یک جدول زمانی از آهسته-به-تغییر پیام در ماسک-پوشیدن

X

داستان جریان

مقالات اخیر

تحقیقات اولیه منتشر شده در این هفته نشان می دهد گسترده ماسک پوشیدن در مکان های عمومی می تواند کاهش قابل ملاحظه ای گسترش COVID-19. هنوز آن بود تا آوریل 3 که مراکز کنترل بیماری به طور رسمی توصیه می شود که آمریکایی ها پوشیدن ماسک در مکان های عمومی پس از دو ماه بیان کرد دقیقا برعکس است. به عنوان مقامات منتخب سعی کنید به درک مقاومت به ماسک-پوشیدن سفارشات در میان برخی از اقشار جامعه آن را به ارزش به دنبال بازگشت در CDC در حال تحول راهنمایی در این موضوع است.

به سرعت در حال تحول دانش علمی در مورد COVID-19 تا حد زیادی مجبور واقعیت-بررسی سازمان ها به سادگی اشاره به اظهارات مقامات بهداشت با اشاره به توصیه هایی که بعدها می تواند معکوس شود.

برای مثال, PolitiFact را Jan. 31 “خواننده راهنمای اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس” ارائه می دهد که “احتمال از مردم در ایالات متحده ابتلا به این ویروس است که, حداقل, حداقل در حال حاضر” می کند و شامل ماسک پوشیدن در میان سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند.

این واقعیت-جستجوگر را Feb. 28 قطعه “جدا کردن واقعیت از داستان در coronavirus” اشاره می کند که “در موضوع ماسک, NPR گزارش شده است که برخی از کارشناسان بیماری های عفونی مردد نشان می دهد که مردم ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه از آنجا که آنها ارائه می کنند یک از امنیت کاذب. آنچه آنها انجام توافق بر این است که با پوشیدن یک ماسک ایده خوبی است اگر شما بیمار هستند بنابراین شما می تواند به کاهش شانس است که شما دیگران را آلوده.”

آن مه 5 مقاله “توقف های اسطوره ها در مورد جلوگیری از coronavirus. در اینجا 4 واقعی راه برای محافظت از خودتان” آمده است که “با توجه به این که تنها افرادی که مبتلا به کروناویروس و یا مراقبت از کسی که نیاز به پوشیدن ماسک.”

به طور مشابه, FactCheck.org در نتیجه Jan. 30 “[t]در اینجا این است که بدون نیاز مردم در ایالات متحده به پوشیدن ماسک صورت مگر کسی که شما با 2019-nCoV و یا مراقبت های بهداشتی کارگران است درمان کسی که آلوده است.”

همان روز Snopes اشاره خوانندگان خود را به یک آسوشیتد پرس داستان با عنوان “آیا ماسک های حفاظت از ویروس ؟ آن بستگی دارد.”

هنگامی که سی دی اول شروع به طور فعال در برابر توصیه های عمومی پوشیدن ماسک?

در یک Jan. 29 داستان در مورد ملی کمبود ماسک صورت به دلیل وحشت از خرید توسط نیویورک تایمز به نقل از یک CDC سخنگوی عنوان کرد و گفت که این سازمان خواهد بود صدور یک بیانیه عمومی در مورد استفاده از ماسک در بعد از آن جلسه. روز بعد در آن coronavirus مطبوعاتی برای رسانه ها دکتر نانسی r. schultze ، اشاره کرد که “CDC در حال حاضر نمی توصیه به استفاده از ماسک صورت برای عموم مردم. … ما نمی به طور معمول توصیه به استفاده از ماسک صورت عمومی برای جلوگیری از بیماری تنفسی و قطعا هستند توصیه که در این زمان برای این ویروس جدید است.” این مشاوره تکرار شد در آژانس Jan. 31 فوریه. 5 فوریه. 12 و 10 مارس جلسات.

یک مجله تایم خبرنگار فشرده r. schultze ، در نقطه ای در Jan. 30 جلسه که او را به تکرار است که CDC توصیه به عموم مردم به “شستن دست های خود را پوشش سرفه خود را.”

زمان های بعدی گزارش “می توانید ماسک های صورت جلوگیری از Coronavirus? کارشناسان می گویند که بستگی دارد” تکرار این اطلاعات است. مقاله متعاقبا حذف شده در مارس 3, جایگزین با یک ویرایشگر گفت: توجه داشته باشید که یک “نسخه قبلی این مقاله که بر اساس راهنمایی متخصص در زمان انتشار اما به عنوان COVID-19 pandemic رشد کرده در آمریکا در هفته های اخیر, بهداشت عمومی فکر کردن در اطراف با پوشیدن ماسک صورت تغییر کرده است” و با استناد به روز شده CDC راهنمایی. تعدادی از رسانه های خبری دیگر به همین ترتیب خود را برداشته گزارش CDC اصلی ارشاد با انتشار توصیه های جدید.

