X

داستان جریان

مقالات اخیر

دوم در یک سری بزرگداشت ماه تاریخ زنان توسط spotlighting قابل توجهی گفتار و یا شهادت تحویل داده شده توسط یک زن در ایالات متحده در این تاریخ.

***

ما می دانیم بسیار کمی در مورد این بلندگو سارا مونرو دیگر از آن او یک لباس کارگر و رئیس جمهور تازه شکل گرفته ایران Tailoress جامعه-اولین زنان تنها اتحادیه در ایالات متحده است.

با الهام از موفقیت کار اقدامات شهر نیویورک مکانیک و journeymen زنان آمده بود با هم در لرزنده دوستان آکادمی در سرد اواخر زمستان شب به بحث در مورد چگونه آنها می تواند به بهبود شرایط کار. این UTS به حال حدود 1500 نفر از اعضای بسیاری از آنها درآمد 2 دلار و یا کمتر از یک هفته — در مورد $59 امروز.

در این 3 مارس 1831 سخنرانی — تنها یکی از ما باید توسط مونرو — او نمایش آتشین تعيين او به عنوان تظاهرات اعضا به اقدام جمعی است. آنچه قابل توجه است که او حاد سیاسی آگاهی و توجه داشته باشید از زن همبستگی او برای تلفن های موبایل در دادگاه تجدید نظر به او “افراد مبتلا به همکار.” او ضربه شلاق را در برابر بی تفاوتی مرد کارفرمایان و فصیح استدلال برای زنان به استفاده از صدای خود را. “صبر و شکیبایی است و دیگر یک فضیلت” او می گوید: “در نظر من به دیگر خاموش خواهد بود یک جرم است.”

Tailoress اعتصاب

توسط سارا مونرو

دوستان آکادمی شهر نیویورک

ما شده اند گفت: دوستان من است که آن را غیر ممکن است برای ما برای انجام هر چیزی در حال حاضر برای بهبود شرایط پر از بدبختی. که آن را غیر عملی و بدون یک اتحادیه — بدون همکاری است. من به خوبی آگاه است. اما اگر ما موفق, دوستان من, آن را نمی خواهد بدون یک علت خوب است اما از آنجا که طرفداران آن در حال ضعیف و بی تجربه است. که ما به آنها ستم و بسیار مظلوم و همه کسانی که چشم و گوش اذعان خواهد کرد. که ما burthens در حال تبدیل شدن به تاب و سنگین تر موفقیت هر سال یک حقیقت است که نمی توان انکار کرد. که ما استفاده می شود به استفاده از خیریه است که به خوبی شناخته شده — و این که ما در عمل از شفاعت خود ما علت کارفرمایان ما به خوبی آگاه هستند.

اما دوستان من ما نمی شود دلسرد. ما علت است که خیاط خود جرات نمی آشکارا تهمت و من فکر می کنم آنها خواهد بود شرمنده آشکارا به مخالفت.

ما باید همه صادقانه و انسانی بخشی از جامعه به نفع ما است. صدای صالح شنیده خواهد شد در دفاع از ما نیست در این شهر بلکه در سراسر ایالات متحده است. اجازه دهید ما به نوبه خود یک گوش ناشنوا به تهمت از دشمنان ما; برای دشمنان ما هیچ شک: اما اگر ما درست به خودمان و هر یک از دیگر آنها نمی توانند به ما آسیب برساند. پس از همه دوستان من که ایستاده بین ما و ظلم? اگر ما نمی آیند جلو در خود ما دفاع چه از ما تبدیل شده ؟ نیاز من بپرسید آنچه که برای تبدیل شدن به آمریکا اجازه دهید ما را به ما خاطره صحنه های پریشانی که به نمایش گذاشته شده در این شهرستان در طول زمستان گذشته — اجازه دهید ما به یاد داشته باشید بیوه است که ساخت دور کت برای یک شیلینگ و شش پنی در هر.

آنچه که برای پیدا کردن او غذا و لباس می گویند هیچ چیز از کودکان خود را? طولانی باید فقیر tailoresses از این شهر برن این ظلم و ستم در سکوت; تا صبر و شکیبایی است و دیگر یک فضیلت — و در من نظر به شود دیگر خاموش خواهد بود یک جرم و جنایت. زمان آن است که دوستان من که ما بیدار است. زمان آن است که ما و انجام و ما را ما علت را در نظر میگیرد. اجازه بدهید به ما اعتماد دیگر به سخاوت از کارفرمایان ما دیدن که آنها مرد هستند که در سر یا دل فکر انجام عدالت به یک همکار بودن هرگز به نظر می رسد را وارد کنید.

