یک سوگواری برای کلیساها بسته در عید پاک توسط همه گیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

باستان کلیسای مقبره مقدس در اورشلیم بود که آخرین بسته در طول طاعون سیاه از 1300s. پس از آن آمد coronavirus بیماری همه گیر.

و حالا یک ویدیو گردش در سراسر رسانه های اجتماعی از سرپرست یک مرد مسلمان که از خانواده گفته است reverently تمایل این جنش در تمام کلیساهای مسیحی از 1100s.

سرپرست بسته درب. سنگین پیچ و مهره به محل سقوط صدایی مانند یک چکش thudding در قلب جهان مسیحی فقط قبل از عید پاک است.

Coronavirus است قطعا نه مرگ سیاه. اما درهای کلیسا بسته شده فقط همین.

این هفته مقدس برای مسیحیان غربی. شرقی ارتدوکس جشن عید پاک در مارس 19. اما کلیسای مقبره مقدس است که توسط مشترک همه مسیحیان است. و بسته شدن کلیساها در سراسر جهان از شرق و غرب آمده نمی تواند در بدترين زمان ممکن.

مذاهب دیگر دیده می شود خانه های خود را از پرستش بسته هم کنیسه یهودی و مسلمان در مساجد و دیگران به عنوان بخشی از مبارزه در برابر انتقال ویروس کشنده از طریق گردهمایی اجتماعی است.

انسان درد برای چه ما رد شده است مانند ديابت حسرت شکلات و نوشابه. ما خیره و عمدی که در راه است. برای برخی از درهای کلیسا بسته شدن نیست همه که مهم است. آنها با قرار دادن ایمان خود را در چیزهای دیگر.

اما برای بسیاری دیگر برای مسیحیان در عید پاک, آنچه که از دست رفته است قوی تر و معنی دار تر از همیشه. و این هم داستان همه گیر اما این داستان تا حد زیادی بی حد و حصر.

نبود آن فقط هفته پیش که ما فکر می کردیم همه چیز ؟

ما انجام شده تلفن های ما در جیب ما و در لمس یک دکمه ما می تواند به جلو و جلو مجموع تمام دانش بشری. اقتصاد بود thrumming وجود دارد پول در کیف پول ما کارفرمایان بودند از جان گذشته برای پیدا کردن کارگران و تقریبا هر کسی که می خواست به محل کار می تواند پیدا کردن یک شغل.

در حال حاضر بسیاری از کسانی که شغل از بین رفته اند, مردم می ترسند و درهای کلیسا بسته شده است. ما سازمان دیده بان خدمات ما توده ها و liturgies در پایان لنت از طریق لپ تاپ در خانه ما است. به جای آلوده کردن دیگران ما دور بماند. ما جدا نیست و صرفا برای محافظت از خودمان اما برای محافظت از کسانی که ما حتی نمی دانیم. آیا این عشق بیش از حد ؟

در عین حال حتی با لپ تاپ ما به تماشای روحانیت نگه داشتن خدمات در کلیساها خالی آن فقط همان است ؟ واژه ها همان احساسات آنها بیرون کشیدن هستند اما آن را همان.

آن را دو زانو در یک پیو در کنار خانواده و همسر و فرزندان خود را در نزدیکی خود را برادر و پسرعموهای خود و همسایگان و مردم شما را شناخته ام و تمام عمر خود را همه احساس عالی وزن قیامت از بالا به ما زمزمه Kyrie eleison خداوند رحمت.

این کلمه برای کلیسا است ecclesia یک مجمع جمع و قدمت آن به قبل از مسیحیت است. این چیزی است که کلیسا است, جمع آوری نوع از جایی که مردم به دنبال به هم نه به تنهایی که از جان گذشته.

با کروناویروس در عید پاک ما یادگیری حقایق در مورد خودمان. برخی صحبت می کنند امیدوارم در مورد این زمان از دادگاه به عنوان یک برکت و رحمت است که ممکن است منجر به ایجاد یک بیداری بزرگ.

اما همان کسانی که امیدوار صدای تا به حال آواز همان آهنگ قبل از همه گیر شد به طور فزاینده ای روشن است که جهان بر روی لبه یک عصر جدید انقلاب از اتوماسیون و هوش مصنوعی است که می تواند به عنوان بزرگ تحول در نظم اجتماعی به عنوان انقلاب صنعتی.

فقط چگونه این داستان معنوی اشتیاق با درهای کلیسا بسته در عید پاک بود گفت ؟ من نمی توانم بگویم.

سکولار رسانه ها بسیار ناراحت کننده با دین و به ویژه مسیحیت در زمان سختی تحمل در زمان های دیگر خصمانه است. زمانی که ورزشکاران نمره touchdowns و ستایش خداوند زمانی که سیاستمداران کمپین در شهری کلیساها به دنبال سیاسی نعمت از روحانیون و روزنامه نگاران هستند با احتیاط خوش خیم. آنها جرات نمی رول چشمان خود را.

بار دیگر شما می توانید بشنوید چشم, نورد, ظاهر در خشم و صدایی سنگین مانند توپ یاطاقان های نورد در اطراف در یک ظرف قلع.

در نظر بگیرید چه اتفاقی افتاد به مایک Lindell به “بالش من” کسی که خود را تبدیل کارخانه ساخت ماسک برای مقابله با COVID-19 ویروس. او تخطئه بی وقفه برای جسارت به ارمغان می آورد تا ایمان خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری که در طی آن او با تمجید از رئیس جمهور. خشم از معمول رسانه های چهارم بود باطل و قابل پیش بینی است.

در عین حال با بسیاری از سراسر جهان هنوز هم در جشن عید پاک در طول این همه گیر رسانه ها احساس تعهد حداقل به ذکر است که خانه عبادت بسته شده اند. ما در بر داشت یک فضای امن به داستان عید پاک, فقط به ما بگویید کریسمس توسط ستایش نشاط مرد در یک دست کت و شلوار قرمز و ریش سفید با کیسه پر از اسباب بازی.

بحث ما در مورد ساخت این ویژه عید پاک برای کودکان و بحث می کنیم bunnies شکلات باد صبا Peeps تخم مرغ های رنگی و که در آن به نظم است که برای صبحانه با کسانی که قاتل خونین Marys.

زمانی که کنستانتین بزرگ که می خواهم تبدیل به مسیحیت ساخته شده است کلیسای مقبره مقدس در حدود سال 336 او آن را ساخته شده که در آن مادر خود را با سنت هلن در بر داشت محل مصلوب شدن عیسی مسیح و آرامگاه او محل از قیام او.”

کلیسای ساخته نشده بود به مناسبت bunnies شکلات یا جلال زرد Peeps.

در حال حاضر آن را بسته است چرا که از coronavirus به عنوان کلیساهای دیگر برای عید پاک. شما می توانید احساس دل شکستن در سراسر جهان است.

(c) 2020 تریبون content AGENCY, LLC.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>