در CDC Feb. 5 جلسه دکتر r. schultze ، دوباره ارائه شده است که “ما فراموش نمی کنم که آمریکا باید به بیرون رفتن و خرید ماسک; ما نمی فکر می کنم که عادی شهروندان ایالات متحده برای رفتن در مورد روز خود را به روز زندگی در ایالات متحده در حال حاضر در معرض خطر هستند.” در عین حال در این زمان او رفت و یک گام بیشتر به یاد داشته باشید که یک کلید در نظر گرفتن این توصیه ای بود که نیاز به حفظ ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

CDC را Feb. 12 جلسه رسانه به نظر می رسد برای اولین بار در این سری برای تغییر آن قبلی توصیه های ارائه شده توسط که در حالی که “CDC در حال حاضر نمی توصیه به استفاده از ماسک صورت برای عموم” هر کسی که “بیمار یا بیمار تحت بررسی و در بیمارستان بستری CDC توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک صورت که در اطراف افراد دیگر و قبل از ورود به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است.”

در CDC مارس 9 جلسه فاکس نیوز اشاره وحشت خرید و اعضای عمومی با پوشیدن ماسک گاز, درخواست اگر CDC می تواند “ارائه برخی از هوشیاری در اینجا چون آخرین چیزی که من فکر می کنم همه ما نیاز به یک وحشت اما ما می خواهیم به مردم هوشیار و تصمیم گیری درست.” Dr. r. schultze ، پاسخ داد: “من فکر می کنم که واقعا یک نقطه بزرگ و چیزی که واقعا مهم برای رسانه ها سعی در برقراری ارتباط است.” او در ادامه به تاکید می کند: “ما واقعا نمی کنم این است که زمان برای آمریکایی ها به بیرون رفتن و گرفتن ماسک. ماسک واقعا مهم است برای کسانی که در معرض بالاترین خطر در بهداشت محیط و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما به اندازه کافی ذخیره ماسک برای مراقبت های بهداشتی ما کارگران در خط مقدم. … من از مردم لطفا به مبارزه با اصرار به خرید یک ماسک و مطمئن شوید که ما آنها را ذخیره کنید برای افرادی که واقعا به آنها نیاز دارید.”

CDC تکرار این توصیه در آن COVID-19 وب سایت توصیه کرد که در حالی که افراد بیمار باید از ماسک می پوشند, “اگر شما بیمار شما نیاز به پوشیدن یک ماسک مگر اینکه شما در حال مراقبت از کسی که بیمار است (و آنها قادر به پوشیدن ماسک). Facemasks ممکن است در تامین کوتاه مدت است و آنها باید ذخیره برای مراقبان.”

دو ماه پس از CDC اشاره ماسک کمبود برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان یک منطق اولیه برای توصیه که نه پوشیدن ماسک, Dr. Anthony Fauci تایید این نظر: “هنگامی که ما در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی ماسک به اعتقاد من وجود خواهد داشت برخی بسیار توجه جدی مورد بیشتر گسترش این توصیه با استفاده از ماسک. … چرا که اگر در واقع یک شخص که ممکن است یا نه ممکن است آلوده می خواهد برای جلوگیری از آلوده کردن شخص دیگری یکی از بهترین راه برای انجام این کار با یک ماسک بنابراین شاید که راه رفتن است.”

آن را تا آوریل 3 که CDC عمومی ارشاد را به “هر کس باید از پوشیدن پارچه با پوشش زمانی که آنها را به بیرون رفتن در ملاء عام.”

به طور مشابه, کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam ارائه شده در ماه ژانویه که “هیچ توصیه به پوشیدن ماسک هنگامی که شما در حال رفتن در مورد خود را به طور منظم و روزانه فعالیت” و با پوشیدن توسط به ظاهر افراد سالم “در واقع می تواند در حال حاضر برخی از خطر به عنوان شما با قرار دادن انگشتان دست خود را به بالا و پایین صورت خود را از بین بردن ماسک خود را قرار دادن آنها در کنار چشم خود را که نوع از چیزی.” او پس از آن او منتقل راهنمایی در مارس 4 و در 20 مه رسما توصیه می شود ماسک پوشیدن.

نتیجه نهایی شده است و عمومی گفت: دو ماه به پوشیدن ماسک نمی کند چرا که آنها کار نمی کند اما به دلیل آن ماسک مورد نیاز برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. برای اشباع شده با این “نمی پوشند” پیام رسانی از اخبار رسانه ها و واقعیت چکرز آن را تعجب آور نیست که شده است وجود دارد مقاومت به زمان اجباری ماسک سفارشات. قسمت تقویت نیاز حیاتی برای مقامات در نظر گرفتن تاثیر متناقض بهداشت عمومی پیام رسان و ما را به یاد محدودیت های واقعیت-چک کردن سایت ها در طول یک بحران که بسیار ناشناخته است و هدایت تغییرات اغلب.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de