نگاه دوم در NBA Mt. Rushmore

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سه سال پیش من اینجا نوشتم که NBA Mt. Rushmore است که چهار تا از بزرگترین بازیکنان در تمام زمان است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است با استفاده از معیارهای حداقل چهار NBA و سه با ارزش ترین بازیکن جوایز.
 
تنها چهار ستاره در تاریخ NBA که این کاهش در حال Michael Jordan, Kareem Abdul-Jabbar, بیل راسل و سحر و جادو جانسون. من نه اولین و یا تنها به نشان می دهد این Rushmore صورت فلکی — از جمله اخیرا سابق NBA ستاره و ESPN تحلیلگر Jalen افزایش یافت.
 
اما با ESPN “آخرین رقص” در مورد اردن آخرین قهرمانی فصل را با گاو ما فکر ممکن است آن را به ارزش یک نگاه دوم در چگونه برای اندازه گیری بهترین بهترین ها بر اساس معیارهای ما ارائه شده سه سال پیش.
 
حلقه/MVP معیارهای ارائه یک اندازه گیری از بهترین بازیکنان در بهترین تیم. تنها چهار را Rushmore برش (حداقل 4 حلقه و 3 MVPs) و تنها چهار بیشتر می توانید ادعا می کنند حداقل سه حلقه و دو MVPs. که در آن: هشت بازیکن. و برخی از خبر خوب این است که دو نفر از کسانی که هشت, LeBron James and Stephen Curry هنوز بازی — که است که در NBA بازی از سر گرفته است.
 
Rushmore (4 حلقه/3 MVPs)

حتی در میان بالا 4, اردن و خارج از غرفه. او رفت و 6-0 در NBA نهایی و برنده 5 جایزه MVP با شیکاگو بولز. او به طور متوسط 30.6 امتیاز در هر بازی (ppg) در طول فعالیت حرفه ای خود بیش از هر یک از دیگران در اینجا و عظیم 33.4 ppg در پلی آف. او NBA Finals MVP در تمام شش از قهرمانی تیم.
  
او Rushmore اصحاب را قابل ستارگان مشاغل. Kareem Abdul-Jabbar یک 6-4 رکورد در NBA Finals و شش جایزه MVP (NBA رکورد) با Milwaukee Bucks و لس آنجلس لیکرز. بیل راسل از بوستون سلتیکز دارای حلقه بیشتر از انگشتان دست رفتن 11-1 در NBA نهایی همراه با پنج MVPs. سحر و جادو جانسون از لیکرز رفت 5-4 در NBA Finals و متصلب تا سه MVPs.
  
LeBron و پرنده (3 حلقه/3 MVPs)
 
اگر معیار است کاهش یافته و به حداقل سه قهرمانی و سه جایزه MVP تنها دو بازیکن را برش: LeBron James و لری پرنده.
 
جیمز در حال حاضر با لیکرز یک 3-6 رکورد در NBA Finals و چهار جایزه MVP با کلیولند کاوالیرز و میامی هیت (جیمز در حال حاضر با لیکرز). تنها اردن در این لیست بیش از جیمز 27.1 ppg میانگین در این فصل به طور منظم و 28.9 ppg در پلی آف. پرنده بود و سه بار MVP که رفت و 3-2 در NBA Finals با بوستون سلتیکز.
 
دانکن و کاری (3 حلقه/2 MVPs)
 
اگر معیار سه یا بیشتر از سه قهرمانی و دو جایزه MVP وجود دارد فقط دو اضافات: تیم دانکن از سن آنتونیو اسپرز که 5-1 در NBA نهایی به دست آورده و دو MVPs بیش از 20 سال فعالیت حرفه ای و استفان کاری از رزمندگان طلایی امور خارجه. کاری با دو MVPs است به طور متوسط 23.5 ppg در فصل به طور منظم و 26.5 ppg در پلی آف با 3-2 رکورد در NBA Finals.
 
توسط Lebron در مقابل Steph جدید پرنده در مقابل سحر و جادو ؟
 
کاری-جیمز رقابت در میان بهترین در تمام دوران است. چنین رقابت در این سطح نادر و شدید و باید به رسمیت شناخته شود برای نحوه خاص آنها هستند. در 1980s سحر و جادو/کریم-led لیکرز بازی پرنده-led سلتیکز سه بار در NBA Finals با لیکرز برنده دو بار. اردن گاو ضرب و شتم سحر و جادو است لیکرز برای اولین بار عنوان NBA در سال 1991.

و در گاهی اوقات نادیده گرفته خیمه matchup دانکن کردم بهتر از جیمز در دو از سه NBA نهایی خود اسپرز ضرب و شتم Lebron را کاوالیرز و بعد از آن تقسیم دو مسابقات با LeBron-led گرما. هر سه کاری را حلقه با رزمندگان آمد و در برابر Lebron را Cavaliers. له برون کردم یکی از حلقه های ضرب و شتم توسط کاری و رزمندگان.

بسیاری از بازیکنان بزرگ در حال ترک کردن این لیست اما سالن از شهرت است که. برای مثال در اواخر شگفت انگیز, Kobe Bryant شد 5-2 در NBA Finals اما قابل ملاحظه ای بود MVP فقط یک بار.

در حالی که موارد می تواند برای بسیاری از ورزشکاران برجسته به عنوان تمام وقت نوابغ این است که یک لیست کوتاه صرفا بر اساس معیارهای روشن — حداقل سه حلقه و دو MVPs. وجود دارد البته ممکن است توان معیارهای دیگر. اما به نظر می رسد سخت به استدلال می کنند در برابر هر یک از هشت ارائه شده در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de