یک عکس فوری از رای دهندگان نگرانی در مورد انتخابات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اگر وجود دارد یک “رسمی” احساس برای توصیف چگونه آمریکایی ها را مشاهده آینده 2020 انتخابات ریاست جمهوری آن خواهد بود “ترس.” اما یک مطالعه نشان می دهد انتخابات ترس predated COVID-19 و متعاقب آن تحول اقتصادی به شکل آنچه در حال حاضر از پر سر و صدا به هم پیوسته تایی.

سالانه نظرسنجی از آمریکایی ترس انجام شده در ماه اوت سال 2019 توسط دانشگاه چپمن در بر داشت 47.5 درصد از آمریکایی ها بودند “ترس و یا خیلی می ترسم” از سال 2020 نتیجه انتخابات. اما در میان برخی از گروه های جمعیتی که در صد تحت فشار قرار دادند تا بطور قابل توجهی — لیبرال به عنوان مثال ثبت نام در 74.6%.

بدون شک با توجه به عوامل مختلفملی درصد در حال افزایش است.

با این انتخابات ترس در ذهن من بود و انگیزه برای انجام یک “دوستان و خانواده تمرکز گروه” پرسیدن “چه ترس اگر هر کدام از شما در مورد 2020 انتخابات ریاست جمهوری؟” وعده داده شده گمنامی پاسخ دهندگان انتخاب شده بودند چرا که آنها به دنبال سیاست و نگه قوی, پرشور, گوناگون نظرات در مورد رئیس جمهور تهمت امکان انتخاب مجدد. بنابراین آنچه در زیر خیره کننده — هرچند کوچک– عکس از این “تقسیم متحده آمریکا است.”

بیایید شروع با چهار رای دهندگان از فلوریدا اغلب روی محبت به نام “مادر همه نوسان متحده است.” (و فلوریدا رای دهندگان رغبت که توضیحات.)

در اینجا چیزی است که قوی تهمت حامی و وفادار حزب جمهوری خواه فعال ترس در مورد انتخابات:

“من نگرانی در مورد انتخابات یکپارچگی و چپ ابداع راه به سرقت انتخابات. من فکر می کنم چپ خوشحال است برای نابود کردن امریکا و چرا آنها همچنان می خواهند کشور ما تعطیل.

“همانطور که همه ما می دانیم که روسیه جعل و استیضاح بیهوده کار نمی کند. در حال حاضر آن را ‘تخریب اقتصاد و سعی کنید به علت رکود است.’ به عنوان یک نتیجه, ما در حال خم شدن به عقب با دادن پول با توجه به خاموش کردن. این همه خوب!

“پس از انتخابات یکپارچگی چپ در تلاش است به تدبیر راه به سرقت آرا. اگر آنها باید ما جهان وحشتناک خواهد بود. من می ترسم از چپ به روش های غیر مستقیم برای انجام سرقت. تحت چپ و ایالات متحده آمریکا خواهد بود یک جهان سوسیالیستی همه چیز! ما آزادی محدود خواهد بود تا به طور کامل حل شده. من مطمئن هستم که ما آزادی مذهبی را کنار جاده با هر چیز دیگری.”

یک جمهوریخواه سابق فعال پاسخ داده:

“من که از ترس تهمت می تواند برنده. او بیش از حد بی منطق به یک رئیس جمهور. من به شدت بر این باورند که او پرتاب شده است آمریکایی ها زیر اتوبوس. ما همه در حال رفتن به رنج می برند به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن.”

یک کارآفرین است که بسیار وفادار تهمت حامی گفت:

“بدون ترس به دلیل تهمت برنده خواهد شد و بدون مشکل است.”

فلوریدا رای دهندگان گروه با نتیجه یک مسیحی غیر انتفاعی اجرایی:

“من از ترس بایدن برنده خواهد شد چون تهمت خاموش کرده زنان رای دهندگان. با بایدن ما یک دولت است که محدود کردن آزادی های مذهبی طلیعه چیزی بودن در سوسیالیسم و انتصاب قضات که پشتیبانی بدون محدودیت سقط جنین.”

