A GM-سبک برای بازسازی ایلینوی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

ایلینوی طبیعی بسیاری, تجاری, جغرافیایی, فرهنگی و فیزیکی مزیت است و در میان بهترین مکان در جهان برای پیدا کردن و رشد خانواده و یا کسب و کار. به همین دلیل برای بسیاری از سال گذشته 200, ایلینوی, یکی از سریعترین رشد متحده در اتحادیه.

اما امروز ایلینوی ناله تحت یک چهارم تریلیون دلار از بدهی است که در ادامه به افزایش است. مالیات بالا برود اما نه با نگه داشتن بدهی.

وحشت زده توسط دولت ما را از بحران مالی و با کشورهای دیگر ارائه ارزش بهتر, بیشتر مردم حرکت از ایالت ایلینوی از ایلینوی با وجود این بسیاری از مزایا از محل در دولت است. بنابراین تقاضا برای املاک می افتد و فرصت های اقتصادی کاهش می یابد.

صفحه اصلی ارزش اندوخته بازنشستگی برای میلیون ها نفر از Illinoisans با هیچ تعریف سود طرح بازنشستگی سقوط بیش از حد به خصوص نسبت به ملی ارزش خانه.

به عنوان ارزش خانه سقوط و جمعیت خونریزی از, انتظار می رود در آینده بار از رشد بدهی را افزایش می دهد نمایی موجب ترس مردم حتی بیشتر دور و تشدید وضعیت مالی مارپیچی.

ایلینوی نیست به تنهایی در این مارپیچ: نیوجرسی و کنتیکت نیز دچار مشکلات مالی هستند که عظیم و پیچیده و دلهره آور به سعی کنید به طور مستقیم. رهبری فعلی را آشکار راه حل: یک عمر از “درد مشترک” را از طریق افزایش مالیات به پرداخت دولت بدهی های بیش از حد.

اما مردم حکومت ما مدیون دولت هیچ مسئولیت شخصی برای دولت بدهی.

در نظر بگیرید چه این به این معنی برای Illinois: هر یک از ایلینویز’ 12.5 میلیون نفر شخصا تصمیم می گیرد که آیا به ماندن و پرداخت مالیات های بالا و یا حرکت به متحده ارائه یک معامله بهتر. کسی که می خواهد به کنار گذاشتن رویاها به تحمل درد از گذشته دولتی اشتباهات اگر یک جایگزین بهتر است به آسانی در دسترس است ؟

ما نیاز به راه اندازی مجدد ایلینوی به طوری که خانواده ها و کسب و کار است که این منطقه و می خواهید به ماندن نیست برای انجام این کار است. ایلینوی می تواند به بازسازی با استفاده از تنوع در روش قانونی دولت فدرال به کار گرفته شده در آن سازماندهی مجدد جنرال موتورز — آن را “پیر, دولت, دولت جدید” ایلینوی سازماندهی مجدد برنامه است.

به یاد بیاورید برخی از اصول بنیادی:

1. قانون اساسی ایالات متحده ما عالی قانون فراهم می کند که “ایالات متحده باید تضمین به هر کشور در اتحادیه جمهوری و تشکیل دولت است.”

2. جمهوری شکل حکومت است که آبراهام لینکلن اظهار داشت: در Gettysburg “حکومت مردم توسط مردم برای مردم است.” زمانی که پرداخت وام می شود دولت تابع اولیه است که دولت برای وام نه مردم.

3. در یک جمهوری افغانستان و دولت مستقل هستند; همه مردم برابر خلق شده اند و در حال وقف با unalienable حقوق که در میان آنها زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی. اعلامیه استقلال ایالات “که برای تضمین این حقوق دولت ها برقرار میان مردان استخراج خود را فقط از قدرت رضایت از حکومت-که هر زمان که به هر شکل از دولت می شود مخرب از این به پایان می رسد آن است که حق مردم را به تغییر و یا لغو آن به موسسه جدید دولت تخمگذار پایه و اساس آن بر اين اصول و سازماندهی قدرت خود را در این فرم به عنوان آنها را باید به نظر می رسد به احتمال زیاد به اثر خود ایمنی و شادی….”

4. ایلینوی اعطا شد استقلال در سال 1818 توسط ساکنان زندگی در اینجا با موافقت کنگره است. قانون اساسی سبب کنگره به اعتراف کشورهای جدید به اتحادیه اروپا فراهم می کند که دولت جدید ممکن است تشکیل شده از موجود متحده با موافقت دولت قوه مقننه و کنگره است.

5. “دولت” ایلینوی ایجاد شده توسط ساکنان و کنگره نیست خدا یا علم است. قبل از 1818 آن وجود ندارد-و اگر آن دیگر با این نسخهها کار برای مردم زندگی در اینجا ما می توانید با جایگزین کردن آن با موافقت کنگره است.

6. کنگره این قدرت را لغو و یا مختل قرارداد به دولت است که دولت ها ، دادگاه ورشکستگی مختل قرارداد و فقط چند سال پیش کنگره با تصویب قانون تنظیم یک فرایند برای خدشه پورتو ریکو قرارداد برای حل و فصل مالی خود را شکست. کنگره این قدرت را باد پایین موجود دولت ایلینوی و برای ایجاد یک فرایند برای تنظیم و یا لطمه به دولت قرارداد.

این به چه معنی است ؟ ما می توانیم راه اندازی مجدد Illinois.

ما می توانیم لغو وضعیت موجود و بنیانگذاران یک دولت جدید با یک قانون اساسی جدید با چنین اصول و در این صورت به عنوان ما را مشاهده کنید مناسب.

تصور کنید شروع دوباره. دولت جدید نیاز به اطمینان حاصل شود که کارکنان دولت که توسط قوانین دریافت پایدار بازنشستگی. اما در نظر بگیرید برای مثال تنظیم بازنشستگی به سطح متناسب با ما مجاور متحده در حالی که از بین بردن سوء استفاده از شیوه ها و چند دلار حقوق بازنشستگی می پردازد که تخلیه سیستم به معنای برای ما کارگران است. ما می تواند ایجاد یک دولت است که با تمرکز بر بهبود خدمات پرداخت به صورت پایدار با کاهش مالیات و حفظ و افزایش سرمایه گذاری در مسکن مزارع گیاهان و بهبود های دیگر به سرزمین ما.

ما باید قدرت و مناسب برای شروع و ایجاد یک دولت که باعث می شود ایلینوی یک دولت مردم می خواهید به حرکت می کند به جای از.

در حالی که وجود دارد باید راه مستقیم تر از رفع ایلینوی وضعیت موجود فوق العاده دشوار است در واقع تغییر معنی داری از طریق قوانین عادی و یا حتی اصلاحات به ما اساسی موجود است. ما می تواند انتخاب کاملا جدید قانونگذاران تنها برای پیدا کردن که قبل از سیاستمداران و قضات ساخته شده اصلاحات غیر قانونی است.

اما ما محدود معمولی و نیاز به رنج می برند نیست در یک جعبه ساخته شده توسط کسانی که در حال اجرا موجود ما دولت است. هنگامی که ما تصمیم می گیرید ما از دست داده ایم به اندازه کافی, ما می توانیم قدم از “شیکاگو راه” جعبه و ایجاد چیزی جدید است که سبب ما به دنبال رویاهای ما در ایلینوی دوباره.

ریچارد پورتر است ایلینویز’ ملی committeeman به RNC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im