نیویورک دکتر پادزهر ترس از COVID-19

X

داستان جریان

مقالات اخیر

روز یکشنبه یک دوست فرستاده من یک لینک به یک ویدیو ساخته شده توسط شهر نیویورک دکتر دیوید قیمت. من همه را تشویق به تماشای این ویدئو. از خط مقدم تجربه در کشور coronavirus نقطه داغ, Dr. قیمت به ما می دهد مشاوره صدا باعث می شود این بیماری کمی کمتر ترسناک می دهد و ما امیدواریم که با توانمند سازی ما. او کمک می کند تا چیزهایی را به چشم انداز به عنوان ما وزن انسان از هزینه های بیماری و پاسخ ما.

آنچه که باعث می شود تصویری بسیار قدرتمند است که دکتر قیمت یکی از قهرمانان درمان COVID-19 بیماران تقریبا به طور انحصاری و او نمی ترسم. به جای او اعتماد به نفس او را متوجه نشدم این بیماری از آنجا که او می داند که چگونه برای جلوگیری از آن.

قیمت مشاوره:

COVID-19 منتقل شده است در درجه اول از دست به صورت. بنابراین آگاه باشید دست خود را در تمام زمانها. نگه داشتن آنها را تمیز شستشو اغلب و با استفاده از ضد عفونی کننده دست. آیا صورت خود را لمس. اگر شما بیمار هستید و یا در معرض خطر منزوی کردن خود است. به منظور جلوگیری از قریب به اتفاق ما سیستم مراقبت های بهداشتی به بیمارستان تنها اگر شما در حال نفس. حفظ اجتماعی فاصله. احساس رایگان برای استفاده از یک ماسک صورت در درجه اول به خودتان آموزش به لمس صورت خود را. اما aerosolized انتقال بسیار کمتر شایع است بنابراین شما لازم نیست که یک N95 ماسک صورت. رزرو کسانی که برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

دلیل من برجسته دکتر قیمت تصویری است زیرا این مهم است که ما نمی شوند گریبانگیر با ترس و یا اجازه می دهد وحشت رفت و برگشت به جامعه ما است. هیچ کس می خواهد به underreact اما قابل توجهی وجود دارد در کوتاه مدت و دراز مدت هزینه های زیاده.

جمعه گذشته رئیس جمهور تهمت امضا 2.2 تریلیون دلار مراقبت در عمل برای کمک به کارگران, تامین نقدینگی مورد نیاز برای کسب و کار و حمایت از مراقبت های بهداشتی و درمان. این است که در علاوه بر این به دو قبلی اورژانس هزینه های صورتحساب با مجموع بیش از $112 میلیارد دلار است. این هزینه مالی بسیار زیاد است اما ما نیز باید تشخیص پتانسیل انسانی تلفات و اقتصادی تخریب.

در سال گذشته حدود 48,000 آمریکایی خودکشی کرد و تخمین زده می شود 67,000 درگذشت مواد مخدر مصرف بیش از حد. که در سطح فردی ناامیدی رخ داده در یک اقتصاد قوی با نزدیک به رکورد پایین بودن سطح بیکاری تقریبا در هر جمعیتی است. تصور کنید انسان عوارض اگر ما تعطیل اقتصاد به طور نامحدود و بیکاری به 30% می رسد و یا بالاتر به عنوان سنت لوئیس فدرال رزرو بانک در حال حاضر پیش بینی کرد.

رئیس جمهور و تیم او فرمانداران و سایر مقامات دولتی در سراسر امریکا هستند و نیاز به تصمیم گیری های دشوار با اطلاعات ناقص. آن را غیر ممکن است برای آنها را به آن را درست و مناسب است. آنها با بهترین نیات و آنها شایسته حمایت ما است. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان بعد از آن برای نظارت لازم از رفت و حق چه چیزی را اشتباه رفت و به همین دلیل حتی اگر ما به اندازه کافی forewarned — ما نیست بهتر آماده شده است.

در حال حاضر همه ما به عنوان فردی شهروندان نیاز به انجام بخشی از ما. شروع می شود که با در نظر گرفتن وضعیت ما مرده به طور جدی و به دنبال دکتر قیمت مشاوره خوب به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از انقباض یا پخش COVID-19. ما مجبور به تعطیل کردن ما کل اقتصاد به انجام رساندن آن است. در واقع ضروری است که ما را به عنوان بسیاری از آن را باز و عامل به عنوان ما می توانیم.

آن را کاملا مناسب است که ما با شناسایی غیر ضروری کسب و کار است که در برخواهد داشت خطر گسترش COVID-19 و نگه داشتن آنها را بسته تا این عبور می کند. کنگره با تصویب مراقبت عمل برای کمک به اطمینان حاصل شود که کارگران و کارفرمایان خود را دریافت حمایت مالی آنها نیاز به زنده ماندن به طوری که کسب و کار می تواند در نهایت بازگشایی و کارکنان خود را به بازگشت به کار.

اما آیا کسی شکی نیست که بیمارستان ها و فروشنده نیاز به باقی می ماند باز است ؟ و اگر آنها همه کسب و کار است که پشتیبانی بیمارستان ها و فروشنده باید همچنان به کار گیرند. در نظر گرفتن کل زنجیره تامین فقط برای کسانی که دو حیاتی کسب و کار: شما شروع به درک که بسیاری از اقتصاد آمریکا ضروری است و باید باز باقی می ماند. کشاورزی و مواد غذایی دارو و پزشکی عرضه کنندگان بسته بندی و بسته بندی تامین کنندگان مواد انبارداری و توزیع, کسب و کار حمل و نقل گاز و ایستگاه های حفاری نفت و پالایش — لیست در می رود و در. خبر خوب این است که اگر یک خط جلو, دکتر, اعتماد به نفس است که با تمرین خوب بهداشت شخصی و اجتماعی مناسب فاصله او نمی گرفتن COVID-19 ما باید امن تر اگر ما به دنبال این دستورالعمل ها به عنوان به خوبی.

ما همه در وحشت افتضاح و نصب تلفات COVID-19. اما ما نیز با الهام آرام و مصمم قهرمانی از پاسخ اول و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران مانند دکتر قیمت.

ما همچنین باید تا حد زیادی درک هر آمریکایی که همچنان به رفتن به محل کار هر روز با وجود این خطر را به مطمئن شوید که جامعه ما می تواند همچنان به عملکرد در سطح ما در حال حاضر خیلی فوری نیاز دارند. به عنوان طولانی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها در نمایشگاه این نوع از شجاعت در برخورد با کروناویروس ما می تواند اعتماد به نفس است که ما را از این طریق دریافت کنید با هم و متحد.

ران جانسون سناتور ایالات متحده از ایالت ویسکانسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>