تاسیسات افزایش یافته است به مونترال پدر و مادر جدا شده با بیماری

چای تاسیسات ارائه “یک خانواده گسترده از صدها. …. اکثر مردم که ندارد — و همه آنها به آن نیاز دارند.”

میریام Wizman flips از طریق یک آلبوم عکس خانوادگی در خانه. وقتی شوهرش فوت کرد “من نمی تواند مقابله با همه چیز را تمام شده توسط خودم” می گوید: از چهار. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

Montrealer Myriam Wizman رسیده به چای تاسیسات در کانادا زمانی که شوهرش مایکل آموخته نزدیک به پنج سال پیش که او مبتلا به سرطان است و او نیاز به یک راه نجات است.

زن و شوهر, پسران بودند 10, هفت, پنج و سه. “من تا به حال چهار پسر من نمی تواند مراقبت از آنجا که من تا به حال با شوهر — و آنها پا به ارائه و پشتیبانی” او به یاد می آورد این هفته است.

داوطلبان را Wizman را پسران و یا فقط قطع با آنها. و هنگامی که او درگذشت شوهر 2½ سال پیش “و من نمی تواند مقابله با همه چیز را تمام شده توسط خودم” چای تاسیسات وجود دارد و همچنین.

آنها فرستاده می شود وعده های غذایی. آنها کمک کرد تا با تمیز کردن. داوطلبان آمد در اطراف “به یک شانه برای گریه در.” وجود دارد چند جلسه رایگان و با سوگ متخصص “همه نوع از همه چیز برای من آغاز شده است” Wizman گفت.

“آنها وجود دارد برای من و بچه های من,” او گفت:. “آن را یک سازمان است و من خوش شانس به آنها را به عنوان بخشی از زندگی من است.”

حتی در حال حاضر, “آنها همچنان به نگه داشتن ما شامل آن است که آیا ایجاد یک رویداد مانند یک pampering شب در آبگرم یا چای در روز چهارشنبه یا از جمله ما در همه حوادث خانواده آنها برنامه ریزی.”

بین 30 و 40 مونترال مادران Wizman در میان آنها برخورد خواهد شد به یک شب جمعه در ریتز کارلتون هتل در بالا ویژه چای شب در صورتحساب یا لیست به عنوان یک فرصت برای معاشرت و لذت بردن از مهلت بسیار مورد نیاز.

چای تاسیسات با دفاتر در مونترال و تورنتو کمک می کند تا خانواده ها از کودکان مبتلا به تهدید کننده زندگی و یا بیماری های مزمن و همچنین کودکان از پدر و مادر است که باید این بیماری است.

“هدف ما این است که سعی کنید برای کمک به کودکان و کودکان هستند را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار اگر پدر و مادر بیمار است” گفت: Yaacov Blanshay مدیر منطقه مونترال ،

برنامه های در دسترس عبارتند از: مشاوره, summer camp, تدریس خصوصی, برای کودکان که هنوز مدت طولانی از مدرسه, برادر و خواهر بزرگ طرح های, خانواده, خلوت برنامه های خواهر و برادر و همکار و پشتیبانی حرفه ای — همه بدون هیچ هزینه.

“گذشته از برخورد با این بیماری وجود دارد یک چالش عمده ای برای سلامت خانواده است که می تواند مضر برای همه. ما سعی می کنید برای قرار دادن با هم سیستم های پشتیبانی برای کمک به خانواده” Blanshay گفت.

“ما شروع جلسه با مديران مورد که روزانه از رفتن به فرشتگان برای این بچه ها و خانواده ها است. خانواده می داند که وجود دارد این است که کسی که می خواهد به آنها کمک کند.”

سازمان هدایت خانواده ها به های موجود و خدمات اجتماعی. “ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که خانواده ها می تواند به نفع از آنچه در خارج وجود دارد,” او گفت:.

Caseworkers دیدار پدر و مادر در بیمارستان و ارائه “شانه ای برای تکیه. آن است که بسیار منزوی برای پدر و مادر که در بیمارستان و در حالت عادی اجتماعی اکوسیستم,” او گفت:.

“ما در حال آوردن به خانواده یک خانواده گسترده از صدها بین کارکنان و داوطلبان. اکثر مردم که ندارد — و همه آنها به آن نیاز دارند.”

اگر آن را نشان داد: “ما به ترتیب برای وعده های غذایی خانه پخته است که خانواده ها احساس می کنم مثل این است که زندگی عادی — و آنها در حال خوردن پیتزا در هر شب.”

اگر یک کودک نیاز به یک برادر یا خواهر بزرگ ارائه شده است. این بدان معنی است که خانواده “می دانم کسی است که به دنبال بچه ها و ارائه پایدار محیط اجتماعی” Blanshay گفت.

“حتی اگر وجود دارد یک مشکل جدید وضعیت در زندگی خود را نگه داشتن آنها را درگیر در بچه عادی فعالیت های حیاتی برای داشتن تعادل در زندگی خود را.”

چندی پس از مرگ شوهرش, Wizman و ارشد او زد نیمه ماراتن در حافظه خود و مطرح $10,000 برای چای تاسیسات. این آخر هفته در میامی او اجرا خواهد شد دیگر او را مطرح کرده است $6,100 در کمک های مالی.

چای تاسیسات می شود و هیچ بودجه دولت گفت: Blanshay. بودجه می آید در درجه اول از کمک های مالی و همچنین کمک های مالی. اعداد در نوسان است اما این سازمان با پشتیبانی از حدود 90 خانواده در حدود 50 روزانه نیاز به پشتیبانی می کند.

اگر چه چای تاسیسات یک سازمان یهودی و اکثریت مشتریان خود هستند یهودی خدمات کفش و…. این سازمان در حال تلاش برای بالا بردن آگاهی از وجود آن است.

“وجود دارد که بیشتر برای بدست آوردن کلمه را به جامعه گسترده تر,” Blanshay گفت.

در یک نگاه

اطلاعات بیشتر در مورد چای تاسیسات در کانادا chailifelinecanada.org.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net