در سال 1964 کلمن شنود گذاشته شد به عنوان دستیار مشاور در وارن کمیسیون بررسی مرگ رئیس جمهور جان اف کندی. در طول کار خود را در آنجا او را ملاقات Rep. Gerald R. Ford, میشیگان جمهوری خواه و عضو کمیسیون. فقط بیش از یک دهه بعد رئیس جمهور فورد نامزد Coleman مادام العمر جمهوری خواه به عنوان حمل و نقل ، کلمن در خدمت دو سال او دوم-آفریقایی آمریکایی برای خدمت در دولت-سطح و موقعیت.

کلمن موفق تعدادی از بزرگراه بین ایالتی مسائل به عنوان وزیر. در اطراف سی منطقه او ممکن است بهترین و شناخته شده برای تصویب یک بخش از ویرجینیا I-66 یک تصمیم او به نام “سخت ترین و نگران کننده است.” این تصمیم پس از کلمن در ابتدا مسدود ساخت و ساز در میان شکایت از گروه های محلی. در نهایت او کوتاه آمد و اجازه ایجاد یک چهار خط اتصال بزرگراه پایتخت کمربندی با منطقه اما با ممنوعیت کامیون همسفری محدودیت و واشنگتن خط مترو ساخته شده است در ميانه.

کلمن را Lovida و دو پسر ویلیام سوم و Hardin نوشت: در بیانیه ای که آنها را “عمیقا سپاسگزار به کنگره برای این افتخار و به رسمیت شناختن.” کلمن دختر Lovida جونیور درگذشت در سال 2018 است.

آنها گفتند که با داشتن ساختمان نام او را “نشان دهنده چه چیزی او همیشه در فکر بهترین ها در امریکا — به عنوان ما به طور کامل تحقق بخشیدن به حقوق و پتانسیل ما در قانون اساسی نظام ما باز خواهد شد تا فرصت های نامحدود برای همه ما شهروندان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de