X

داستان جریان

مقالات اخیر

چهارم در یک سری بزرگداشت ماه تاریخ زنان توسط spotlighting قابل توجهی گفتار و یا شهادت تحویل داده شده توسط یک زن در ایالات متحده در این تاریخ.

اعلام کرد که نیروی هوایی ایالات متحده سرهنگ سرهنگ آیلین کالینز خواهد بود اولین زن فرمانده, ناسا, شاتل فضایی ساخته شده در مارس 5, 1998, کاخ سفید, مراسم بود یک نقطه عطف لحظه.

یک نظامی سابق و مربی و خلبان تست کالینز شده بود شیفته پرواز و فضا از دوران کودکی است. در سن 19 او با استفاده از درآمد از مشاغل نیمه وقت به پرداخت برای درس پرواز. پس از کالج او یکی از چهار زن باردار مراجعه کننده به نیروی هوایی مقطع کارشناسی خلبان برنامه های آموزشی در پایگاه نیروی هوایی ونس در اکلاهما — که در آن ناسا اولین زن فضانورد اتفاق افتاده انجام می شود چتر نجات خود را آموزش. که چه بیدار در او امکان سفر به فضا.

فقط بیش از یک سال و پس از آن کاخ سفید اعلام Collins فرمان پنج عضو خدمه در STS-93 پرواز فضایی از ماه جولای 23-27, 1999. برجسته است که 1.8 میلیون مایل پرواز بود استقرار این Chandra X-ray Observatory, برای مطالعه پدیده های مانند انفجار ستاره quasars و سیاه چاله ها.

در سخنان 22 سال پیش امروز کالینز در مورد مذاکرات اولیه خود را در آرزوی پرواز به فضا و اکتشاف و او می پردازد ادای احترام به تمام پیشگام زنانی که ام “گرفته شده به آسمان.”

اولین زن فضا ماموریت فرمانده

توسط آیلین کالینز

روزولت اتاق کاخ سفید, واشنگتن d. C.

آقای رئیس جمهور خانم کلینتون و مدیر [دانیال] گلدین من فقط می توانم به شما بگویم که چقدر از یک افتخار است برای من بود امروز در اینجا. و من فقط هیجان زده در مورد این فرصتی است که من باید به فرمان شاتل فضایی پرواز. و من می خواهم به شما بگویم که از آنجایی که من یک کودک من رویای در مورد فضا. من تحسین خلبانان و فضانوردان و به تحسین من از کاشفان از همه نوع. و آن را تنها یک رویای من است که من روزی یکی از آنها خواهد بود و این نوع از فرصت ها است.

در طول زندگی من مطالعه کردم این جهان که ما زندگی می کنند و من فقط شیفته نجوم و انواع علم است. و دوباره آن را فقط یک رویا بود من که روزی من می خواهم که این فرصت را به بخشی از این مهم نجوم ماموریت به عنوان این یکی از پیشرفته X-ray مرکز فیزیک نجومی. و در طول زندگی و به ویژه در زندگی حرفه ای من در ارتش ایالات متحده و ناسا من داده شده است مهم شغل و مسئولیت من در حال حاضر به پذیرفتن این مسئولیت با تمام عزم و انگیزه و سعی و کوشش است که من تا به حال در تمام چالش های دیگر من مواجه ایم.

من همچنین فکر می کنم این مهم است که من اشاره می کنند که من در اینجا به تنهایی. وجود دارد بنابراین بسیاری از زنان در طول این قرن است که قبل از رفته اند و گرفته اند به آسمان. از اولین barnstormers از طریق زنان نظامی نیروی هوایی خدمات خلبانان از جنگ جهانی دوم جیوه زنان از بازگشت در اوایل دهه 1960 که رفت و از طریق تمام سختی آزمایش پزشکی برای تبدیل شدن به اولین فضانوردان به زنان اولین بار که وارد نیروی هوایی و نیروی دریایی ارتش آموزش خلبان در اواسط دهه 1970 و مهم ترین زنان اولین بار فضانوردان — و من می خواهم به اشاره سالی سوار که با ما امروز در اینجا. همه این زنان بوده اند نقش من مدل و الهام بخش من و من اینجا نمی تواند امروز بدون آنها. و من می خواهم برای گفتن یک تشکر ویژه به آنها.

و علاوه بر این در حالی که من رو سکو, من می خواهم به طور خاص تشکر از خانواده و دوستان به خصوص پدر و مادرم که من بهترین معلمان شده اند و مربیان من در طول زندگی من است. من می خواهم به رسمیت شناختن شوهر من است که در اینجا با من امروز. بدون او بدون تمام نشدنی پشتیبانی که او ارائه کتاب من اینجا نمی تواند امروز.

و در حال حاضر از آن زمان برای ما به تمرکز بر روی این ماموریت است. در STS-93, خدمه ما را اعزام پیشرفته X-ray فیزیک نجومی تسهیلات و یا AXAF. به عنوان یک کار شناس من شخصا هیجان زده در مورد اطلاعات این تلسکوپ را به ما. ما به شما اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های فردی, ستاره های دوتایی ستاره های کهکشان ها خوشه های کهکشانی و quasars.

پس از پر انرژی اشعه ایکس می تواند نفوذ از طریق گاز و گرد و غبار و تشخیص اشیاء هستند که 100 برابر ضعیف تر از زمان X-ray ماهواره ای است که ما باید در مدار در حال حاضر AXAF آموزش ما در مورد آغاز تکامل ساختار فعلی و احتمالا حتی سرنوشت جهان که ما زندگی می کنند. و خدمه ما بسیار هیجان زده در مورد این ماموریت است.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام شود در حال حاضر و ما دسامبر پرواز. تاپیک آموزش, تست, سفر وجود خواهد داشت پرواز و بیشتر شبیه سازی و تمرین مداوم. امروز ما فقط گرفتن آغاز شده است. خدمه ما را به تمرکز بر روی این ماموریت 100 درصد و ما آن را یکی از ناسا بزرگترین موفقیت است.

در نتیجه من امیدوارم که همه کودکان پسران و دختران را ببینید این ماموریت و الهام برای رسیدن به رویاهای خود را بیش از حد چرا که رویاها به حقیقت می پیوندند.

با تشکر از شما. و در حال حاضر این افتخار من است به شما معرفی رئیس جمهور ایالات متحده است.

منبع: کاخ سفید دفتر سخنگو 5 مارس سال 1998 است.

دانا روبین یک سخنران و مشاور متمرکز بر روی صدا و بیان. او بنیانگذار صحبت کردن در حالی که زن اولین-همیشه آنلاین مجموعه معاصر و تاریخی سخنرانی توسط زنان از سراسر زمان و در سراسر جهان است. دانا اخیرا یک بحث TEDx در “آنلاک تاریخچه راز از زنان گفتار” و او را به کار بر روی یک گلچین از سخنرانی. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او کمک می کند تا سازمان های جذب, حفظ و توسعه زنان خود را رهبران بازدید SpeakingWhileFemale.biz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im