دموکراتیک استقرار در وحشت

X

داستان جریان

مقالات اخیر

از روزی که وارد این مسابقه جو بایدن بود که امید دموکراتیک استقرار یدکی آنها را از هولناک چشم انداز 2020 مسابقه بین دونالد و برنی ساندرز.

امروز که همان استقرار می خواهد جو خارج از مسابقه است.

چرا بایدن به طور ناگهانی تبدیل به یک آلباتروس?

خود را ضعیف بحث عملکرد و پنجم-پایان محل در نیوهمپشایر اما اطمینان جو نمی خواهد نامزد و اگر از او باقی می ماند در او خواهد سیفون کردن آرا در نوادا و کارولینای جنوبی که به داوطلبانی که ممکن است قرار دادن با هم یک اکثریت و توقف Sanders.

وحشت از استقرار قابل ردیابی به واقعیت سیاسی.

با محبوب رای پیروزی در آیووا و نیوهمشایر ساندرز تا حد زیادی متحد جناح چپ حزب خود و آواره بایدن به عنوان پیشتاز و مورد علاقه برای نامزدی.

در ضمن غیر سوسیالیست جناح از حزب شکست خورده است به یکی شدن در اطراف یک قهرمان برای جلوگیری ساندرز و در حال تبدیل شدن بیشتر از همیشه متلاشی شد.

در نوادا ساندرز در حال حاضر دارای سه وزش رقبا.

بایدن “شهردار پیت” Buttigieg که زد دوم در نیوهمپشایر و بهداشت ، ctq که زد سوم و در زمان رای که ممکن است داده اند Buttigieg پیروزی در گرانیت دولت است.

بایدن Buttigieg و Klobuchar همه در حال حاضر رهبری برای نوادا قفقاز در فوریه. 22 که در آن ساندرز مورد علاقه است. و هر سه خواهد بود رفتن به کارولینای جنوبی یک دولت را که میلیاردر تام Steyer ریخته میلیون ها دلار.

ساندرز این است که بدون مشکلات خود را.

نه تنها از او نفرت به استقرار او نمی تواند کاملا متحد حزب جناح چپ تا سناتوری خود soulmate الیزابت وارن می شود. هر چند او زد فقیر چهارم در نیوهمشایر وارن نیز به نوادا به پیشنهاد خودش را به عنوان یک کاندید وحدت.

اما به عنوان بایدن یک ساعت است به طوری که او. و اگر او نه از نژاد قبل از سه شنبه در مارس 3, او خطر بودن مورد ضرب و شتم در خانه خود در ایالت ماساچوست است.

کجا این ترک دموکراتیک میشه ؟

دو نامزدهای وارن و بایدن را در آسایشگاه مراقبت.

دو نامزد Buttigieg و Klobuchar رقابت به طور متوسط جایگزین برای ساندرز در معرض خطر لغو هر یک از دیگر.

دو نامزد مایکل بلومبرگ و تام Steyer هستند, میلیاردرهای خواهد شد که مبارزه در سه شنبه برای درهم شکستن این معضل میلیاردرهای برنی ساندرز.

بلومبرگ سه دوره شهردار نیویورک بر آنها استقرار شروع به نگاه مانند گذشته بهترین امید توقف ساندرز در حال حاضر ریخته یک سوم از یک میلیارد دلار به مبارزات انتخاباتی خود

او در نظرسنجی شماره افزایش یافته است بر این اساس و او است که احتمالا قوی ترین رقیب برای ساندرز در حال حاضر چون با 60 میلیارد دلار ثروت او می تواند به حفظ خود و سازمان خود را از طریق این کنوانسیون.

اما می ساندرز از دست دادن آرامی به plutocrat که مستقر میلیاردها خود را به او را انکار نامزدی ساندرز به دنبال برای یک و نیم دهه ؟

خواهد برنی Bros که به اعتقاد آنها فریب خورده بودند از نامزدی در سال 2016 شکست را قبول و حمایت میلیاردر آنها باور دارند که آنها را دزدیدند یک جایزه آنها فکر می کردند که تا به حال برنده نسبتا ؟

بلومبرگ در حال حاضر در مواجهه با مسائل جدی تر به عنوان یک نامزد در یک حزب اقلیت. در اینجا گزیده ای از یک نوار صوتی از شهردار مایک در 2015 کنفرانس در اسپن کلرادو پرداختن به مبارزه با جرم و جنایت تاکتیک توقف و frisk که او استفاده می شود برای سال به عنوان شهردار.

“نود و پنج درصد خود را قتل و قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد هستند اقلیت های 15 تا 25” گفت: بلومبرگ.

“یکی از پیامدهای ناخواسته است که مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا است که همه اقلیت.’ بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. … چرا ما آن را انجام دهید ؟ چرا که جایی است که همه جرم و جنایت است. … و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها.”

در اواسط هفته آن را آموخته بود که بلومبرگ در طول بحران اقتصادی در سال 2008 گفت که خلاص شدن از “redlining” — یک سیاست است که توسط بانکداران به طور معمول انکار وام مسکن به افراد کم درآمد عمدتا اقلیت محله های دور در قرمز به عنوان خطرناک — بود به سرزنش برای سقوط.

در سخنرانی در دانشگاه جورج تاون در سال 2008 بلومبرگ گفت:

“این همه آغاز شده زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر بانک ها برای وام به همه. … Redlining …بود این اصطلاح که در آن بانک ها در زمان تمام محلات و گفت: مردم در این محله فقیر هستند آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت وام مسکن خود را, خود را بگویید فروشندگان نمی رفتن به آن مناطق.'”

در انتخابات ریاست جمهوری دموکراتیک نامزد برنده 90-95% از رای دادن. پس از افشاگری های خود پرده از بحثهای محاسن redlining و مزایای توقف و frisk بلومبرگ ممکن است به سختی بالا رفتن از آن تپه.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im