یک جدول زمانی از بحث در اطراف جو Magliocca است هزینه های سفر

بند 2 Coun. جو Magliocca در شورای مجلس در روز سه شنبه, فوریه. 11. گاوین جوان/Postmedia

یک داستان آغاز شد که بیش از $6,400 در هزینه های سفر ظ توسط Coun. جو Magliocca در سفر به یک کنفرانس شهرداری در شهر کبک در سال گذشته منفجر شد به چیزی بسیار بزرگتر و بالا بردن سوال در مورد این شهر افشای مالی و شیوه های نظارت.

در اینجا این است که یک جدول زمانی در مورد چگونه داستان را توسعه داده است:

Jan. 27, 2020: آزادی-از-اطلاعات-درخواست Postmedia نشان می دهد که Magliocca expensed دو تا سه بار به عنوان بسیاری به عنوان همکارانش در فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس. داستان همچنین نشان می دهد که بخش قابل توجهی از شورای هزینه های سفر به طور معمول نامعلومی به مردم است.

Jan. 28: Magliocca وعده به بازپرداخت مهمان نوازی اسکناس الکل و استیک است که او می گوید: مصرف شد در حالی که شبکه ای با دیگر مقامات منتخب. “من شما را به پرداخت هزینه برای من مشروب الکلی,” او گفت:.

Jan. 31: یک Chestermere عضو شورا می گوید Postmedia او نبود بخشی از Magliocca مبلغ 331 بار تب با وجود نام او ظاهر می شود در هزینه های خود را. Coun. ایوت نوع (قبلا Wagner) می گوید او شکایت با کلگری یکپارچگی کمیسر. در مجموع چهار مقامات منتخب ذکر شده در Magliocca را رسید می گویند که آنها نمی باید وعده های غذایی و یا نوشیدنی با او — دو نفر از کسانی که مقامات نمی تواند به یاد بیاورید تا به حال از داشتن ملاقات مشاور. Magliocca تماس اختلاف یک “خطا مذهبی” و می گوید او را به عذرخواهی از مردم درگیر است.

Feb. 1: دو شهرستان councilllors — Sean چو و جف Davidson — وزن در داستان گفته Magliocca است atoned برای اشتباهات خود را. “من همیشه می گویم اگر شما به انجام کاری اشتباه شما می گویند “ببخشید” شما حرکت می کند و شما از آن یاد می گوید:” چو. اما فرانکو Terrazzano مدیر مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون آلبرتا کمتر است و آمرزنده است. “ک. Magliocca نیاز خود را shoebox رسید و به دولت بگویید که آنها متواضعانه است که چیزهای کمی از دست دولت نیاز به ارائه یک گزارش کامل به شورای آنچه در اینجا اتفاق افتاده است می گوید:” Terrazzano.

Feb. 3: Magliocca معذرت خواهی در شورای اتاق متعهد به بازپرداخت $2,100 از هزینه های. “کلگری مالیات دهندگان انتظار بهتر از من,” او می گوید.

Feb. 8: تعدادی از سیاستمداران که نام ظاهر می شود در Magliocca را کبک هزینه ها اما می گویند که آنها نمی ناهار خوردن با او صعود به هشت. دو نفر از این افراد ذکر شده به عنوان یکی از وعده های غذایی خود را با او. بروکس شهردار بری Morishita می گوید: او هرگز $238 شام استیک با Magliocca در حالی که تورنتو Coun. پل Ainsilie می گوید او هرگز بخشی از یک $105 وعده غذایی.

Feb. 10: NDP MLA و سابق شهرستان عضو شورا جو Ceci می گوید: این استان باید نگاه به Magliocca هزینه. فوری متوجه حرکت Coun. Jeromy فورکوش پیشنهاد محدودیت در تعداد مشاوران که حضور سالانه FCM کنفرانس و در چه مقدار از آنها صرف. فورکوش همچنین می خواهد هزینه های آن به عموم افشا می شود.

Feb. 11: شهرستان یکپارچگی کمیسر Sal LoVecchio recuses خود را از بررسی Magliocca هزینه با استناد به یک $163 “اجتماعی ناهار” او با عضو شورا بود که expensed به شهر. “مالیات دهندگان از شهر کلگری باید پرداخت برای یک ناهار اجتماعی من و من عمیقا برای پیدا کردن این رخ داده است” LoVecchio می گوید در یک بیانیه کتبی به Postmedia.

Feb. 12: Coun. Jyoti Gondek می گوید او را فوری اطلاع از حرکت به شورای شهر حذف یکپارچگی کمیسر. Coun. Davison می گوید او از این حرکت خواهد بود که در شورا, جلسه بعدی در فوریه. 24.

— Compiled by Darren Francey و مگان Potkins.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im