند به سرعت گفت: David قیصر, متخصص اپیدمیولوژی با مونترال عمومی وزارت بهداشت.

“برای جلوگیری از داشتن زیادی موج دوم و یا یک افزایش بزرگ در مورد در هفته آینده به ما باز اقتصادی و اجتماعی بخش آن می آید و به آینده نگر و سریع تماس را ردیابی و مورد isolations,” او گفت:.

در همان زمان مقامات نیاز به انجام بهتر در اطلاع رسانی آلوده در چگونه به درستی خود جدا و آنها را وسیله ای برای انجام این کار است.

“ما باید قادر به پشتیبانی مردم از نظر امنیت غذایی به خصوص برای خانواده های تک والد” او گفت:.

فقط ارائه ماسک همچنین می توانید یک تفاوت بزرگ قیصر گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>