از یک سبک محبوب در نوبه خود از قرن گذشته این خانه دو طبقه ساخته شده در سال 1927 و متعلق به Desjardins از سال 1974 تا به بسیاری از اصلی آجر.

این غیر معمول طراحی معماری — جعبه مانند دو طبقه اقامت با پهن هرم-سقف سبک — طراحی شناخته شده است به عنوان یک آمریکایی چهار ضلعی ، پری Mastrovito / Montreal Gazette

با آن کم عمق هرم, سبک, سقف, جعبه مانند خانه دو طبقه که متعلق به Normand و فرانسین Desjardins و در واقع در محیطی آرام خیابان های مسکونی در ل’Épiphanie در Lanaudière منطقه یک مثال نخست از سبک معماری به نام آمریکا چهار ضلعی است.

چهار ضلعی اشاره به این واقعیت است که هر طبقه منظمی تقسیم به چهار اتاق هر یک منظمی جمع به گوشه ای. طراحی شده توسط ایالات متحده معمار Frank E. Kidder این نوع از اقامت محبوب بود از اواسط 1890s به اواخر دهه 1930 و یا به دلیل آن ارزان برای تولید با برخی از مدل های فروش برای زیر $2,000. با استفاده از آنچه که یک آوانگارد فروش تکنیک برای کسانی که بار سفارش پستی خرده فروشان مانند سیرز Roebuck و شرکت. حمل آنها را به عنوان آماده برای مونتاژ کیت در سراسر ایالات متحده و کانادا است.

L’Épiphanie خانه ساخته شد و در سال 1927 و اصلی آن آجر قرمز نما ایستاده آزمون زمان 93 سال و شمارش. تنها آجر در دودکش جایگزین شده است. این Desjardins هر دو بومی L’Épiphanie را متعلق به خانه پس از سال 1974.


هر دو مجموعه از پله های ساخته شده از رنگ آمیزی چوب گیلاس.

پری Mastrovito / Montreal Gazette

خانه خاکستری تخته چوب ایوان لبه با فرفورژه نرده — پیچد در سراسر نما و در نیمه راه پایین یک طرف آن زرد درب منجر به entryway اتصال به آشپزخانه. ایوان را برآمدگی است که پشتیبانی شده توسط سفید پست های چوبی در بالای مربع ستون های آجری و سقف با پوشش سبز ورق فلزی در محل برگزار شد با ایستاده-درز. محبوبیت این سنتی سقف-ساختمان تکنیک را می توان به اواسط قرن 19 و مشاهده می شود در بسیاری از انواع خانه و ساختمان. یک جفت Miscanthus sinensis زینتی و چمن و گیاهان در حیاط جلویی هنوز هم خود را به ورزشی کرکی شترمرغ تل-مانند نیزه ها از پاییز, نرم سرما سخت لبه های ستون های آجری. این نمونه بخشی از یک مجموعه ای متنوع از گیاهان در اطراف خانه و در باغ حیاط خلوت که به آرامی دامنه های پایین به بانک l’Achigan رودخانه.


یک ریز دقیق روتختی زینت تخت دو نفره در اتاق خواب استاد با یک منحنی نیمکت های چوبی در پای.

پری Mastrovito / Montreal Gazette

در بالای صفحه اصلی پله — که مانند پله های منتهی به اتاق زیر شیروانی ساخته شده از چوب گیلاس — اصلی, حمام, ویژگی های لعاب سرامیک کاشی کف مرتب شده در یک الگوی نامنظم استناد به نگاه از تخته سنگ. خارج از پنجه پا وان حمام یک سبز تیره که synchs زیبایی با رنگ پس زمینه در تصویر زمینه گل. در راهرو کلمبیا کاج قرمز قابها تحت پوشش دیوار و سقف دادن یک رنگ گرم. یک طشت کنار پله ها فقط برای نمایش و ذخیره سازی.


اتاق خواب مهمان ویژگی های یک لحاف شده است که در Normand Desjardins خانواده برای تقریبا 100 سال است. و تخت — یک قرقره یا جنی لیند تخت — همچنین دارای یک داستان پشت آن است.

پری Mastrovito / Montreal Gazette


خارج از پنجه پا وان حمام است سبز تیره مطابق تصویر زمینه گل.

پری Mastrovito / Montreal Gazette

منn پشت دست راست گوشه ای از این طبقه بالا کف اتاق خواب دارای یک تخت دو پوشش داده شده با ریز دوخته عتیقه به دنبال روتختی سفید. در پای تخت یک منحنی نیمکت های چوبی ویژگی های بافته شده صندلی است که می افزاید: لمس منحصر به فرد. قالب ریزی و سازه های چوبی اجرا می شود که محیط اتاق تقسیم متمایز زمینه الگوهای گسترده ای سبز و باریک قرمز راه راه های زیر انتقال یک نگاه سنتی و, فوق, یک هنرمند پالت mauves و خاکستری.