ما از شنیدن یک رای دهندگان پنسیلوانیا که مشتاق تهمت حامی:

“همانطور که برای نگرانی در مورد انتخابات من خیلی مضطرب هستم. تقلب انتخابات از نگرانی های بزرگ به خصوص در پنسیلوانیا و میشیگان که در آن هر کسی می تواند درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری. چرا که هیچ نوع ID مورد نیاز برای رای دادن ؟ این دو مورد به اندازه کافی برای دکل انتخابات.

“گرایش به پوشش رسانه ای نیز عمده ترس است. زن و شوهر که با یک دموکرات ماشین که دروغ تقلب و من معتقدم که, کشتن, برای دریافت دستور کار خود گذشت.

“ترسناک ترین از همه, اگر بایدن انتخاب شده است او یک کاراگاه ادم سفیه و احمق است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی برای سمت چپ. سوسیالیستی و سکولار حکومت می فرستد لرزد پایین ستون فقرات من.

“متاسفم برای ramble اما شما به یک عصب به حداقل می گویند.”

از ویرجینیا سابق فدرال کارمند جواب داد:

“من که از ترس تهمت مجددا انتخاب خواهد شد. من واقعا نفرت حزب جمهوری خواه و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر.”

یکی دیگر از ویرجینیا رای دهندگان است که با نفوذ تهمت حامی نوشت:

“من می ترسم که اگر رای دهندگان سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس برای آنها اقتصادی و سلامت سرخوردگی ایجاد شده توسط COVID و خرید به گذشته و حال غلط روایات از چپ رسانه ها و لیبرال دموکرات و رأی نمی دهند مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس برای چهار سال دیگر برای بازگرداندن آمریکا به قبل از COVID سعادت و موفقیت خود را به دلیل رهبری — سپس من از ترس ملت ما هرگز بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

“من کاملا متقاعد شده است که در مقابل دونده جو بایدن صالح نیست در این مرحله از زندگی خود را برای رهبری ملت ما رو به جلو است.”

در گرجستان قابل اعتماد تهمت حامی در تبلیغات کسب و کار فکر می کند:

“این بیماری همه گیر از ترس نشان داد که چگونه به راحتی یک رژیم توتالیتر می تواند به قدرت می آیند. فقط در میشیگان که در آن حزبی تقسیم اتحاد گسترده تر و حتی بیشتر. چپ است سوخت توسط نیروهای قدرتمند رانندگی ما را به سوی سوسیالیسم و جهانی شدن. درست است که در تلاش برای حفظ آزادی شخصی رایگان-بازار سرمایهداری و حاکمیت ملی.

“انتخابات است و نه در مورد سیاست تفاوت. آن است که در مورد آنچه در این کشور می گذرد — چه خواهد شد آن را به یک آمریکایی در 20 سال ؟ ما هنوز هم می گویند که تعهد و وفاداری ؟ و یا وجود خواهد داشت یک تعهد جدید برای برخی از globalist نهاد? چین این مدل است. این است که آنچه ما می خواهیم؟”

از کارولینای جنوبی یک وکیل بازنشسته برگزار شد که یک موقعیت بالا در قبل از دولت جمهوری خواه:

“ترس من هستند و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است مجددا انتخاب و دموکرات ها کنترل کنگره? چگونه بسیاری از دعاوی تحقیقات و غیره. را داریم ؟ چگونه می شود که فلج کند ؟

“چه کسی خواهد بود بایدن را به معاونت? می تواند از آن امکان پذیر بود سوسیالیستی?