بله همکار من رنج می برد اجازه دهید ما متحد — اجازه دهید ما سازماندهی خودمان را — اجازه دهید ما را در قدرت ما برای افزایش اعضای ما برای در که موفقیت ما علت بستگی دارد. آیا در اینجا که فکر می کنم ما مغرور در آینده رو به جلو در خود ما دفاع … اجازه دهید آنها را به محل خود را در وضعیت ما — اجازه دهید آنها را موظف به تحمل حبس و خستگی و محرومیت و رنج است که ما لزوما باید تحمل و در نتیجه ما فقط تا حدودی پرداخت شده برای کار ما و من فکر می کنم آنها را دفع تحسین به جای سرزنش ما ،

ما گفته شده است, دوستان من, که ما باید با خونسردی و آرامش در نظر بگیرید ما در حال حاضر انجام. برخی از ما انجام داده اند و هر چند ذهن ما بیدار و بدن ما قدرت تخریب پی در پی با رنج ما آمده اند به عزم به ترک هیچ عادلانه و صادقانه و شرافتمندانه به معنی محکوم به امن برای خودمان کافی و دائمی پاداش برای ما کارگر. از آن نیاز به هیچ کوچک و به اشتراک گذاری شجاعت برای ما که استفاده شده است برای تحمیل و ظلم و ستم را از جوانان ما تا به امروز آمده است قبل از اینکه در دفاع از خود ما ، اما دوستان من اگر این هشدار برای مردان به تحمل ظلم و ستم در سکوت چرا باید آن را نیز تبدیل به هشدار با زنان ؟ و یا انجام آنها بدانند ما بیشتر قادر به تحمل سختی ها از آنها خود را ؟

دوستان من من تحت ضرورت اطلاع رسانی به شما است که ما متاسفانه هر چند گناه را متحمل نارضایتی از دوستان که خیلی مهربان به عنوان, اجازه دهید ما را در این خانه به دیدار. به من گفت: ما تا به حال دچار نارضایتی خود را و یا مذمت و من به همه کسانی که حاضر بودند در آخرین جلسه ما چگونه گناه آن انجام شد!

شاید شما را شگفت زده خواهد شد هنگامی که من به شما بگویم که این قطعنامه به پایان رسید و توسط برخی از غریبه ای به رئیس ما که خوانده شد و گذاشته روی میز در پایان آخرین جلسه ما هستند و یا خواهد بود علت ما به دنبال جای دیگری برای دیدار در. دوستان می گویند که این قطعنامه از خواندن این مقاله بودند ارضی! من در حال حاضر ادعا و بدون ترس از تناقض وجود دارد نه 10 زنان در اتاق که خیلی به درک معنای کلمه agrarianism! اما دوستان من اگر ما بوده است آگاه از همه نیرنگ ها و تله های تعیین شده برای حمله و بی تجربه باید در خواندن آن مقالات توسط کمیته قبلی به آینده خود را قبل از عمومی. تا به حال این دوستان شده است که بسیار علاقه مند به عنوان من فکر می کنم ما تا به حال دلیلی برای باور و امید آنها را برای اولین بار شناخته شده است که آیا ما traduced یا نه. که آنها همواره دوستان از فقیر و مظلوم حتی فقیر آفریقایی ما می دانیم. من می گویم تا به حال آنها شده است به عنوان علاقه مند به عنوان ما تا به حال دلیلی برای باور کردن آنها را به ما داده اند یک جلسه قبل از آنها را محکوم کرد و آمریکا آنها را به ما نشان داده اند بیشتر عشق برادرانه, مهربانی و نیکوکاری از رد کردن ما در این راه است. این همه نیست. اگر ما نمی تواند نگاه کردن به دوستان و یا مانند مردان به این, برای تشویق و حمایت ما به چه کسی من بپرسید ما باید نگاه کنم ؟ به چه کسی باید کنیم ؟ به چه دلیل دین و تقوا نیاز دارد اما به رها کردن بار سنگین به شکستن هر یوغ بندگی, اجازه دهید به مظلوم رایگان به انجام عدالت به فقیر و بیوه و مبتلا?

این دوستان من همه ما بپرسید و ما بخواهید آن را بیهوده ؟

منبع: سارا مونرو “یک آدرس تحویل داده شده توسط سارا, Monroe,” New York Daily Sentinel, 3 مارس 1831.

دانا روبین یک سخنران و مشاور متمرکز بر روی صدا و بیان. او بنیانگذار صحبت کردن در حالی که زن اولین-همیشه آنلاین مجموعه معاصر و تاریخی سخنرانی توسط زنان از سراسر زمان و در سراسر جهان است. دانا اخیرا یک بحث TEDx در “آنلاک تاریخچه راز از زنان گفتار” و او را به کار بر روی یک گلچین از سخنرانی. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او کمک می کند تا سازمان های جذب, حفظ و توسعه زنان خود را رهبران بازدید SpeakingWhileFemale.biz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de