مارس 3 به یاد داشته باشید (به دلایل ما می خواهم برای فراموش کردن)

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای کسانی از ما اختصاص داده شده به سیاست آمریکا — این که آیا ما آن را پوشش آن عمل حرفه ای و یا فقط به دنبال آن از نزدیک به عنوان مدنی-فکر شهروندان — “سه شنبه” است که بزرگترین روز از سال تا کنون است. حزب مقدماتی مانند کنوانسیون های سیاسی و کلی انتخابات در حال علامتها گفتن ما که در آن ما به عنوان یک کشور است. و این تاریخ در سال 1859 نشان می دهد ما تا چه حد می آیند. به مدت دو روز در سواحل گرجستان شهر ساوانا جنایات فجیع صورت گرفت به طوری فاسد آن را دشوار است به درک در حال حاضر. بدتر از آن این قانون حداقل در آمریکای جنوبی.

* * *

فرانسیس آن Kemble یک مرحله بریتانیا بازیگر سقوط کرد که برای مرد اشتباه است. او را به سختی اولین زن در تاریخ را که اشتباه است. اما او را تنها من می دانم که معامله وجود از لندن راحتی برای کسی است که او را منجر به کوچک از جهنم: زندگی در گرجستان, برده و کشت و زرع. فکر نمی کنم “بر باد رفته.” آنچه فرانسیس Kemble یافت شد بیشتر شبیه به آشویتس از تارا.

او 25 هنگامی که او ازدواج پیرس M. Butler در سال 1834. او استادانی نمی دانم که در آن او با پول خود را و به اعتقاد من او: فانی Kemble به عنوان او شناخته شده بود نه تنها یک شکسپیر بازیگر او صریح طرفدار الغای برده داری. پاسخ کوتاه به جایی که شوهرش رو کرد و ثروت او بود که او به ارث برده آن. دیگر جواب این است که ثروت خانواده بود به دست آمده از تجارت برده. پدر بزرگ او بزرگ پیرس باتلر بود یک امضا به قانون اساسی ایالات متحده و یکی از بزرگترین slaveholders در کشور است. علاوه بر این او شدید مدافع نهاد برده داری: او ابزاری در گرفتن فراری برده بند گنجانیده شده مقاله IV که سند موسس.

زمانی که فانی و خانواده جوان وارد گرجستان از خانه خود در فیلادلفیا چهار سال پس از زن و شوهر بحباله نکاح در اوردن, او اصرار بر دیدن چگونه بردگان زندگی می کردند و تحت درمان قرار گرفتند. او در زمان یادداشت در آنچه او را دیدم نجابت به نوشتن در معرض بلکه به عنوان ازدواج foundered — زن و شوهر طلاق گرفته در سال 1849 — پیرس باتلر با استفاده از دعوا و درگیری بیش از دو دختر خود را به عنوان اهرمی برای جلوگیری از انتشار است.

کتاب “مجله اقامت در گرجستان کشت و زرع (1838-1839),” به نظر نمی رسد تا زمانی که میان جنگ داخلی. اما آن را به شمال, نیروهای چرا آنها مبارزه شد و همچنان یکی از واضح ترین پرتره از آنچه بردگی زندگی در جنوب کشت و زرع بود و واقعا دوست دارم.

پس از طلاق ساقی ادامه داد: خود را بی بند و بار راه. یک قمار باز و سهام سفته بازان — و نکبت یکی از در که — او frittered دور ارث خود را به نقطه ای که برادر خود را و وام خود منصوب مجریان به انحلال دارایی های خود را کنید و سعی کنید و پرداخت بدهی های خود را.

پس از آن به دست می آمد که در سال 1859 این مجریان تصمیم به فروش ساقی را “منقول دارایی های” سرد اصطلاح برای 436 مردان و زنان و فرزندان او برگزار شد ، و در مارس 2-3 در یک مسیر مسابقه در حومه دشت, بزرگترین برده حراج در تاریخ ایالات متحده برگزار شد و در غم انگیز باد و باران. به بردگی کشانده مردم نام آن را “گریه زمان” به عنوان اینکه خود خدا که گریه میکردند. او تنها کسی نیست که.

ما می دانیم که اطلاعات شخصی درام است که باز شدن بیش از کسانی که دو روز به دلیل طرفدار الغای برده داری روزنامه ناشر هوراس گریلی اعزام یک undercover خبرنگار تحقیقی به نام مورتیمر تامسون به آن را پوشش میدهد. نوشتن تحت byline از M. K. Philander Doesticks یک نام مستعار استفاده می شود برای خود حفاظت روزنامه نگار را به خانه آورد به نیویورک خوانندگان روزنامه وحشت واقعی این موضوع در حال حاضر تعیین شکل 1860 ریاست جمهوری.

این یک یادآوری که چرا روزنامه نگاران انجام آنچه ما انجام می دهیم و به همین دلیل آمریکایی ها رای دهندگان باید به خوبی مطلع: آن طوری که ما لازم نیست که به مبارزه با. تامسون داستان می تواند هرگز منتشر شده است در جنوب. اما جایگزین به خود تحمیل جهل و نه برای آخرین بار بود جنگ.

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im