“اگر ویروس بازده در پاییز چه خواهد شد رای دهندگان بود ؟ آیا ما شاهد یک افزایش در اشکال دیگر از رای گیری است که می تواند باعث انواع خرید اینترنتی و دعاوی دارد؟”

در حال حاضر ما در سفر به ایالت واشنگتن و شنیدن از دو “techies.” اول بازاریابی اجرایی اصلی نرم افزار های شرکت:

“بزرگترین نگرانی من این است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد (در تاریخی فاتح جیمی کارتر نسبت) او نه به آرامی. او شروع به اعتراض به نتایج و بازجویی اعتبار سیستم است که او را رد کرد.

“اگر شما از من خواست در ماه ژانویه در مورد تهمت شانس انتخاب مجدد من گفت:” به احتمال زیاد ” توجه به اقتصاد مقاومتی. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک فرصت بسیار عالی را برای رهبری خود coronavirus پاسخ. در عوض او به ما نشان داد چگونه از لمس و نامتعادل او واقعا است — ملت ما نمی توانیم یک رئیس جمهور که نمی تواند سرب در زمان بحران.

“این بار من آرزو می کنم که ما هنوز هم در حال اوباما — و من به مک کین رای دادند!

“اگر ملت ما نمی تواند به سرعت ببخشد و چگونه متوجه باز کردن برخی از این زخم ها و شروع به کار با هم به سمت یک حس مشترک سیاست برای چیزهایی مانند مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, مهاجرت و اجتماعی پایه امنیت شبکه و سپس آن را فقط بدتر خواهد شد. تاریخچه اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کاتالیزور که شکست ملت ما به جای ستیز زمان در تاریخ است. امریکا بزرگ دوباره-رای هر کسی اما تهمت سال 2020 است.”

دوم یک مهندس کامپیوتر در مدیریت ارشد در یکی از این کشور بزرگترین شرکت های:

“ترس من این است که تهمت می داند که اگر او از دست می دهد, انتخابات, او را پیچ. او را به رفتن به هسته ای و معمول چک در حال حاضر از بین رفته اند. تا چه حد خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن و چه مردم در اطراف او (از جمله جناح راست را فشار دهید مختلف سازمان های دولتی و قضایی شعبه است که اعتبار از دست رفته به دلیل حزبی قضات) رفتن به اجازه می دهد ؟ او به نظر می رسد به احتمال زیاد به دشمنان خود را خواهر زندانی و ترور (به طور مستقیم یا غیر مستقیم).”

در نهایت دو رای دهندگان در کالیفرنیا آغاز با مغلوب ساختن پیشی جستن حامی است که به خوبی شناخته شده محافظه کار و نویسنده:

“من از ترس تقلب انتخابات. اما آن را بیشتر از یک نگرانی از ترس.”

در حال حاضر ما “بسته بندی” با یک استودیوی بزرگ تولید کننده فیلم که به دست آورده دهه اعتبارات در فیلم شما را تماشا کرده اند:

“من می ترسم که این [بوق]کیف [بوق]سوراخ مادر[بوق] خودشیفتگی ، sociopathic خود جذب دروغ قطعه [بوق] است که به عنوان يك رهبر ما در واقع ممکن است شانس گرفتن رای. چگونه است که برای یک نقل قول میرا?”

Gulp.

شدید بخش بیان شده توسط من “دوستان و خانواده گروه تمرکز” اگر چه غیرعلمی به احتمال زیاد آینه احساسات در سراسر کشور و منجر به ترس نتيجهگيری:

انتخابات و پیامدهای آن در حال جمع آوری طرح عناصر شخصیت و یک اسکریپت برای تولید آنچه که می تواند یک فیلم ترسناک در ماه نوامبر.

میرا آدامز یک تولید رسانه ای و نویسنده را با متعدد ملی و اعتبارات. او خدمت در مک کین آگهی شورا در طول اوباما نامزد 2008 مبارزات انتخاباتی و در سال 2004 بوش در مبارزات انتخاباتی تیم خلاق. او را می توان در رسید [email protected] یا @MyraKAdams در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de