‘A new normal’: آلبرتا تایید هفت جدید COVID-19 موارد چهار از کلگری منطقه

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw می دهد به روز رسانی در coronavirus اعداد در آلبرتا در تاریخ 6 مارس سال 2020 در آلبرتا. ایان Kucerak/Postmedia

آلبرتا تعداد تایید coronavirus موارد دو برابر شد سه شنبه 14 از جمله چهار مورد جدید در کلگری منطقه است.

استان افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw اعلام کرد هفت جدید تایید موارد از COVID-19 ویروس که همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

“ما در حال آماده سازی برای هر جهت COVID-19 طول می کشد در روز های آینده” Hinshaw گفت.

“ما نیاز به یک جدید طبیعی است. این بدان معنی است که ما همه باید مراقب باشند و اقدامات احتیاطی اضافی برای محدود کردن خطر برای دیگران.”

چهار مورد جدید در آلبرتا خدمات بهداشتی’ کلگری منطقه شامل یک مرد در 50s دو زنان در 30s و 40s خود را.

نیز وجود دارد که سه مورد جدید از ادمونتون منطقه از جمله یک مرد در 70s و یک زن در دهه 60 بود که به تازگی با هم سفر و همچنین به عنوان یک زن در 30s بود که او نیز به تازگی از سفر خارج از کانادا است.

تمام 14 تایید موارد این ویروس در آلبرتا در حال سفر مربوط با توجه به Hinshaw.

هفت مورد جدید شامل همه مسافران که در بازگشت به استان پس از بازدید از کشورهای مختلف از جمله فرانسه و هلند و مصر و ایران و تایوان, آلمان, مالزی, ترینیداد و توباگو, پاناما, فیلیپین و ایالات متحده آمریکا

برخی از این افراد بازدید بیش از یک کشور در سفر خود را. یک نفر شده بود در همان MS Braemar کشتی کروز در دریای کارائیب به عنوان یک مورد روز دوشنبه اعلام کرد.

اما Hinshaw گفت: آن را خیلی زود به می دانم که دقیقا هر فرد قرارداد ویروس. همه آنها در دوره نقاهت در انزوا در خانه با حمایت از مقامات بهداشت عمومی.

مرتبط

مقامات بهداشت نیز رسیدن به کسانی که ممکن است در تماس نزدیک با هر یک از هفت نفر است.

“من می دانم که هر گونه افزایش در مورد اعداد ممکن است احساس نگران کننده برای برخی از مردم است. بسیاری از بهره بدانم چه این به این معنی برای آنها و اگر موارد ادامه خواهد داد به افزایش است” گفت: Hinshaw.

“این واقعیت است که همه ما تایید موارد مربوط به سفر همچنین نشان می دهد که ما همچنان به این روش درست در این زمان است. ما بهداشت عمومی اقدامات در حال انجام دقیقا آنچه که آنها در نظر گرفته شده را انجام دهید: شناسایی موارد جدید و اقدام فوری.

“این به این معنی تعداد موارد تایید شده به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به افزایش در هفته پیش رو است.”

Hinshaw هشدار داد این ویروس می تواند به خصوص جدی برای سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.


مسافران را در Milan-Malpensa فرودگاه در Ferno غربی میلان در ایتالیا را قرنطینه مناطق قرمز در روز دوشنبه.

میگوئل مدینه / خبرگزاری گتی ایماژ

یک نفر قبلا اعلام شده به عنوان یک مورد تایید شده از COVID-19 دریافت درمان در بیمارستان است. که کسی تا به حال از قبل موجود بهداشتی مزمن بیماری است.

“اگر شما احساس بد و شما مطمئن نیستید اگر شما باید در خانه بمانند یا نه فکر می کنم در مورد مردم در زندگی خود را که یک بیماری یا مسن هستند و فکر می کنم در مورد شما می خواهید دیگران را به” او گفت:.

استان توصیه می کند هر کسی احساس بد به در خانه بمانند. همه مسافران بازگشت از خارج از کانادا باید نظارت های بهداشتی خود را برای 14 روز. اگر آنها توسعه علائم آنها باید خود منزوی و تماس HealthLink 811.

مسافران بازگشت از ایران یا چین هوبئی استان باید خود جدا برای 14 روز. اگر آنها توسعه علائم آنها باید تماس 811.

هر کسی که تجربه علائم COVID-19 مانند تب یا سرفه مربوط به سفر اخیر یا دیگر نگرانی های بهداشتی نیز باید تماس 811. بهره برنامه ریزی سفر در هفته های آینده باید به دقت نظارت بر توصيه هاي سفر از آژانس بهداشت عمومی کانادا Hinshaw اضافه شده است.

شهردار کلگری ناهید jasper de valk گفت: این شهرستان کمک AHS در گرفتن کلمه مورد اقدامات احتیاطی Calgarians می تواند به عنوان به خوبی به عنوان تضمین این شهرستان خدمات به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

روز چهارشنبه برنامه های شهرستان برای برگزاری اضطراری کمیته مدیریت جلسه به بحث در مورد گسترش COVID-19 ویروس در کلگری.

“من فکر می کنم روشن است که این وضعیت در حال رفتن به بدتر و شما نمی خواهید به قند-کت است. وجود خواهد داشت بیشتر موارد. کار ما این است که شامل است که به خصوص شامل جامعه گسترش” jasper de valk گفت.

“ما همچنین نقش به عنوان یک کارفرمای بزرگ و به عنوان یک دولت فراهم می کند که ضروری شهرستان خدمات است.”

شهردار گفت: کارکنان در حال کار برای اطمینان از این شهر 15,000 کارکنان امن باقی می ماند و به طور منظم کسب و کار می توانید در ادامه.

“در این شهر فوق العاده هوشیار در ساخت مطمئن شوید که شما می توانید اعتماد به نفس در خدمات عمومی که دسترسی شما به خصوص خدمات عمومی که در آن بسیاری از مردم جمع آوری مثل کلگری حمل و نقل و یا کلگری امکانات تفریحی” گفت: jasper de valk.

“همانطور که در حال حاضر شما می تواند به طور کامل اعتماد به نفس آنها بی خطر هستند.”

Hinshaw گفت: این مهم است به یاد داشته باشید که هیچ تایید موارد در آلبرتا منتقل شده است در داخل استان است.

به عنوان سازمان دهندگان این رویداد وزن شرایطی برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر برای خود جمع آوری به پیش بروید Hinshaw آنها را تشویق به استفاده از یک ابزار ارزیابی ریسک در دسترس آنلاین از آژانس بهداشت عمومی کانادا.

این ابزار به شمار سوالات مانند:

  • که انتظار می رود برای حضور در این رویداد ؟
  • آیا شرکت کنندگان شامل افرادی است که شرایط مزمن پزشکی و یا سالخوردگان ،
  • هستند شرکت کنندگان که از مکان های بین المللی?

“با توجه به تعطیلی اجباری و یا مشاوره که از دولت آن چیزهایی است که ما در حال کار را از طریق ما با مقامات منتخب با توجه به تنظیم سیاست است که گفت:” Hinshaw.

“قطعا ما در حال گرفتن است که بسیار جدی است که ما نیاز به مطمئن شوید که ما تهاجمی و حفظ جلوتر از جایی که ما نیاز به رفتن.”

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im