داستان دو بیماری های همه گیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

یکی از سوالات جالب ناشی از کوروناویروس همه گیر است که “چرا جمهوری خواهان کمتر در مورد آن نگران از دموکرات ها?” این چیزی است که نشان داده شده است در نظر سنجی های متعدد. است که احتمالا هیچ, کامل, توضیح, اما یک کمی در مورد بحث احتمال این است که این است که خیلی در مورد جمهوری خواهان در مقابل دموکرات ها آن را به عنوان مورد راه همه گیر است که در مناطق مختلف کشور است. من با نشان دادن این دو حکایات:

  • در ابتدای مستند من نوشته شده شکایت در Facebook صفحه در مورد آب و هوای بارانی در اوهایو مرکزی که در آن من زندگی می کنند. یک دوست از شهر نیویورک خواسته incredulously “چقدر شما در حال برنامه ریزی در رفتن خارج؟”
  • زمانی که من سوار چند روز پیش به انتخاب کنید تا نسخه های من, من پیدا کردم خودم خیره در صفحه کلید که در آن شما خود را وارد کنید کارت اعتباری و پین و بحث که آیا به درایو صفحه اصلی و چیزی به آن را پاک ، پس از همه, بسیاری از مردم لمس کرده اند که صفحه کلید.

Coronavirus را تجربه کرده است در راه اساسا متفاوت در پر جمعیت مناطق شهری از آن در است exurban مناطق. در نظر بگیرید دوست من سوال است. پاسخ – گذشته از این واقعیت است که فراوان نور خورشید افزایش خلق و خو چیزی به شدت مورد نیاز در حال حاضر — است که در مناطق غیر شهری, اجتماعی فاصله لزوما تغییر یک زندگی بسیار است. آن را کاملا امکان پذیر است برای بچه ها به بازی در بزرگ حیاط تکان دادن به دوستان به عنوان آنها راه رفتن توسط.

اگر ما راه رفتن سگ و برخورد با افراد دیگر در پیاده رو آن را نسبتا آسان به قدم به خیابان و تبادل تعارفات به آنها منتقل می کند. یکی می توانید انتخاب کنید تا takeout, دریافت خشک تمیز کردن, بازیابی نسخه و غیره در حالی که در تعامل تنها با فرد در ثبت نام کنید. برای بسیاری از مردم در این بخش از کشور, اجتماعی فاصله تا حد زیادی مزاحمت و ممکن است به رفتن را از طریق یک روز که احساس نسبتا عادی حتی بدون فکر کردن از این ویروس به عنوان چیزی جز یک دور پدیده; تعداد سطوح خارجی یک لمس حداقل است.

پس چرا دوست من پس flummoxed در امکان من می خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان خارج ؟ به صورت متوسط شهر نشین احساسات من تجربه دوم من حکایت به احتمال زیاد به طور منظم رخ نداد. آن را دشوار است به عنوان مثال به لحاظ اجتماعی فاصله در یک آسانسور. رفتن به خیابان برای جلوگیری از کسی که در پیاده رو می تواند یک پیشنهاد پر مخاطره. گرفتن کودکان در خارج اغلب شامل رفتن به یک زمین بازی است. شما ممکن است با خیال راحت خودتان فاصله از دیگران در جرم حمل و نقل و یا یک Uber که نشستن در آن صندلی قبل از شما ؟ و هر سفر شامل دست زدن به تعداد زیادی از سطوح خارجی گاهی اوقات به دلیل یکی باید اما بار دیگر سهوا.

این احتمال وجود دارد که چرا شهر نیویورک است که آمار خیلی سخت با این بیماری همه گیر در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ; و آن نیز احتمالا کمک می کند تا توضیح حزبی تقسیم به برخی از درجه است. اگر شما زندگی می کنند در این نوع از پر جمعیت مناطق شهری که در آن coronavirus نگرانی در خط مقدم از ذهن خود را به عنوان شما را در مورد کسب و کار روزانه شما, شما همچنین نامتناسب به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان. از سوی دیگر رای دهندگان در مناطق روستایی و exurban مناطق به احتمال زیاد از حزب جمهوری خواه هستند و به سادگی دچار یک واقعیت متفاوت در حال حاضر. این است که همیشه مورد در بسیاری از, اما در تضاد هستند به خصوص برجسته در حال حاضر. به عنوان خرید اینترنتی از coronavirus ادامه این تفاوت ها تنها به برجسته تر شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im