این اصلی-طبقه بالا دارای یک درب در طبقه یک trapdoor که فرانسین Desjardins استفاده می کند برای رسیدن به زیرزمین اتاق رختشویی.

پری Mastrovito / Montreal Gazette

در اتاق خواب مهمان دوخته روتختی شده است که در Normand خانواده برای نزدیک به 100 سال را پوشش می دهد یک طراحی زیبا 3/4-اندازه قرقره تخت. این نوع تخت خواب — که در آن پست های دوک از headboards, ایمنی و نرده در حال تبدیل به قرقره یا قرقره اشکال — ریشه های آن در قرن 17 است و گاهی اوقات به عنوان جنی لیند تخت. سوئد سوپرانو تور ایالات متحده در اوایل 1850s و گفته شده است که مورد علاقه این سبک از تخت.

اتاق دیگری در این طبقه بالا طبقه دارای گیاهان از باغ که در حال گذراندن ماه های زمستان در داخل خانه تا بهار آب و هوا می رسد. فرانسین رنگارنگ نقاشی — مناظر هنوز عمری از مواد غذایی کودکان, ice-skating — نمایش داده شده در اینجا بر روی دیوار و سلس.


این طبقه بالا اتاق اختصاص داده شده است به گیاهان از باغ که صرف ماه های زمستان در داخل خانه و همچنین به فرانسین Desjardins را نقاشی.

پری Mastrovito / jpg

طبقه پایین در اتاق نشیمن یک پرتاب و همه فن حریف بالشتک یکی با محاط پیام صحبت می کند که از اهمیت دوستی با ارائه دنج مایل به خاکستری متنوع مبل های پارچه ای. کوچک, سیاه, قفسه دارای مجموعه ای از فنجان پیوتر انتقال حس قرون وسطی مهمان نوازی. در این اتاق به عنوان اتاق ناهار خوری کلمبیا قرمز, کاج, کف, دیوارها و سقف تابش گرما. ظروف صفحات استراحت در های چوبی و طاقچه بالای چوب کاج بوفه گر چه هنر سنتی ناهارخوری-دکور اتاق. کاج چوب تولید مثل عتیقه میز و صندلی خریداری شد از Meubles Roxton. گلدان سبز گیاهان شکوفا در نزدیکی پنجره ها و ارائه یک مقابل نور به رنگ های تیره از چوب است. فهرست سبک لوستر که آویزان در بالای جدول مجهز به چهار اندازه lightbulbs, بازیگران تنها مقدار مناسبی از نور برای اتاق اندازه.


آبی بالشتک لبریز از پوست دباغی نشده صندلی صندلی ها که یک بازی خوب با دست جدول دونده در آشپزخانه میز ناهار خوری.

پری Mastrovito / Montreal Gazette

در آشپزخانه وجود دارد بیش از اندازه کافی فضای ذخیره سازی در سه قد بلند ورنی شاکر-سبک خاکستر چوب کابینت نصب شده در بالا مطابق با کابینت و سرامیک کانتر. مات درب شیشه ای حک شده با جزئیات در یک آشپزخانه پنهان خوبی مواجه نگردند شربت خانه. مورد استفاده بیشتر در صبحانه و ناهار زمان, آشپزخانه جامد کاج جدول بوده و در خانواده برای نسل های. آن را همسان با چهار صندلی های بلوط. آبی بالشتک لبریز از پوست دباغی نشده صندلی پایین هستند از همان آبی که استفاده می شود در دست دونده بخور در سراسر جدول.


پرتاب و همه فن حریف بالشتک ارائه تزئینی لهجه برای خنثی رنگ پارچه مبل ها در اتاق نشیمن.

پری Mastrovito / Montreal Gazette

مجاور آب گنجه دارای یک عملی و لذت بخش راز نشان داد با فرانسین. وقتی که آن زمان به انجام لباس های شسته شده, او می کشد در یک طناب برای بلند کردن درب تله پنهان در کف مشمع کف اتاق و پیاده روی پایین پله ها به زیر زمین اتاق رختشویی. بیشتر گیاهان از باغ نیز ذخیره می شود وجود دارد, منتظر ماه های سرد سال. پرسید که آیا این غیر معمول ترین روش گاهی اوقات احساس ناراحتی فرانسین به سادگی پاسخ داد: “این که چگونه من انجام ورزش روزانه و من خیلی به آن استفاده می شود پس از 46 سال آن را تبدیل به خودکار”.


ظروف صفحات استراحت در های چوبی و طاقچه بالای چوب کاج بوفه گر چه هنر سنتی اتاق ناهار خوری دکور.

پری Mastrovito / Montreal Gazette

آه خوب, من حدس می زنم همه ما راز روال برای ماندن در شکل.

اگر شما می خواهم خانه خود را در نظر گرفته و به صورت یک مقاله در روزنامه رسمی مونترال را Homefront بخش, لطفا تماس با پری Mastrovito در pmastro@look.ca.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im